حذف Websearch.ezsearches.info

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Websearch.ezsearches.info

Websearch.ezsearches.info hijacker مرورگر دیگری که ارتشاح کامپیوتر خود را در بسته های نرم افزاری نرم افزار رایگان است. این مربوط به v9.com (همچنین hijacker) و همه مرورگرهای اصلی مانند Internet Explorer Firefox موزیلا و Google Chrome تاثیر می گذارد. به محض این که این نرم افزار را وارد سیستم خود را مدیریت، آن را تغییر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض به آنها اعتماد غیر ممکن ساخت.

تا زمانی که این hijacker داخل اقامت عملکرد کلی کامپیوتر شما بسیار فقیر خواهد بود. این نتایج جستجو غیرقابل اعتماد و کاهش سرعت سیستم شما را شامل می شود. دانستن همه این کاملا آشکار است که آن را در بهترین منافع خود را برای از بین بردن Websearch.ezsearches.info از کامپیوتر شما است شود.

websearch ezsearches info removal حذف Websearch.ezsearches.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.ezsearches.info

Websearch.ezsearches.info چکار می کند؟

اول از همه، شما باید جلوگیری از استفاده از موتور جستجو ارائه شده. اگرچه نتایج اصلی خواهد بود، آنها نیز در میان آگهی های بی شماری نشان داده خواهد شد و لینک حمایت مالی. هواپیماربایان همه کسب درآمد با افزایش ترافیک صفحات اشخاص ثالث. است که چرا شما سیل با پایان دادن به هرگز تبلیغات و نتایج جستجو را با لینک های نامربوط مخلوط. برای هر کلیک روی لینک پیش تعیین شده برنامه درآمد تولید. با این حال، برای کاربران نتایج جستجو تغییر را هیچ سود و بنابراین توصیه می کنیم برای خلاص شدن از شر Websearch.ezsearches.info.

بزرگترین مشکل مربوط به این hijacker در ماهیت مشکوک اشخاص ثالث نهفته است ‘. از آنجا که هیچ کس قابل اعتماد بودن آنها چک، شما آنها را به اعتماد باید. ممکن است که Websearch.ezsearches.info توسط مجرمان اینترنتی استفاده می شود و در برخی از نقطه شما به شخص ثالث مخرب خواهد شد در معرض است. از آنجا که برنامه شما ممکن است فعالیت های اینترنتی مرور تاریخ ضبط علاوه بر این، نمایش داده شد جستجو، موقعیت جغرافیایی، و غیره اطلاعات به دست آمده به اشخاص ثالث ذکر شده بیش از حد فروخته می شود. نگاهی به چنین ریسکی با سیستم خود ایمنی و حذف Websearch.ezsearches.info در یک بار.

از هواپیماربایان مرورگر معمولا وارد سیستم جدید همراه با نرم افزار رایگان یا شاخه، شما نیاز به توجه بیشتر در طول دانلود رایگان بعدی خود را. بسیار برای برخی از وب سایت های خود را رایگان از هزینه نرم افزار با نرم افزار ناخواسته بصورت پول در اوردن محبوب شد. به جلوگیری از آنها را از ورود به کامپیوتر شما، شما باید به گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و کل فرایند به دنبال نزدیک. اگر شما متوجه جعبه که اطلاع رسانی در مورد برنامه های اضافی، آنها را بردارید بدون تاخیر.

چگونه به حذف Websearch.ezsearches.info

اگر شما مایل به حذف Websearch.ezsearches.info استخدام مشروع ضد بدافزارها و استفاده از آن برای تمیز کردن سیستم شما توصیه. اگر شما ترجیح می دهید حذف Websearch.ezsearches.info کتابچه راهنمای کاربر، شما باید دستورالعمل زیر را دنبال کنید. اولا, شما باید برای حذف Websearch.ezsearches.info از کنترل پنل خود و سپس شما نیاز به تنظیم مجدد مرورگر شما.

حذف Websearch.ezsearches.info

ویندوز ایکس پی

 • شروع کلیک کنید.
 • پانل کنترل را باز کنید.
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها ها.
 • Websearch.ezsearches.info را از سیستم خود حذف کنید.

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
 2. حذف یک برنامه را ضربه بزنید.
 3. راست کلیک بر روی Websearch.ezsearches.info ناخواسته.
 4. حذف به فسخ Websearch.ezsearches.info را انتخاب کنید.

ویندوز 8

 1. راست کلیک بر روی منوی مترو UI.
 2. تمام برنامه را کلیک کنید.
 3. دسترسی به کنترل پنل.
 4. حذف یک برنامه کلیک کنید.
 5. Websearch.ezsearches.info راست کلیک کنید.
 6. حذف برای از بین بردن برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید.

مرورگر خود را تنظیم مجدد

Internet Explorer

 • مرورگر خود را باز کنید و Alt + T را فشار دهید.
 • گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و حرکت را به بند “پیشرفته”.
 • تنظیم مجدد کلیک کنید.
 • حذف تنظیمات شخصی را بررسی کرده و پس از آن دوباره دکمه تنظیم مجدد را کلیک کنید.

موزیلا Firefox

 • راه اندازی مرورگر شما و Alt + H را فشار دهید.
 • به اطلاعات عیب یابی را باز کنید.
 • تنظیم مجدد Firefox و سپس ریست Firefox دوباره در جعبه گفتگوی جدید را کلیک کنید.

Google Chrome

 • راه اندازی مرورگر شما و Alt + F را ضربه بزنید.
 • تنظیمات را انتخاب کنید.
 • تنظیمات نمایش پیشرفته را کلیک کنید و بازنشانی تنظیمات مرورگر را انتخاب کنید.
 • تنظیم مجدد یک بار کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.ezsearches.info

پاسخ دهید