حذف Websearch.homesearchapp.info

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Websearch.homesearchapp.info

اگر تنظیمات مرورگر خود را به تازگی تغییر یافته بودند و هر بار که شما آن را باز کنید حالا شما Websearch.homesearchapp.infoرا ببینید، به این معنی که hijacker مرورگر سیستم خود را وارد کرده است. این hijacker به Websearch.look برای it.info، Websearch.searchisfun.info، Websearch.searchitup.info و برخی از هواپیماربایان Websearch یکسان است.

آنها معمولا وارد کامپیوتر شما با برنامه های ناخواسته و یا تبلیغاتی مزاحم. Websearch.homesearchapp.info از طریق نصب InstallRex توزیع شده است. این مربوط به EZDownloader بهینه سازی نرم افزار و برنامه های کاربردی مختلف JustPlugIt شده است. ما توصیه می کنیم که شما حذف Websearch.homesearchapp.info به محض این که شما می توانید.

websearch homesearchapp info removal حذف Websearch.homesearchapp.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.homesearchapp.info

Websearch.homesearchapp.info چگونه کار می کند؟

Hijacker تنها یک هدف است: برای ترویج آن حاميان و بنابراین تولید ترافیک وب سایت. این است که چگونه توسعه دهندگان آن را به سود است. برای ترویج سایت های مرتبط آن، آن را با استفاده از تکنیک های مختلف. اول از همه، آن را اصلاح می کند صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را. صفحه اصلی حاوی تبلیغات است که به وضوح جعلی است. اگر شما سعی می کنید استفاده از موتور جستجوی شما را به findamo.com ارائه دهنده جستجو مشکوک است که شما آگهی بیاورد و لینک با سایر نتیجه حمایت مالی هدایت. با این حال، این همه که hijacker به منظور ترویج حامیان مالی خود را انجام دهد نیست.

تغییرات دیگری که شما متوجه خواهد شد با ورود نرم افزار ناخواسته این است مختلف پاپ آپ و آگهی ها و لینک در متن و دیگر تبلیغات در سایت های مورد علاقه خود نمایش داده می شود. برخی از این تبلیغات مربوط به شما ممکن است آنها مبتنی بر سابقه مرور خود است که جمع آوري و تجزيه و تحليل توسط نرم افزار. با این حال، این اطلاعات تجاری مشروع خواهد معنا نیست. شما می تواند توسط برخی از کلاهبرداری مجازی ادعا شما نیاز به روز رسانی مرورگر خود و یا دستگاه پخش رسانه ای و فراهم کردن شما با نرم افزارهای مخرب در جای خار. همچنین باید دور از قرعه کشی و نظر سنجی های مختلف و به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود را مراقب باشید. نادیده گرفتن این خطرات بالقوه. Websearch.homesearchapp.info را فورا حذف کنید.

چگونه به حذف Websearch.homesearchapp.info

از hijacker همراه با دیگر نرم افزار ناخواسته می رسد پیشنهاد می کنیم شما با استفاده از یک ابزار ضد بدافزارها برای از بین بردن Websearch.homesearchapp.info و دیگر تهدیدات بالقوه. پس از دانلود و نصب remover مخرب آن اسکن کامپیوتر شما و تشخیص همه مسائل است که در آن هستند. سپس ابزار Websearch.homesearchapp.info با دیگر برنامه های ناخواسته حذف شده است. راه حل جایگزین می شود خاتمه Websearch.homesearchapp.info دستی. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار درست زیر ارائه شده اند و شما برای استفاده از آنها هستند.

حذف Websearch.homesearchapp.info

حذف Websearch.homesearchapp.info

ویندوز 8

 • جستجو در گوشه سمت راست پایین را انتخاب کنید
 • در کنترل پنل نوع و شیر را وارد کنید
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 • راست کلیک بر روی برنامه های مشکوک
 • عزل را انتخاب کنید

ویندوز ایکس پی / ویندوز 7 و ویستا

 • دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی “آغاز”
 • انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
 • انتخاب نرم افزار ناخواسته
 • حذف/حذف را کلیک کنید

پاک کردن Websearch.homesearchapp.info از مرورگرهای:

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox → پایان

Google Chrome

 • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

 • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.homesearchapp.info

پاسخ دهید