حذف Websearch.eazytosearch.info

Browser Hijacker

Websearch.eazytosearch.info چیست؟

Websearch.eazytosearch.info hijacker مرورگر است که وارد رایانه خود را به شیوه ای مخفی و تغییر تنظیمات مرورگر خود است. این نرم افزار با استفاده از موتور JustPlugIt و Websearch.fastosearch.info websearch.webisgreat.info و غيره است. ما توصیه به خواندن این مقاله برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این مزاحم و برای یادگیری نحوه ی به خاتمه Websearch.eazytosearch.info از کامپیوتر شما. اگر شما موفق به انجام این کار به موقع hijacker کامپیوتر شما آسیب جدی برساند.

Websearch.eazytosearch.info چکار می کند؟

پس از شما تقلبی فلش یا جاوا به روز رسانی صفحه مشکوک کلیک کنید در websearch.eazytosearch.info removal حذف Websearch.eazytosearch.info نرم افزار معمولا کامپیوتر خود را وارد. متاسفانه، به جای مورد نظر به روز رسانی یا دانلود شما ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، نصب خواهد شد pottetnially hijacker ناخواسته برنامه یا مرورگر. راه دیگر برای به دست آوردن این نرم افزار نصب نرم افزار رایگان است. ما توصیه می کنیم همیشه پیشرفته یا سفارشی گزینه نصب را انتخاب کنید و هر مرحله از فرایند نظارت. اگر شما جعبه که اعلام برنامه های اضافی، کاهش کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.eazytosearch.info

هنگامی که مزاحم وارد سیستم شما، شما بلافاصله تغییر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome اطلاع می دهد. این تغییرات اجازه مزاحم برای جستجوهای خود را کنترل و در نتیجه به ترویج وب سایت ها و محصولات اشخاص ثالث. در صورت استفاده از ابزار جستجو ارائه شده توسط این نرم افزار شما بسیاری از لینک های اضافی و تبلیغات بین نتایج جستجوی خود را ببینید. برای جلوگیری از این Websearch.eazytosearch.info حال حاضر خاتمه.

علاوه بر این، مزاحم احتمالا گسترش به مرورگر شما بیش از حد اضافه خواهد شد. از آنجا که آن نام را به صورت تصادفی تغییر پسوند می تواند شما را برای نسخه های مختلف SNT و SearchNewTab و SNNT و غیره نگاه داشته باشد.

همه این ها به کنار بزرگترین تهدید که شما باید بدانید در مورد زمانی که hijacker ارتشاح سیستم شما ثالث ناشناخته و بسیار غیر قابل اعتماد است. از لحظه ای که این نرم افزار وارد سیستم شما، شما دائما در خطر معرض احزاب مخرب خواهد بود. از hijacker مراقبت شده مورد امنیت سیستم خود را، آن نیست تبلیغات لینک و یا صفحاتی که از آنها متعلق به اشخاص وابسته بررسی کنید. این به این معنی که در هر لحظه شما در سایت آلوده و پایان تا با یک دسته از نرم افزارهای مخرب در سیستم شما ممکن است دریابید خودتان. مراقبت از کامپیوتر شما و قبل از اینکه اتفاق می افتد که Websearch.eazytosearch.info از بین بردن.

چگونه به حذف Websearch.eazytosearch.info

ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر Websearch.eazytosearch.info با یک ابزار امنیتی کامپیوتر معتبر و مشروع است. شما باید ضد جاسوسافزار به دست آوردن و استفاده از آن را حذف Websearch.eazytosearch.info. پس از آن، این نرم افزار قادر به حفاظت رایانه شما از دیگر تهدیدات مشابه در آینده خواهد بود. یکی دیگر از گزینه این است که به دنبال دستورالعمل حذف Websearch.eazytosearch.info که شما در زیر این مقاله پیدا کنید.

حذف Websearch.eazytosearch.info

ویندوز 8

 1. دسترسی به نوار جذابیت و تنظیمات را انتخاب کنید.
 2. شیر کنترل پنل و عزل برنامه فشار دهید.
 3. حذف Websearch.eazytosearch.info.

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل.
 2. شیر افزودن یا حذف برنامه ها و خلاص شدن از شر Websearch.eazytosearch.info.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. دکمه شروع را کلیک کنید و کنترل پنل کلیک کنید.
 2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Websearch.eazytosearch.info را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.eazytosearch.info

پاک کردن Websearch.eazytosearch.info از مرورگرهای خود را

Internet Explorer

 1. آیکون چرخ دنده کلیک کنید و گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
 2. حذف/تغییر صفحه اصلی خود را در زبانه عمومی.
 3. روی نماد چرخ دنده را دوباره فشار دهید و افزودنی مدیریت کنید.
 4. از بین بردن در نوار ابزارها و پسوندها افزودنی های ناخواسته.
 5. به ارائه دهندگان جستجو و موتور جستجوی خود را بازنویسی.

Google Chrome

 1. منو را فشار دهید و تنظیمات را انتخاب کنید.
 2. مجموعه صفحات باز و جایگزینی صفحه فعلی با یکی از جدید.
 3. زیر جستجو، موتور جستجو مدیریت را ضربه بزنید.
 4. ابزار جستجوی فعلی را حذف کنید و دیگری را به عنوان پیش فرض را انتخاب کنید.
 5. حذف پسوند، افزودنی های بی فایده.

موزیلا Firefox

 1. در منو کلیک کنید و گزینه انتخاب کنید.
 2. حرکت به زبانه عمومی و جایگزین صفحه اصلی با یک prefer خود را.
 3. رفتن به زبانه جستجو و ارائه دهنده خود را بازنویسی.
 4. منو دوباره کلیک کنید و دسترسی به افزودنی.
 5. پسوند مشکوک خاتمه دهد.

پاسخ دهید