حذف Websearch.searchitwell.info

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Websearch.searchitwell.info

Websearch.searchitwell.info hijacker مرورگر است که ایجاد تغییرات در تنظیمات مرورگر خود را بدون نیاز به تایید شما می توانید است. اگر چه مخرب نیست، به خصوص از آنجا که تغییرات ساخته شده در تمام برای شما مفید می رویم آن اختلالات ناخواسته ایجاد کند.

Hijacker به احتمال زیاد بخشی از پشتیبانی و یا نرم افزار ناخواسته است. هدف اصلی آن این است که ترافیک وب تولید و در نتیجه ایجاد درآمد. این برنامه ممکن است از طریق بسته های نرم افزاری نرم افزار شخص ثالث در توزیع شده است. بسیار محتمل است که شما تا به حال هیچ ایده شما حتی آن را نصب شده است. ما پیشنهاد می کنیم به محض این که شما می توانید شما را از Websearch.searchitwell.info خلاص.

websearch searchitwell info حذف Websearch.searchitwell.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchitwell.info

Websearch.searchitwell.info چگونه کار می کند؟

Websearch.searchitwell.info را در همان راه به عنوان هر hijacker کار می کند. این مرورگر شما می شود و صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر می دهد. صفحه اصلی بسیار در آن را ندارد. کادر جستجو و لینک به شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی است. به نظر می رسد که hijacker ارائه دهنده جستجوی خود را تغییر می دهد، با این حال، آن را واقعا نشانی است هر بار که شما جستجو برای اطلاعات شما تغییر مسیر به بینگ. صفحات دیگر نیز بالاپر در صفحه خود را در حالی که با استفاده از موتور اصطلاح ممکن است است. هیچ نقطه ای در نگه داشتن آن را به عنوان شما می توانید بینگ را بدون هر گونه دخالت از اگر شما می خواهید وجود دارد.

تغییرات تنظیمات و تغییر مسیر نمی باشد که با ورود Websearch.searchitwell.info و برنامه های مرتبط آن اطلاع می دهد. شما هم تجربه افزایش تعداد تبلیغات که در صفحاتی که بازدید می کنید نشان داده می شوند. برخی از این تبلیغات سفارشی در سابقه مرور اخیر شما را بر اساس. شما ممکن است متوجه که اتصال اینترنت شما آهسته است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز استفاده می کند تا منابع سیستم است که سرعت آن تاثیر می گذارد. ما توصیه می کنیم که شما را حذف Websearch.searchitwell.info حق دور.

چگونه به حذف Websearch.searchitwell.info

شما می توانید Websearch.searchitwell.info را با استفاده از ابزار حذف و جلوگیری از بدافزارها خاتمه دهد. دانلود و نصب ابزار ضد بدافزارها و اجازه دهید آن را در رایانه خود را اسکن. این برنامه همه مسائل است که آن را شامل شناسایی و از بین بردن Websearch.searchitwell.info همراه با آنها. به نگرانی در مورد با خیال راحت گشت و گذار وب دیگر، زیرا ابزار نگه داشتن کامپیوتر خود را محافظت از انگل های مختلف آنلاین را داشته باشد. متناوبا, توانید Websearch.searchitwell.info دستی حذف کنید. شما را به حذف برنامه های مرتبط با آن و بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را داشته باشد. دستورالعمل زیر شما را با این کارها کمک می کند.

دستورالعمل حذف Websearch.searchitwell.info

1) حذف Websearch.searchitwell.info

ویندوز ایکس پی

 • کلیک کنید شروع دکمه در سمت چپ پایین
 • کنترل پنل را در لیست پیدا کنید و روی آن کلیک کنید
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه
 • روی برنامه کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

ویندوز 8 و ویندوز 7 و ویستا

 • مطبوعات برنده + S کلیک بر روی شروع
 • در کنترل پنل نوع و مورد در نتایج کلیک کنید
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 • این نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

2) پاک کردن Websearch.searchitwell.info از مرورگرهای

موزیلا Firefox

 • منو → علامت سوال → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox

Google Chrome

 • تنظیم مجدد Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchitwell.info

پاسخ دهید