Websearch.SearchisSimple.info حذف

Browser Hijacker

Websearch.SearchisSimple.info هنوز یک موتور جستجو سوال برانگیز است. اگر مرورگر hijacker که مربوط به آن، سیستم Websearch.SearchisSimple.info hijacks تمام مرورگرهای وب و شروع کار با آنها می شود. هنگامی که مرورگر خود را ربوده است، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض به راحتی بدون تصویب مستقیم خود را می توان تغییر. بنابراین، با وجود آن ظاهر مشروع این موتور جستجو کاملا غیرقابل اعتماد است و به نظر می رسد که آن طرف تر منفی نسبت به مثبت است. بزرگترین مسئله که مربوط به این سایت جستجو، این است که شما ممکن است نتایج جستجو تغییر می باشد. آن که برای رانندگی ترافیک به وب سایت تحت حمایت می کند.

SearchisSimple Websearch.SearchisSimple.info حذفدانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.SearchisSimple.info

چرا شما نیاز به حذف Websearch.SearchisSimple.info؟

Websearch.SearchisSimple.info سایت روی حیله و تزویر است که ممکن است وانمود به یک ارائه دهنده جستجوی قابل اعتماد و مشروع است. Websearch.SearchisSimple.info تهدیدات مخرب مانند adware و مرورگر هواپیماربایان مرتبط باشد. اگر سیستم کامپیوتر خراب شده است توسط هواپیماربایان هر مرورگر و یا ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، سپس کاربر کامپیوتر مرورگر ناخواسته diversions به Websearch.SearchisSimple.info و دیگر وب سایت های مشکوک است که ممکن است برای تبلیغات نیت ایجاد میکنند. Websearch.SearchisSimple.info-تهدیدات امنیتی مرتبط ممکن است قادر به ربودن مرورگر وب و تغییر تنظیمات مرورگر وب پیش فرض.

علاوه بر این، hijacker مربوط به تغییر مسیر Websearch.SearchisSimple.info همچنین ‘توسط مجموعه ای از فعالیت های مرور خود را برای استفاده از این اطلاعات به دلایل تجاری تکمیل شود می تواند’. در صورت تغییر مسیر به سایت های مشکوک نمی اتلاف وقت و سیستم خود را با استفاده از ابزار قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن.

این تهدیدات مخرب ممکن است جایگزین پیش فرض شروع صفحه و موتور های جستجو با Websearch.SearchisSimple.info یا آن را در پنجره تب جدید باز کنید. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر هواپیماربایان مربوط به Websearch.SearchisSimple.info همچنین ممکن است نتایج جستجو را در هر موتور جستجو واقعی و reroute کاربر P به وب سایت های غیر قابل اعتماد از جمله Websearch.SearchisSimple.info تولید شده توسط cybercriminals احتمالا افزایش ترافیک وب سایت و بنابراین درآمد تبلیغات را تغییر دهید.

چگونه نفوذ Websearch.SearchisSimple.info می توان کامپیوتر من?

Websearch.SearchisSimple.info افزودن کاربر ممکن است مربوط به پلاگین با کمک برنامه های رایگان از منابع نامعلوم. برنامه های رایگان بیش از همه به طور گسترده ای گسترش است وب و مردم آنها را در حال دانلود همه زمان، بنابراین آنها یک رسانه مناسب برای توزیع مشکوک پسوند/پلاگین-فهم/toolbars/اضافه کردن-فایرفاکس.

این روش ناعادلانه توزیع بسته بندی نامیده می شود. به منظور جلوگیری از سقوط برای این دام، شما باید بدانید که شما اضافی “هدیه” هنگام نصب یک برنامه رایگان دریافت ممکن است. به منظور اجتناب از آن شما باید تنها سفارشی و یا پیشرفته نصب از نرم افزار رایگان را انتخاب کنید و سپس ‘هفته اضافی’ و یا کسانی که علامت که پیشنهاد تغییر شروع صفحه یا پیش فرض موتور جستجو را پاک کنید. در واقع مشابه infiltrations بسیار معمول است، بنابراین اگر Websearch.SearchisSimple.info ربوده مرورگر خود، شما باید مراحل زیر را دنبال و تعمیر کامپیوتر شما.

چگونه برای حذف Websearch.SearchisSimple.info

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، به دنبال SNT SW.تقویت کننده اس اس حامی و دیگر به تازگی نصب شده برنامه های کاربردی رایگان و آنها را حذف کنید.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 5. صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 3. در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 2. دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 3. “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.SearchisSimple.info

پاسخ دهید