حذف WebSave

دسته‌بندی نشده

WebSave چیست؟

WebSave برنامه سخت است که کوپن های مختلف با تخفیف می پردازد را نشان می دهد زمانی که شما دسترسی به وب سایت های خرید آنلاین است. اگرچه افزونه صفحه خود را در WebSaveres.info, لینک دانلود ندارد موجود در وب سایت. به جای می رسد از طریق کانال های رسمی WebSave معمولا توزیع شده بنابراین، به گفته محققان کامپیوتر، نرم افزار و برنامه های ناخواسته همراه با. همانطور که این نرم افزار می تواند به انواع خطرات امنیتی رایانه شما در معرض از این رو، بسیار WebSave را از رایانه خود حذف توصیه می شود. دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSave

اگر شما به وب سایت رسمی می گفت که «صرفه جویی در حال حاضر راحت تر از همیشه با افزونه مرورگر Web Save است». در واقع، WebSave به عنوان هر کوپن سخت برنامه های دیگر خارج وجود دارد، گفت که آن کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در پول زمانی که شما خرید آنلاین و با WebSave نصب شده بر روی مرورگر شما را ارائه با مقدار مطلوب ارائه می دهد، به خصوص به عنوان این افزودنی سازگار با تمام مرورگرها اصلی است ترویج است.

شما با چنین اطلاعاتی نیاز دارد WebSave به جمع آوری داده ها در وب سایت فراهم شما ببینید چه شما بیشتر از زمانی که جستجو برای. بسیاری از وب سایت ها و افزونه ها استخدام کوکی ها برای شخصی سازی صفحات وب و تبلیغات، و این است که هیچ چیز غیر قانونی اما یکی مطمئن نمی توان درباره امنیت شخص ثالث محتوا WebSave شما با فراهم می کند. پس از همه، این نرم افزار نمی باشد زیرا توسط خط مشی رازداری آن پوشیده شده است محتوای تبلیغات بررسی کند و. بنابراین، اگر کوپن تحویل توسط WebSave را کلیک کنید، شما آن را در معرض خطر خود را انجام، و اگر شما به وب سایت مشکوک هدایت کنید شما هیچ کس دیگری است، اما خودتان را سرزنش.

remove websave حذف WebSave

چگونه برای جلوگیری از WebSave هر زمان که شما نیاز به نصب نرم افزار کاربردی جدید، مطمئن شوید که اول، شما آن را از آن صفحه اصلی رسمی فقط دانلود. اگر شما را به استفاده از وب سایت های شخص ثالث و دانلودکنندگان مختلف (مانند EZDownloader، به عنوان مثال)، احتمال زیاد است که شما به پایان خواهد رسید تا نصب یک لیست از دیگر نرم افزار ناخواسته و هواپیماربایان حتی مرورگر بر روی کامپیوتر شما وجود دارد!

اگرچه WebSave برنامه بسیار خطرناک نیست شما باید هر گونه خطر را ندارد. WebSave را از رایانه خود از طریق کنترل پنل حذف، و چون در این مرورگر افزونه به صورت خودکار، بدون هر گونه مطلب در لیست برنامه های نصب شده نصب می شود سپس از موزیلا فایرفاکس دستی, حذف آن.

شما می توانید مراجعه کنید به دستي دستورالعمل زیر را، اما اگر شما نیاز به هر گونه کمک بیشتر با WebSave را حذف، شما می توانید همیشه تماس ما با ترک یک نظر را در کادر زیر. در نهایت، سرمایه گذاری در برنامه امنیت رایانه مجاز به حاصل کنید که رایانه شما در برابر هر گونه تهدید بالقوه مصون نیست.

چگونه برای حذف WebSave

دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSave

کاربران ویندوز 7:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه سمت چپ پایین از روی کامپیوتر خود ببینید), انتخاب “تابلوی کنترل”. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع،” “تنظیمات” را انتخاب کنید و کلیک کنید “تابلوی کنترل”. کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها” و قرار دادن مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های.

ویندوز 8 کاربران:

در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده انتخاب کنید “حذف برنامه”.

در حذف برنامه های پنجره نگاه “AppLow” و “DoWnloaad keepera” و “اس اس حامی” و “WS.توانمندساز“، این نوشته را انتخاب کنید و کلیک کنید”حذف”یا”حذف”.

WebSave از موزیلا فایرفاکس حذف

  1. فشار دهید Ctrl + Shift + A و افزودنی های زبانه مدیر باز خواهد شد.
  2. غیر فعال کردن و حذف WebSave از پسوند. راه اندازی مجدد مرورگر خود را.

پاسخ دهید