حذف Websearch.seachsupporter.info

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Websearch.seachsupporter.info

Websearch.seachsupporter.info یک موتور جستجو است که با نوار آدرس هوشمند همراه است. این پسوند مرورگر ناخواسته اطمینان حاصل کنید که Websearch.seachsupporter.info صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض در همه مورد علاقه مرورگر شما, از جمله Internet Explorer Firefox موزیلا و Google Chrome تبدیل می سازد.

هدف این برنامه برای افزایش ترافیک به صفحات پیش تعیین شده و به تبلیغ محصولات اشخاص ثالث است. از آنجا که بسیار نامطمئن، ما پیشنهاد حذف Websearch.seachsupporter.info.

Websearch.seachsupporter.info چکار می کند؟

از لحظه ای که آن را وارد کامپیوتر شما این نرم افزار شروع به انجام اقدامات مضر است. از آنجایی که اولین چیزی که نشانی از آن تغییر تنظیمات مرورگر خود، آن را فرصتی برای تغییر نتایج جستجوی خود را حق دور می شود. اگر آنها در بین لینک بی ربط و فراوانی از تبلیغات نمایش داده خواهد شد, شگفت زده نباشد. Hijacker را نشان می دهد تمام تبلیغات این امید که شما یکی از آنها را انتخاب کنید و آن را به کمک افزایش ترافیک به صفحات ترویج. این نرم افزار به شما دستکاری به کلیک روی لینک، آنجا که می توانید آن را به عواقب وخیم اجازه نیست. در مقابل باید ماندن این تبلیغات و تمرکز بر حذف Websearch.seachsupporter.info.

websearch searchsupporter com حذف Websearch.seachsupporter.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.seachsupporter.info

تبلیغات را به شرح زیر نگاه جذاب تر برای شما hijacker فعالیتهای اینترنتی خود را و این داده ها با استفاده از آنها کشاورز، خیاط نیازهای شما. بسیار ممکن است که تبلیغات مربوط به آخرین سوالات جستجو و ظاهر خواهد شد به صورت کاملا فریبنده است. با این حال، شما که هر یک از این آگهی شما به وب سایت های مخرب که در آن شما با بدافزارها آلوده دریافت می توانید مسیر می تواند به یاد داشته باشید. با پنجره های بازشو جذاب fooled باشد و از بین بردن Websearch.seachsupporter.info حذف وسوسه.

شما نیز در مورد شیوه ای که در آن تغییر مسیر این ویروس وارد کامپیوتر شما فکر باید. از آنجا که شما هنوز آن خود را دریافت، آن را به امن فرض کنیم که hijacker استفاده می شود برخی از راه مخفی دزدکی حرکت کردن در است. چنین برنامه های کاربردی اغلب سیستم نرم افزار رایگان و شاخه از وب سایت های مشکوک شهرت را وارد کنید. اگر شما مصمم به دانلود نرم افزار از جمله منبع، شما باید فوق العاده هوشیار باشید و نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید. این دو گزینه شما این امکان را می دهد شما را به نظارت بر روند همکاری نزدیک و ارائه فرصت به برنامه های اضافی بردارید. فقط کلیک کنید دکمه ‘کاهش’ در کنار برنامه افشا و کامپیوتر خود را وارد کنید. از آنجا که شما احتمالا خواندن این مقاله بعد از پیدا کردن hijacker داخل سیستم شما، شما به سادگی Websearch.seachsupporter.info به خاتمه باید.

چگونه به حذف Websearch.seachsupporter.info

به نظر می رسد کاملا واضح است که شما باید Websearch.seachsupporter.info حذف تاخیر. دیگر آن داخل کامپیوتر خود خطر عفونت جدی بزرگتر است باقی می ماند. شما می توانید دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی حذف Websearch.seachsupporter.info زیر این مقاله پیدا کنید.

حذف Websearch.seachsupporter.info

ویندوز 8

 • کلید ویندوز + R فشار دهید و وارد کنترل پنل.
 • شیر را وارد کنید و برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
 • پیدا کردن و حذف Websearch.seachsupporter.info.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • شروع کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و Websearch.seachsupporter.info را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف Websearch.seachsupporter.info.

مرورگر خود را تنظیم مجدد

Internet Explorer

 1. مرورگر خود را باز کنید.
 2. Alt + T را همزمان فشار دهید.
 3. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
 4. رفتن به زبانه پیشرفته.
 5. تنظیم مجدد کلیک کنید.
 6. علامت حذف تنظیمات شخصی.
 7. دکمه تنظیم مجدد دوباره ضربه بزنید.

موزیلا Firefox

 1. راه اندازی مرورگر خود را.
 2. Alt + H را فشار دهید.
 3. به اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید.
 4. Firefox تنظیم مجدد را کلیک کنید.
 5. هنگامی که کادر محاوره ای ظاهر می شود، تنظیم مجدد Firefox یک بار دیگر را انتخاب کنید.

Google Chrome

 1. راه اندازی Google Chrome.
 2. Alt + F را فشار دهید.
 3. تنظیمات را انتخاب کنید.
 4. تنظیمات نمایش پیشرفته را کلیک کنید.
 5. تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر را ضربه بزنید.
 6. تنظیم مجدد یک دفعه دیگر را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.seachsupporter.info

پاسخ دهید