حذف Websearch.a-searchpage.info

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Websearch.a-searchpage.info

Websearch.a-searchpage.info hijacker مرورگر است که می تواند سیستم شما را وارد کنید خود خسته شده اید و ایجاد تغییرات در تنظیمات مرورگر غیر مجاز است. یکسان به دیگر هواپیماربایان “websearch” Websearch.searchbomb.info Websearch.simplespeedy.info Websearch.searchoholic.inf و بسیاری دیگر است. طول می کشد بیش از مرورگر شما و خود را به عنوان صفحه برگه جدید و موتور جستجوی پیش فرض خود را تنظیم می کند.

شما نمی باید اعتماد این ابزار جستجو به عنوان آنها شما را با داده های قابل اعتماد حاضر نیست. علاوه بر این، hijacker نیز باعث اثرات ناخواسته دیگر مانند آگهی های تجاری، تغییر مسیر، اتصال و سیستم سرعت اینترنت آهسته و فراز زندگی. ما پیشنهاد می کنیم شما Websearch.a-searchpage.info اسرع خاتمه.

Websearch.a searchpage.info حذف Websearch.a searchpage.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.a-searchpage.info

Websearch.a-searchpage.info چگونه کار می کند؟

Websearch.a-searchpage.info را در روشی مشابه به هواپیماربایان مرورگر دیگری کار می کند. هدف اصلی آن این است که ترویج سایت های حامیان آن و آن را با استفاده از تاکتیک های مختلف برای انجام این کار. اول از همه، آن را تغییر صفحه، زبانه صفحه و پیش فرض ارائه دهنده جستجوی جدید. هر بار که می بینید این وب سایت. طبیعی به نظر می رسد، با این حال، یکی از چیزهایی است که شما حق دور باید زحمت تبلیغات است که درست در زیر کادر جستجو ظاهر می شود. تبلیغ به وضوح جعلی است و ما توصیه نمی کلیک بر روی آن. همان می رود برای استفاده از موتور. اگر شما پرس و جو جستجو را وارد کنید شما به findamo.com هدایت شود و آن در حال حاضر خود را با نتایج که شامل آگهی ها و لینک حمایت مالی. برای بازگشت به ابزار جستجوی منظم و قابل اعتماد خود را، شما مجبور به حذف Websearch.a-searchpage.info.

اگر شما مطمئن نیستید چگونه شما با hijacker به پایان رسید, شما باید به بررسی اجمالی لیست برنامه هایی که اخیراً نصب کرده اید. سفر Websearch.a-searchpage.info با نرم افزار رایگان و شاخه. اگر شما را از طریق فرایند نصب آن نادیده گرفته, شما ناخواسته به این تغییرات توافق کرده اند می تواند. مطمئن شوید که دوباره اتفاق نمی افتد را. همیشه حالت پیشرفته را انتخاب کنید و همه برنامه کاربردی های غیرضروری را بردارید.

چگونه به حذف Websearch.a-searchpage.info

برای از بین بردن Websearch.a-searchpage.info از مرورگر خود، شما ابتدا به شناسایی برنامه ای است که همراه با آمد داشته باشد. هنگامی که شما انجام دهید، شما باید برنامه (این می تواند انجام شود از طریق کنترل پنل) را پاک کنید و سپس تنظیمات مرورگر خود را تنظیم مجدد. دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی به تکمیل مراحل زیر ارائه شده است و شما برای استفاده از آنها هستند. اگر با این حال، شما به طور خودکار حذف Websearch.a-searchpage.info ترجیح می دهم، شما باید دانلود ضد مخرب ابزار و اجازه دهید آن را مراقبت از کامپیوتر شما. نرم افزار امنيتی اسکن کامپیوتر شما شناسایی همه تهدیدها و خلاص شدن از شر Websearch.a-searchpage.info همراه با آنها. شما با خیال راحت و ایمن از حالا به مرور وب می خواهد شد.

حذف Websearch.a-searchpage.info

حذف Websearch.a-searchpage.info

ویندوز 8 و ویندوز 7 و ویستا

 • پیروزی + Q را فشار دهید و یا کلیک بر روی شروع
 • در کنترل پنل نوع و در نتیجه کلیک کنید
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 • نرم افزارهای ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 • کلیک کنید در افزودن یا حذف برنامه ها
 • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید
 • حذف را انتخاب کنید

حذف Websearch.a-searchpage.info از مرورگرهای

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox

Google Chrome

 • Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → بازنشانی تنظیمات بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.a-searchpage.info

پاسخ دهید