حذف websearch.search-plaza.info

Browser Hijacker

websearch.search-plaza.info چیست؟

websearch.search-plaza.info hijacker سرزده مرورگر است که وارد رایانه شما بدون اطلاع شما است. هنگامی که آن را ندارد، آن مرورگر وب خود را با تغییر تنظیمات خود تاثیر می گذارد. برنامه شبیه به نرم افزار های دیگر که متعلق به این گروه مانند fixsearch.com flyandsearch.com hall.info جستجو و دیگران است. گذشته از تغییرات تنظیمات مرورگر که شما قادر خواهید بود به لغو از برنامه نصب اشیاء یاور، شما تغییرات دیگر نیز متوجه.

تغییر مسیر، آگهی، پنجره های بازشو و غیره بخش منظم مرور خود را تبدیل خواهد شد. اگر می خواهید به بازگشت به گشت و گذار اینترنت عادی شما باید websearch.search-plaza.info بدون تردید خاتمه دهد.

Websearch.search plaza.info search حذف websearch.search plaza.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف websearch.search-plaza.info

websearch.search-plaza.info چگونه کار می کند؟

به محض این که شما اجازه می دهد hijacker به کامپیوتر شما وارد کنید, آن صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را websearch.search-plaza.info تنظیم می کند. هر بار که شما برای باز کردن مرورگر شما را صفحه اصلی خود را با کادر جستجو و تبلیغات جعلی را ببینید. تبلیغاتی که بر روی صفحه ظاهر می شود در زده شود باید، آن است که به وضوح قابل اعتماد نیست. با استفاده از موتور جستجو ارائه شده است بی فایده, از همه آن کند است هدایت شما به Google.com. همچنین نه روی هر گونه اطلاعات تجاری دیگر که شما در مرورگر شما توصیه می کنیم. توسط نرم افزار بررسی نیست و کلیک بر روی آن می تواند منجر به پیامدهای ناخواسته. برای خلاص شدن از تبلیغات شخص ثالث، شما نیاز به حذف websearch.search-plaza.info.

اگر شما مطمئن نیستید چگونه شما با hijacker به پایان رسید, شما باید بدانید که آن را از طریق همراه نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است. هنگامی که شما دانلود برنامه از سایت های مانند cnet.com، soft32.com، brothersoft.com و مشابه آن، شما را به استفاده از مدیران دانلود. این برنامه کوچک دانلود به عنوان برنامه های سرویس رایگان کسب درآمد استفاده می شود. آنها به شما ارائه نرم افزار اضافی، با این حال، آن نیست واجب آن را نصب کنید. به منظور کاهش اختیاری ارائه می دهد، شما نیاز به نصب و راه اندازی پیشرفته یا سفارشی و سازمان ملل متحد بررسی جعبه با برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید.

چگونه به حذف websearch.search-plaza.info

هیچ سوالی است که شما نیاز به از بین بردن websearch.search-plaza.info از مرورگرهای خود را اگر شما نمی خواهید به محتویات ناامن شخص ثالث در معرض وجود دارد. برای انجام این کار شما می توانید دانلود ابزار حذف تروجان و اجازه دهید آن را مراقبت از سیستم شما. این راه حل یکی از بدیهی ترین قابل اعتماد است و به خصوص مفید باشد اگر شما نیز عفونت های دیگر بر روی کامپیوتر شما. متناوبا، شما از websearch.search-plaza.info خلاص می تواند با استفاده از دستي راهنمای دستورالعمل زیر.

حذف websearch.search-plaza.info

حذف websearch.search-plaza.info و برنامه های مرتبط با:

ویندوز 8/7/ویستا

 • کلیک بر روی شروع یا پیروزی + S را فشار دهید
 • در کنترل پنل نوع و آمار را وارد کنید
 • برای حذف برنامه برو
 • انتخاب نرم افزار ناخواسته
 • لغو نصب کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • روی شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید
 • حذف را کلیک کنید

websearch.search-plaza.info از مرورگرهای اینترنتی از بین بردن:

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox

Google Chrome

 • Alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → بازنشانی تنظیمات بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف websearch.search-plaza.info

پاسخ دهید