حذف Websearch.fixsearch.info Redirect

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Websearch.fixsearch.info

Websearch.fixsearch.info hijacker مرورگر نصب در مرورگرهای اینترنتی (Internet Explorer Google Chrome و موزیلا Firefox) همراه با نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت شده. پس از نفوذ موفق سخت این تنظیمات مرورگر اینترنت از جمله دامنه های موتور جستجو صفحه اصلی و پیش فرض را اصلاح می کند. علاوه بر این، این سخت نصب چند ‘اشیا راهنمای کاوشگر’، که بلوک تلاش این تغییرات برگردید.

در زمان تحقیق، این سخت ‘با برنامه های رایگان و فایل های موجود برای دانلود از وب سایت های به اشتراک گذاری فایل رایگان همراه بود’. توسعه دهندگان نرم افزار رایگان websearch.fixsearch.info hijacker مرورگر با استفاده از نصب فریبنده است که کلاهبرداری unsuspecting کاربران کامپیوتر به نصب مرورگر تغییر در تنظیمات سخت همراه با نرم افزار آزاد حمایت می کنند.

Websearch.fixsearch.info  حذف Websearch.fixsearch.info Redirect

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.fixsearch.info Redirect

کاربران باید آگاه باشند که امروزه بسیاری از وب سایت دانلود نرم افزار و نرم افزار توسعه دهندگان استخدام ‘دانلود مشتریان’ و ‘نصب’ خود بارگیری بصورت پول در اوردن رایگان است. مشکل با این نرم افزار روش بازاریابی است که بسیاری از رایانه کاربران پرداخت به مراحل دانلود و نصب نرم افزار رایگان و انتخاب خود را به اندازه کافی توجه و بنابراین، سهوا نصب برنامه های کاربردی مختلف ناخواسته. توجه داشته باشید که استفاده از وب سایت websearch.fixsearch.info به جستجو در اینترنت توصیه نمی شود، از آنجا که آن یک موتور جستجو فریبنده شلوغ با نتایج جستجو با حمایت مالی – کلیک کردن بر روی این نتایج ممکن است منجر به عفونت های مخرب و ویروس.

کاربران علاقمند به جلوگیری از نصب و راه اندازی اینترنت مرورگر تغییر تنظیمات سخت مانند این، باید مواظب هنگامی که دانلود و نصب نرم افزار آزاد باشد. اگر دانلود خود را مدیریت توسط مشتری دانلود, نصب و راه اندازی افزونه های مرورگر آگهی با کلیک کردن روی دکمه ‘رد’ کردن. هنگامی که نصب نرم افزار “پیشرفته” یا “سفارشی” گزینه های نصب را انتخاب کنید، به جای ‘عادی’ یا ‘سریع’ – این هر گزینه نصب پنهان آشکار خواهد شد. Websearch.fixsearch.info hijacker مرورگر شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم که همراه با نرم افزار رایگان نصب و تغییر تنظیمات مرورگر از جمله، به عنوان مثال، websearch.flyandsearch.info، Trovi.com، istart123.com و موشک find.com میان بسیاری از دیگران است. اگر مرورگر اینترنت خود را به شما ریدایرکت به websearch.fixsearch.info، حذف دستورالعمل ها را برای از بین بردن سخت باعث مسائل تغییر مسیر استفاده کنید.

چگونه به حذف Websearch.fixsearch.info

مرحله 1. “Adblocker”، “MySearch” “LiveSupport” “PC_Booster” “PC_Sustainer” “PriceChop” “SW_Booster” و “SW_Sustainer” را پاک کنید. برنامه های کاربردی با استفاده از کنترل پنل.
مرحله 2. Websearch.fixsearch.info Redirect را از Internet Explorer حذف کنید.
مرحله 3. Websearch.fixsearch.info hijacker مرورگر را از Google Chrome حذف کنید. مرحله 4. Websearch.fixsearch.info اصلی و پیش فرض موتور جستجو از موزیلا Firefox حذف کنید.

Websearch.fixsearch.info Redirect را پاک کنید:

خاتمه Websearch.fixsearch.info از ویندوز 7:

  • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. تعیین محل “برنامه ها” و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

Websearch.fixsearch.info از ویندوز ایکس پی از بین بردن:

  • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

Websearch.fixsearch.info را از ویندوز 8 حذف کنید:

دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز 8 حذف)

  • در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.fixsearch.info Redirect

پاسخ دهید