حذف Websearch.searchfix.info

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Websearch.searchfix.info

Websearch.searchfix.info hijacker مرورگر است که رایانه شما نفوذ کرده اند ممکن است در طول آخرین رایگان از اتهام نصب نرم افزار است. هر چند این ادعا برای حفاظت از سیستم شما وقتی که شما گشت و گذار در اینترنت، آن نیت واقعی تا نجیب نیست. هنگامی که این hijacker سیستم جدید وارد آن بلافاصله صفحه اصلی جدید tab URL و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر می دهد. مهم نیست که چقدر شما را امتحان کنید، شما هنوز قادر به باطل کردن این تغییرات در حالی که ساکن این نرم افزار در کامپیوتر شما، به دلیل آن نیز ‘اشیاء یاور’ نصب خواهد شد.

از آنجا که آن همه مرورگرهای اصلی (Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا) آلوده، شما هنوز قادر خواهید بود به سادگی بیش از حد یک مرورگر دیگر را انتخاب کنید. به نظر می رسد کاملا آشکار است که تنها گزینه این است که Websearch.searchfix.info را از سیستم خود حذف کنید.

Websearch.Searchfix.info removal حذف Websearch.searchfix.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchfix.info

Websearch.searchfix.info چکار می کند؟

از hijacker کنترل موتور جستجوی جدید خود، آن را مخدوش کنندهی نتایج جستجو ارائه شده آنها عملا غیر قابل استفاده ساخت. نتایج نمایش داده شده با هم با تبلیغات متعدد و نامربوط لینک خواهد شد. متاسفانه، نیاز به طور مداوم فیلتر کردن نتایج جستجوی مربوطه از لینک ترویج بدترین چیزی نیست. اگر با کلیک روی لینک ارائه شده مشکل را در اشخاص ثالث مشکوک است که شما ممکن است روبرو می شوند نهفته است. هدف تنها hijacker به افزایش ترافیک به وب سایت تحت حمایت است و نتیجه آن نه محتوای آن صفحات را بررسی کنید. این بدان معنی است که شما به شخص ثالث مخرب لحظه با کلیک روی پیوند آلوده ممکن است در معرض. استفاده از این ابزار جستجو و حذف Websearch.searchfix.info از کامپیوتر شما.

یکی دیگر از چیزی نگران کننده ردیابی توسط مزاحم انجام شده است. آن جمع آوری اطلاعات در مورد شما و استفاده از آن تبلیغات را جذاب تر. با این حال، داده ها نیز توسط برخی از احزاب ناشناخته منظور بدخیم است که می تواند عواقب خطرناک استفاده می شود ممکن است. محافظت از سیستم شما و خلاص شدن از شر Websearch.searchfix.info.

برنامه معمولا وارد کامپیوتر رایگان با نرم افزار شارژ از صفحات غیر قابل اعتماد. دفعه بعد شما نصب نرم افزار، سفارشی و یا پیشرفته انتخاب و کل فرایند به دنبال نزدیک. هنگامی که شما جعبه که اطلاع رسانی در مورد برنامه های اضافی، آنها را در یک بار را بردارید. امنیت کامپیوتر خود را به شانس واگذار و از بین بردن Websearch.searchfix.info در اسرع وقت است.

چگونه به حذف Websearch.searchfix.info

اگر شما نحوه انجام Websearch.searchfix.info حذف مطمئن نیستید، شما خوشحال بدانند که تیم تحقیقات ما دستورالعمل های دقیق است که شما را طبق این ماده آماده خواهد شد. این دستورالعمل ها را دنبال کنید و شما باید قادر به پاک کردن Websearch.searchfix.info. البته، شما همچنین می توانید خودکار گزینه را انتخاب کنید. برای که شما نیاز به خرید معتبر ضد جاسوس که Websearch.searchfix.info به خاتمه می تواند. یک مزیت قابل توجهی از این انتخاب حمایت یک ابزار امنیتی قدرتمند شما در آینده ارائه می کنند است.

حذف Websearch.searchfix.info

ویندوز 8

1. حرکت مکان نما به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.
2. تنظیمات را انتخاب کنید.
3. شیر کنترل پنل.
4. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
5. حذف Websearch.searchfix.info.

ویندوز ایکس پی

1. دکمه شروع را کلیک کنید.
2. کنترل پنل را انتخاب کنید.
3. به افزودن یا حذف برنامه ها بروید.
4. Websearch.searchfix.info به خاتمه دهد.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. باز کردن منوی شروع.
2. دسترسی به کنترل پنل.
3. حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
4. حذف Websearch.searchfix.info.

مرورگر خود را تنظیم مجدد

Internet Explorer

1. راه اندازی مرورگر خود را.
2. Alt + T را فشار دهید.
3. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
4. رفتن به زبانه پیشرفته.
5. تنظیم مجدد کلیک کنید.
6. بررسی حذف تنظیمات شخصی.
7. دکمه تنظیم مجدد دوباره کلیک کنید.

موزیلا Firefox

1. راه اندازی مرورگر.
2. فشار دهید Alt + H.
3. را انتخاب کنید اطلاعات عیب یابی.
4. Firefox تنظیم مجدد کلیک کنید.
5. هنگامی که کادر محاوره ای ظاهر می شود، Firefox تنظیم مجدد کلیک کنید یک بار دیگر.

Google Chrome

1. باز کردن مرورگر شما.
2. شیر Alt + F را در همان زمان.
3. تنظیمات کلیک کنید.
4. نمایش تنظیمات پیشرفته را انتخاب کنید.
5. تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر را انتخاب کنید.
6. برای پایان دادن به تنظیم مجدد دوباره کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchfix.info

پاسخ دهید