حذف Websearch.pur-esult.info

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Websearch.pur-esult.info

Websearch.pur-esult.info hijacker مرورگر است که می تواند به رایانه های تصادفی نصب شده است. برنامه مختلف نرم افزار آزاد است که کاربران به راحتی می توانید از اینترنت دانلود همراه است. هنگامی که شما از نصب این نرم افزار رایگان Websearch.pur-esult.info سپس ویروس به صورت خودکار نصب خواهد شد. اگر شما دقت بیشتری در مورد مراحل نصب شما می توانید این اجتناب. همیشه برای سفارشی نصب بروید و ببینید که اگر هر گونه برنامه های اضافی ناشناخته است که ارائه شده به همراه برنامه اصلی نصب می شود وجود دارد. هرگز به طور پیش فرض اضافه نمودن شماره های ناآشنا هر موافقت می کنید.

اگر ویروس Websearch.pur-esult.info در حال حاضر به سیستم شما نفوذ کرده، اولین نشانه های شما را متوجه تغییرات چند در مرورگر خود هستند. برنامه خود را ارائه دهنده جستجوی اصلی و پیش فرض را جایگزین خواهد شد. آن همچنین می توانید نوار ابزار نوار آدرس هوشمند به خود اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم اضافه کنید. به خصوص چون شما هنگامی که شما سعی می کنید برای مرور اینترنت مقابله مداوم با تغییر مسیر این تغییرات بسیار آزار دهنده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.pur-esult.info

pur حذف Websearch.pur esult.info

Websearch.pur-esult.info ویروس نتایج جستجوی خود را با اضافه کردن تعداد زیادی از وب سایت های تحت حمایت را اصلاح می کند. آن اساسا نیروهای شما را به بازدید از وب سایت های خاص، این روش افزایش ترافیک خود را. برخی از تاییدیه شما به خطر بیافتد وب سایت که در آن شما حتی می توانید سیستم خود را آلوده به تروجان یا عفونت های دیگر می شود. چه تر است, این برنامه مداوم نظارت بر فعالیت های خود را مرور و حتی دسترسی به اطلاعات شخصی شما می توانید دریافت کنید.

نحوه حذف Websearch.pur-esult.info

بسیار توصیه می شود برای حذف ویروس Websearch.pur-esult.info به محض این که آن آثار را روی رایانه شما را تشخیص می دهد. راه اندازی کنترل پنل در اولین بار. حذف همه نرم افزار که مربوط به این ابزار جستجو به نظر می رسد. همیشه خوب است برای اسکن سیستم خود را با ضد برنامه های مخرب به شناسایی هیچ برنامه مخرب دیگر وجود دارد بنابراین اجرای یک اسکن با SpyHunter است.

بعد از این, شما باید مرورگر تنظیمات بازنشانی. این مرورگر به مرورگر متفاوت خواهد بود.

Websearch.pur-esult.info را از Internet explorer از بین بردن:

 • روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید.
 • زیر را انجام دهید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت، در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو را کلیک کنید.
 • Websearch.pur-esult.info موتور را از لیست حذف کنید.

پاک کردن Websearch.pur-esult.info از فایرفاکس:

 • وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 • “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 • شما ممکن است مجبور به حذف user.js از فایرفاکس داده ها فهرست خود نیز هست.

Websearch.pur-esult.info از Google Chrome خلاص:

 • 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 • تنظیمات را انتخاب کنید.
 • را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 • Websearch.pur-esult.info را از لیست حذف کنید.
  بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.pur-esult.info

پاسخ دهید