حذف Websearch.searchoholic.info

Browser Hijacker

چگونه به حذف Websearch.searchoholic.info

Websearch.searchoholic.info hijacker مرورگر است که می تواند موزیلا Firefox Google Chrome و Internet Explorer است. این می آید همراه با نرم افزار رایگان است که شما می توانید از نرم افزار شخص ثالث مانند cnet.com، softonic.com، filewin.com های سایت دانلود و مشابه. هنگامی که آن را می شود دسترسی به سیستم خود را، شما متوجه خواهد شد که تنظیمات مرورگر خود را اصلاح شده اند.

شما قادر خواهید بود برای باطل کردن این تغییرات به دلیل شیء راهنمای مرورگر که در مرورگر شما نصب خواهد شد. علاوه بر این، hijacker همچنین شما در حال حاضر با آگهی های تبلیغاتی و لینک حمایت مالی. اگر شما هر یک از این تغییرات می خواستم هرگز, شما باید Websearch.searchoholic.info را از کامپیوتر خود را حذف کنید.

Websearch.searchoholic.info چگونه کار می کند؟

به محض این که hijacker طول می کشد بیش از شما تنظیمات مرورگر مانند صفحه اصلی، برگه صفحه و پیش فرض موتور جستجوی جدید با Websearch.searchoholic.info جایگزین. هر بار که مرورگر خود را باز می کنید، شما به این صفحه هدایت کنید. آن که نگاه بسیار متفاوت از دیگر موتورهای. با این حال، شما مشکوک به دنبال تبلیغ در آن را ببینید. اگر شما سعی می کنید با استفاده از ارائه دهنده جستجو اصطلاح شما به سادگی به گوگل هدایت می شوید. که به معنی بدون نقطه نگه داشتن آن را به عنوان موتور جداگانه وجود دارد.

Websearch.searchoholic.info حذف Websearch.searchoholic.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchoholic.info

Hijacker می آید همراه با دیگر نرم افزار رایگان به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده است. معمولا آن را به یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی تعلق دارد. برنامه های کاربردی پشتیبانی مرورگر شما با تبلیغات مشکوک را پر کنید. نه به عنوان آنها ممکن است قانونی بدون توجه به آنچه روی آنها توصیه می کنیم. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز قادر به ردیابی کوکی های خود را و جمع آوری اطلاعات درباره شما رفتار آنلاین است. این اتصال به اینترنت خود را کند می کند و استفاده می کند تا منابع سیستم. شما هر یک از آن تحمل باید. ما پیشنهاد می کنیم شما خاتمه Websearch.searchoholic.info و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که آمد با آن به زودی به عنوان شما می توانید.

چگونه به حذف Websearch.searchoholic.info

هنگامی که شما به خلاص شدن از شر Websearch.searchoholic.info، شما نیاز به انتخاب کنید چگونه می خواهید به آن را انجام دهد. توصیه می کنیم برای از بین بردن Websearch.searchoholic.info بصورت خودکار با استفاده از ابزار حذف تروجان. اگر شما دانلود و نصب برنامه ضد تروجان, شما قادر خواهید بود به کامپیوتر شما را اسکن و شناسایی تمام قطعات از عفونت. نرم افزار و سپس Websearch.searchoholic.info و دیگر عناصر ناخواسته خاتمه خواهد یافت. پس از آن، شما قادر خواهید بود به وب گشت و گذار بدون خطر و بدون هر گونه مزاحمت های غیر ضروری. راه حل جایگزین است که Websearch.searchoholic.info به صورت دستی حذف کنید. تمام مراحل سه است که شما نیاز به کامل برای انجام این کار در دستورالعمل زیر است که شما را به استفاده از شرح داده است.

راهنمای در مورد حذف Websearch.searchoholic.info

گام 1: پاک Websearch.searchoholic.info

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • از بین بردن برنامه های ناخواسته

ویندوز 8

 • جستجو (برنده + S) → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • انتخاب hijacker سخت مربوط و حذف را کلیک کنید

مرحله 2: حذف Websearch.searchoholic.info از مرورگرهای

Internet Explorer

 • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

 • منو → → علامت سوال پایان عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → → Firefox تنظیم مجدد

Google Chrome

 • تنظیم مجدد Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

مرحله 3: ویرایش خط مورد نظر خود را

 • راست کلیک بر روی میانبر مرورگر و باز کردن خواص
 • رفتن به تب میانبر و خط مورد نظر را بیابید
 • اگر هر گونه متن پس از .exe وجود دارد، آن را پاک کنید
 • اعمال و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchoholic.info

پاسخ دهید