Websearch.SearchRocket.info حذف

Browser Hijacker

Websearch.SearchRocket.info چیست؟

Websearch.SearchRocket.info hijacker مرورگر است. این برنامه با تمام مرورگرها سازگار است. Websearch.SearchRocket.info است شبیه به سایر هواپیماربایان مرورگر به عنوان هدف اصلی آن این است که مزاحم شما گشت و گذار اینترنت. Websearch.SearchRocket.info تنظیمات مرورگر خود را بدون موافقت خود را تغییر دهید و جایگزین صفحه اصلی خود و همچنین به عنوان موتور جستجوی پیش فرض. اگرچه Websearch.SearchRocket.info مشخصات فنی ویروس ما شما اطمینان آن نمی خواهد شما و یا کامپیوتر شما خوب است. شما باید را از سیستم خود اسرع Websearch.SearchRocket.info حذف.

SearchRocket Websearch.SearchRocket.info حذفدانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.SearchRocket.info

چگونه Websearch.SearchRocket.info کار می کند؟

Websearch.SearchRocket.info ادعا کند که به برنامه ای که تجربه مرور خود را بهبود و کمک به کامپیوتر شما امن باقی بماند در حالی که گشت و گذار در وب. در واقع آن نه از کسانی که همه چیز را ندارد. مانند اکثر مرورگر هواپیماربایان Websearch.SearchRocket.info وارد کامپیوتر شما از طریق نرم افزار رایگان. اگر شما دانلود نرم افزار رایگان از اینترنت بسیار احتمال دارد که برنامه های دیگر را با آن همراه است. دلیل Websearch.SearchRocket.info یا دیگر hijacker مرورگر دریافت ممکن است زیرا کاربران به ندرت بررسی تمام اطلاعات قبل از شروع نصب و راه اندازی کامپیوتر است. اگر اجازه می دهد نرم افزارهای مخرب به رایانه شما دسترسی پیدا خواهید باید همیشه به خواندن شرایط و موافقتنامه و نه پرش از طریق فرایند نصب.

با این حال، اگر شما را آلوده می کرد Websearch.SearchRocket.info این است چه اتفاقی خواهد افتاد. شما میزان افزایش تبلیغات در مرورگر شما متوجه خواهد شد. پنجره های بازشو مختلف حمایت ها و دیگر انواع تبلیغات در همه جا ظاهر می شود شروع خواهد شد. چه بدتر نیز ممکن است که Websearch.SearchRocket.info نتایج جستجوی خود را تغییر دهید و شما به کلیک بر روی لینک که شما هیچ علاقه ای به فوت و فن است. دلیل این نرم افزار ناخواسته است که به بهبود ترافیک در صفحات آن را ترویج می کند.  حتی اگر میبینید مه Websearch.SearchRocket.info به نظر می رسد مانند یک موتور جستجو مشروع نیست. آن نیست بهره مند می شوند به هیچ وجه بنابراین ما به Websearch.SearchRocket.info را از رایانه خود حذف نشان می دهد.

چگونه برای حذف Websearch.SearchRocket.info

اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Websearch.SearchRocket.info دو راه شما می توانید آن وجود دارد. اگر شما انتخاب می کنید Websearch.SearchRocket.info به خاتمه دستی شما با دستورالعمل ارائه شده در زیر استفاده کنید. با این حال، توصیه می کنیم Websearch.SearchRocket.info حذف با استفاده از ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی قابل اعتماد مانند SpyHunter تکمیل. چندین مزیت برای این گزینه وجود دارد. اول از همه، SpyHunter را شناسایی و حذف تمام قطعات Websearch.SearchRocket.info. آن همچنین اسکن رایانه شما را برای هر گونه تهدید بالقوه. و بنابراین شما می توانید گشت و گذار وب سایت بدون هر گونه مزاحمت در نهایت، آن سیستم خود را از تهدیدات آنلاین احتمالی محافظت می کند.

Websearch.SearchRocket.info حذف

اینترنت اکسپلورر

 1. باز کردن مرورگر خود
 2. ابزار کلیک و سپس گزینه های اینترنت،
 3. “زبانه پیشرفته” را انتخاب کنید
 4. تنظیم مجدد کلیک کنید
 5. رفتن به بازنشانی تنظیمات اینترنت اکسپلورر
 6. حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید
 7. تنظیم مجدد کلیک کنید
 8. ببندید و “موافق” را کلیک کنید
 9. صفحه اصلی را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز کردن مرورگر خود
 2. کلیک کنید و سپس اطلاعات عیب یابی
 3. تنظیم مجدد فایرفاکس را انتخاب کنید چند بار و پایان
 4. جایگزین صفحه اصلی خود

گوگل کروم:

 1. باز کردن مرورگر خود
 2. کلیک بر روی دکمه منو
 3. تنظیمات را انتخاب کنید و سپس تنظیمات پیشرفته نشان می دهد
 4. تنظیم مجدد کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.SearchRocket.info

پاسخ دهید