حذف Websearch.searchplazanow.info

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Websearch.searchplazanow.info

Websearch.searchplazanow.info متعلق به رده هواپیماربایان مرورگر است. آن را به عنوان بخشی از نرم افزار ناخواسته است که می تواند تغییر تنظیمات مرورگر خود و اضافه کردن مطالب مختلف تجاری به آن می آید. Hijacker سازگار است بنابراین مهم نیست که آیا شما استفاده از موزیلا Firefox Google Chrome یا Internet Explorer، با تمام مرورگرهای محبوب شما هنوز تغییرات که باعث تحت تاثیر قرار خواهد شد.

به احتمال زیاد برنامه های ناخواسته است که آمد با hijacker با کمک نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است است. به منظور خلاص شدن از Websearch.searchplazanow.info، شما باید به آن برنامه را پاک و مرورگر خود را تنظیم مجدد.

websearch.searchplazanow.info  حذف Websearch.searchplazanow.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchplazanow.info

Websearch.searchplazanow.info چگونه کار می کند؟

شما متوجه خواهید شد که hijacker سیستم شما حق دور وارد شده است. صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را با Websearch.searchplazanow.info جایگزین می شوند. سایت خود را زیاد روی آن از جعبه جستجو، لوگو و لینک به حریم شخصی و شرایط استفاده ندارد. اگر شما سعی می کنید وارد یک عبارت جستجو و کلیک کردن روی دکمه جستجو، شما به طور خودکار به گوگل هدایت می شوید. واضح است که هیچ نقطه ای در داشتن موتور اصطلاح زمانی که شما می توانید به طور مستقیم از گوگل وجود دارد.

سایر علائم عفونت عبارتند از تبلیغات ثابت پاپ آپ ها و آگهی ها همه جا شما آنلاین ظاهر می شود. هیچ راهی برای فرار از آنها وجود دارد، شما می توانید آگهی های متعدد در هر صفحه را ببینید. داشته باشید که تبلیغات شخص ثالث انتخاب شده است توسط هر کسی و به راحتی می تواند تقلبی باشد. کلیک بر روی آنها می تواند منجر به عواقب نامطلوب. ناخواسته ممکن است از کامپیوتر شما با تروجان یا نرم افزارهای جاسوسی آلوده. شما همچنین ممکن است اطلاعات شما فکر شما در حال ورود به قرعه کشی واقعی یا تکمیل بررسی آشکار. مهم است که شما همه تبلیغات تا ماندن خود خاتمه Websearch.searchplazanow.info.

چگونه به حذف Websearch.searchplazanow.info

آن در حال حاضر ذکر شده, اولین چیزی که شما باید انجام دهید برای از بین بردن Websearch.searchplazanow.info از مرورگرهای خود را به شناسایی آنچه برنامه مسئول ظاهر آن است. برای انجام این کار شما می توانید دانلود و اجرای اسکنر تروجان رایگان. هنگامی که شما انجام دهید، شما باید به برنامه شناسایی شده را حذف کرده و مرورگر خود را بازنشانی کنید. Websearch.searchplazanow.info کتابچه راهنمای کامل حذف دستورالعمل زیر این مقاله ارائه شده است. اگر شما ترجیح می دهید به صورت خودکار حذف Websearch.searchplazanow.info، یک ابزار ضد بدافزارها نمایید. حذف نرم افزارهای مخرب خواهد سیستم خود را اسکن، شناسایی و خاتمه همه برنامه های ناخواسته. شما قادر خواهید بود برای بازگشت به حالت عادی اینترنت گشت و گذار و نگه داشتن کامپیوتر خود را از عفونت های مختلف آنلاین است.

حذف Websearch.searchplazanow.info

مرحله 1: حذف Websearch.searchplazanow.info:

ویندوز 8

  • جذابیت نوار تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • این نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • برنامه را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

مرحله 2: حذف Websearch.searchplazanow.info از مرورگر:

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox

تنظیم مجدد Google Chrome

  • Alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → بازنشانی تنظیمات بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchplazanow.info

پاسخ دهید