Websearch.pu-results.info

Browser Hijacker

Websearch.pu-results.info تغییر مسیر چیست؟

Websearch.pu-results.info تغییر مسیر برنامه آزار دهنده است که می تواند ضربه هر سیستم های کامپیوتری است. برنامه اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم مرورگر hijacks. یک بار داخل, برنامه صفحه اصلی خود به Websearch.pu-results.info تغییر می دهد. وب سایت تقریبا مانند سایر موتورهای جستجو می رسد. با این حال، این همان شیوه به عنوان موتور جستجوی معمولی کار نمی کند. نتایج جستجو آن را فراهم می کند که مبتنی بر وب سایت های تحت حمایت و آنها پر از تبلیغات است که شما به طور معمول دریافت نمی هنگام استفاده از هر گونه موتورهای جستجو معروف.

مشکل درباره Websearch.pu-results.info تغییر مسیر این است که آن را به تغییر تنظیمات مرورگر خود را که منجر به این تغییرات در سیستم شما است. اگر شما در برخی از تبلیغات کلیک کنید، شما حتی ممکن است سیستم شما آلوده دریافت کنید یا به برخی از وب سایت هک هدایت شود. سازندگان تغییر مسیر Websearch.pu-results.info همچنین دسترسی کامل به سابقه مرور خود را به دست آورید. بعد این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد مختلف مرتبط با بازاریابی.

Websearch.pu results.info Websearch.pu results.info

چگونه پول بدست آوردن Websearch.pu-results.info?

Websearch.pu-results.info هدایت ربودن مرورگر است که می تواند کامپیوتر شما را آلوده به هنگام بازدید از بعضی از صفحات وب نا امن یا ناشناخته برنامه به صورت تصادفی است. هنگامی که آن را پس از اتمام آن عفونت Websearch.pu-results.info تنظیمات اینترنت بلافاصله تغییر خواهد کرد. شما ممکن است دریابید که جایگزین صفحه اصلی خود و شما هنوز آن می توانید تغییر دهید بازگشت، نه تنها آن را آلوده می تواند اینترنت اکسپلورر خود است، اما همچنین آن می تواند حتی گوگل کروم یا فایرفاکس خود را ربودن. درست مثل هدایت ربودن مرورگر دیگر، اگر شما نمی دانید هر چیزی در مورد آن، شما ممکن است آن را به عنوان موتور جستجوی واقعی بوده و استفاده از آن، با این حال، این سازندگان ویروس شما می خواهید است. اگر شما چیزی را در این صفحه وب را جستجو، شما بسیاری از روابط بدون نتیجه است که شامل بسیاری از ویروس ها، تروجان ها و نرم افزارهای مخرب حتی در آن را دریافت کنید. سازندگان ویروس می تواند باعث اشکالات سیستم آن و به رایانه آلوده بدون اجازه شما همین دلیل این hijacker مرورگر می تواند آسیب زیادی به سیستم خود را است.

Websearch.pu-results.info کاملا چیز آزار دهنده هنگامی که آن را به کامپیوتر شما نصب شده است است، اگر شما می خواهید برای ورود به فیس بوک توسط این تغییر مسیر آلوده می شوند به عنوان مثال، شما آن دشوار است برای انجام این کار از آنجا که شما همیشه به سایر صفحات وب است که شما دیوانه را تغییر مسیر پیدا کنید. چه تر است, Websearch.pu-results.info بادامک ایجاد بسیاری از پاپ تا صفحه در مورد تبلیغات و یا پرشین. هنگامی که شما در صفحات وب این طور تصادفی کلیک کنید، کامپیوتر شما در محل جدی با این تغییر مسیر ربودن مرورگر ممکن است. آن همچنین می تواند سرعت پایین کامپیوتر شما تمام ناکرده بعضی از برنامه ها و آنتی ویروس خود را. دلیل این تغییر مسیر می تواند ایجاد فایل های در رجیستری شما شما نه فقط آن در صفحه کنترل می توانید حذف. فریب، آن یک موتور جستجو خوب نیست، هدایت ربودن مرورگر است که شما نیاز به حذف آن را کاملا.

از رایانه بدون هر گونه شک و تردید باید تغییر مسیر Websearch.pu-results.info را حذف. سعی کنید دنبال آن در کنترل پنل ویندوز و حذف هر جزء تنها مربوط به این تغییر مسیر. پس از آن شما خواهد شد که برای تغییر تنظیمات مرورگر خود را دستی. بررسی دستورالعمل زیر چگونگی انجام این کار:

اینترنت اکسپلورر:

  1. روی کادر جستجو از حق

پیکان کلیک کنید

 1. زیر را انجام دهید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت در ie7 کليک تغییر پیش فرض جستجو
 2. Websearch.pu-results.info حذف از لیست

در فایرفاکس:

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این باز تنظیمات صفحه
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و مجددا تنظیم کنید.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و مجددا تنظیم کنید.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و مجددا تنظیم کنید.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو نخواهد پرتاب در هر بند جدید

در Google Chrome:

  1. 3 نماد خطوط افقی در نوار ابزار مرورگر

کلیک کنید

 1. انتخاب تنظیمات
 2. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور
 3. موتورهای جستجوی غیر ضروری حذف از لیست
 4. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

اگر تغییر مسیر Websearch.pu-results.info را در صفحه کنترل پیدا نکردید توصیه اسکن سیستم شما با یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.pu-results.info

پاسخ دهید