حذف Websearch.searc-hall.info

Browser Hijacker

Websearch.searc-hall.info چیست؟

Websearch.searc-hall.info hijacker مرورگر است که وارد مرورگر شما و تغییر تنظیمات خود را بدون اجازه شما است. صفحه اصلی و موتور جستجوی خود را تغییر. معمولا Websearch.searc-hall.info همراه با نرم افزار آزاد می آید. اگر شما توجه در هنگام نصب آن پرداخت، آن را بسیار محتمل است که شما با نرم افزار ناخواسته مانند مرورگر hijacker یا adware را تا پایان است. هدف اصلی این برنامه این است که شما در حال حاضر با تبلیغات و به محض این که آن را نصب, همین دلیل است که آن شما را با انواع مختلف تبلیغات را بمباران خواهد شد. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر آنها، شما باید حذف Websearch.searc-hall.info.

Websearch.searc-hall.info چگونه کار می کند؟

Websearch.searc-hall.info به نظر می رسد هر بار که شما برای باز کردن مرورگر شما می گذرد. آن را به عنوان صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض شما ظاهر می شود. شما قادر خواهید بود برای باطل کردن این تغییرات تا زمانی که آن را بر روی سیستم شما باقی می ماند. موتور ارائه ابزار قابل اعتماد نیست و نه با استفاده از آن توصیه می کنیم. آن نه شما نتایج واقعی بیاورد. شما را در مرورگر خود ببینید مختلف تبلیغات پاپ آپ و سایر داده های تجاری است. این تبلیغات اگر شما نمی خواهید به سیستم خود را با آلوده هنوز دیگر برنامه و یا نرم افزارهای مخرب حتی ناخواسته ماندن.

Websearch.searc hall.info search حذف Websearch.searc hall.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searc-hall.info

Websearch.searc-hall.info شما کوکی ها آهنگ و ثبت تمام اطلاعات در مورد اینترنت شما در حال دیدن سایت عادات. این اطلاعات برای سفارشی تبلیغات که شما استفاده می شود. آن نیز می تواند به شخص ثالث فروخته شود. اگر چه hijacker این ادعا که تنها غیر-اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری، شما هرگز 100% مطمئن می باشد. بهتر نیست نگاهی به این نوع از خطرات است. خاتمه Websearch.searc-hall.info از سیستم خود و بازگشت به مرورگر وب معمولی است.

چگونه به حذف Websearch.searc-hall.info

نه از روی حیله و تزویر دستی Websearch.searc-hall.info از کامپیوتر خود را برای از بین بردن است. شما باید به برنامه ای که اومد با همراه را حذف کرده و مرورگر خود را تنظیم مجدد. اگر شما نمی دانید که برنامه به عهده hijacker است, شما باید یک اسکنر تروجان را دانلود کنید. و یا بهتر رتبهدهی نشده است اجرای ابزار حذف تروجان است که سیستم شما مراقبت برای شما خواهد شد. این رایانه خود را اسکن، حذف همه تهدیدها و Websearch.searc-hall.info را از مرورگر خود حذف کنید. شما قادر به گشت و گذار در وب با خیال راحت و ایمن یک بار دیگر خواهد بود. اگر شما هنوز هم ترجیح می دهند حذف Websearch.searc-hall.info کتابچه راهنمای کاربر، شما می توانید دستورالعمل ارائه شده در زیر استفاده کنید.

حذف Websearch.searc-hall.info

حذف Websearch.searc-hall.info و برنامه های مرتبط

ویندوز 7 و ویندوز ویستا و ویندوز 8

• تنظیمات شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
• برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

• شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
• نرم افزار را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

حذف Websearch.searc-hall.info از مرورگرهای

Internet Explorer

تنظیم مجدد آیکون • دنده → گزینه های اینترنت → “زبانه پیشرفته” → تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

• منوی علامت سوال → → → عیب یابی اطلاعات تنظیم مجدد Firefox → Firefox تنظیم مجدد

Google Chrome

• منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searc-hall.info

پاسخ دهید