حذف Websearch.searchandfly.info

Browser Hijacker

Websearch.searchandfly.info چیست؟

بنابراین شما قطعا نمی خواهید به نگه داشتن آن بر روی کامپیوتر خود Websearch.searchandfly.info به عنوان hijacker مرورگر ذکر شده است. اگر کامپیوتر شما با این مرورگر hijacker آلوده است، تمام تنظیمات اصلی تمام مرورگرهای تغییر خواهد کرد. اول از همه، صفحه اصلی شما را تغییر خواهد کرد و سپس موتور جستجوی خود را به Websearch.searchandfly.info تغییر خواهد کرد. شما می توانید ببینید که چگونه آن را در تصویر زیر می رسد.

searchhandfly حذف Websearch.searchandfly.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchandfly.info

چگونه Websearch.searchandfly.info می کند؟

حتی اگر قابل اعتماد به نظر می رسد هنوز این موتور جستجو باید استفاده کنید. آن تن از تبلیغات همه جا نمایش داده خواهد شد و شما خواهد شد نتایج که ارزش اعتماد جستجو. این مرورگر hijacker سعی در فریب مردم توسط بیان کرد که این موتور جستجو توسط شرکت گوگل، بینگ و یا یاهو حمایت است و این است که کاملا درست نیست. در نتایج جستجوی شما بعضی از لینکهای مشکوک پیدا خواهد کرد و چون شما را به وب سایت های ماهی است که کامپیوتر شما آلوده ممکن است هدایت می شوید شما نمی باید بر روی آنها کلیک کنید. علاوه بر این، اطلاعات شخصی شما, مانند کلمات عبور، جزئیات کارت اعتباری، شماره حساب بانک جمع آوری آن خواهد شد. بنابراین نگه داشتن کلمه عبور، جزئیات کارت اعتباری، شماره حساب بانک ها در رایانه شما به خطر واقعی از دست دادن پول و یا برخی از پرونده هایی که برای شما مهم هستند قرار می دهد این اطلاعات بعدا به هکرها و scammer، فروخته می شود. این hijacker مرورگر نیز به عنوان یک پل به رایانه شما را برای دیگر برنامه های مخرب کار می کنند. بی تو حتی از آن آگاه شود، افزودنی های مختلف است که در واقع سخت را می توان به تمام مرورگرهای اضافه شده است. Websearch.searchandfly.info قادر به ربودن محبوب همه ترین مرورگرهای وب مانند Internet Explorer، موزیلا Firefox و Internet Explorer است. می توان آن را بسیار دشوار است برای خلاص شدن از این نرم افزار مخرب توسط خودتان (مگر اینکه شما یک کاربر با تجربه) بنابراین توصیه می کنیم شما را به دانلود بعضی از ابزار های امنیتی و برای انجام این.

علاوه بر این، آن برخی از وب سایت هایی که ممکن است کمک به شما برای حذف این hijacker مرورگر می تواند مسدود است. پس به طور خلاصه، لیستی از فعالیت های مخرب انجام شده توسط این مرورگر hijacker اینه:

  1. تبلیغات بازشو مختلف با توجه به این hijacker نمایش داده می شود.
  2. صفحه اصلی خود و سایر تنظیمات مرورگر وب شما تغییر خواهد کرد.
  3. تروجان جدید شما مرورگرهای Websearch.searchandfly.info بدون تو حتی از آن آگاه می خواهد اضافه شده است.
  4. اطلاعات خصوصی شما را جمع آوری می کند و این ویژگی بسیار خطرناک است.
  5. پس از آن می توانید حمله دیگری بر علیه شما برنامه ریزی آن رفتار خود را در اینترنت ثبت-تمام نقاط ضعف شما در معرض.

این نرم افزار بسیار زشت، متعجب است؟ در حال حاضر شما احتمالا تعجب دارد چگونه شما با آن آلوده می تواند. اول کردن همه به دنبال وب سایت های مشکوک را جلوگیری از. اگر شما به فهرست برخی از وب سایت های با محتوای بزرگسالان شما می توانید بر روی لینکی نامطمئن آلوده می. همچنین، نه دانلود نرم افزار از وب سایت های با اعتبار مشکوک. معمولا آن را برخی از پی دی اف ژنراتور و یا دستگاه پخش رسانه ای است که کامپیوتر شما آلوده می توانید است. اگر شما واقعا نیاز به برنامه خیلی خاص و شما می توانید آن تنها از یک وب سایت که نه به نظر می رسد بسیار قابل اعتماد سپس آن را، اما توجه به فرایند نصب برنامه.

اگر شما این پروندۀ سخت این سفر همراه با تالار های مختلف و شما می توانید نصب آن کنار. برای جلوگیری از نصب هر چیزی ناخواسته شما نمی باید هر گام نصب بگذرید. فقط بر روی دکمه “بعدی” و “موافقت” همه زمان قبل از خواندن اطلاعات کل اول کلیک کنید. این امر می تواند یک ایده عالی برای حالت نصب سفارشی و پیشرفته نیز هست چرا که انتخاب کردن سپس شما قادر خواهید بود برای دیدن گزینه های بیشتری، کنترل را در دست خود داشته باشد. و اگر شما به اندازه کافی زمان خواندن شرایط و ضوابط، شما می توانید برخی از اطلاعات مفید وجود دارد. دنبال کادرهای مختلف است که در حال حاضر می تواند برای شما بررسی می شود و که تایید نصب و راه اندازی نرم افزار اضافی.

چگونه به حذف Websearch.searchandfly.info

بنابراین شما نیاز به نگاه از نزدیک در هر مرحله گاهی اوقات آنها در فونت بسیار کوچک، قابل نمایش نیست. اگر شما متوجه است که برخی از نرم افزار اضافی که شما آگاه از کنار نصب شده، به عنوان این می تواند احتمالا Websearch.searchandfly.info یا سایر نرم افزارهای مخرب باشد شما نباید آن اجازه. دانلود برخی از ابزارهای قابل اعتماد ضد بدافزارها مثل SpyHunter یا Malwarebytes اگر خیلی دیر است و مرورگر شما در حال حاضر ربوده است. دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی برخورد با Websearch.searchandfly.info می توان یافت کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchandfly.inforemoval instructions en حذف Websearch.searchandfly.info

پاسخ دهید