حذف Websearch.searchsun.info

Browser Hijacker

Websearch.searchsun.info چیست؟

Websearch.searchsun.info, همچنین شناخته شده به عنوان مرورگر hijacker، بخشی از خانواده همان هواپیماربایان مرورگر است که شامل PortaldoSites، Qov6، دلتا خانه و بسیاری دیگر. که موتورهای جستجو مشروع و مفید است که به تجربه بهتر و به شما کمک کند پیدا کردن اطلاعاتی که شما نیاز به آنها همه را ارتقا هستند. ما اطمینان شما که چنین نیست. هدف واقعی Websearch.searchsun.info این است که شما منجر به صفحات وب تبلیغات و جمع آوری اطلاعات مرور شما. به محض این که شما می توانید برای حذف Websearch.searchsun.info از کامپیوتر خود را توصیه می کنیم.

چگونه Websearch.searchsun.info کار می کند؟

Websearch.searchsun.info .com سیستم خود را همراه با نرم افزار رایگان است که شما آنلاین می توانید وارد کنید. هواپیماربایان مرورگر معمولا با نرم افزار رایگان همراه بنابراین آنها می توانید کامپیوتر را بدون اطلاع قبلی خود را وارد کنید. شما همیشه باید مراقب باشید در هنگام نصب نرم افزار: خواندن همه ارائه اطلاعات و انتخاب سفارشی نصب تمام برنامه های مشکوک را بردارید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchsun.info

اگر شما ندانسته به دست آورد Websearch.searchsun.info شما متوجه خواهد شد که تنظیمات مرورگر خود را تغییر داده شده اند. Websearch.searchsun.info قادر به جایگزین صفحه اصلی و پیش فرض موتور جستجوی خود به .com Websearch.searchsun.info خواهد شد. شما قادر خواهید بود تا آنها را به صورت دستی تغییر دهید شما خلاص شدن از Websearch.searchsun.info. پس از آن، hijacker مرورگر شما با پاپ آپ، تبلیغات و انواع دیگر آگهی باعث شروع خواهد شد. اگر شما بر روی آن تبلیغات شما را به صفحات خاصی که با Websearch.searchsun.info ترویج هدایت. نیازی به گفتن نیست، هدایت شما به آن صفحات چگونه توسعه دهندگان از hijacker مرورگر سود است. چرا که آنها ممکن است تبدیل به خراب می شود نه فقط به دلیل آنها بلکه به شما، کاملا بی فایده خواهد باید نه در این صفحات کلیک کنید. اگر شما را به صفحه خراب شده هدایت کنید شما ممکن است کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده. بنابراین ما را به ماندن از لینک های ارائه شده به شما توسط Websearch.searchsun.info نشان می دهد.

WEB حذف Websearch.searchsun.info

اگر کامپیوتر شما توسط این hijacker شما باید فکر درباره حذف آن از سیستم آلوده شده است. اقدامات تنها است که آن را مزاحم است مرور خود را و افشای کامپیوتر شما به وب سایت های بالقوه خطرناک. شما باید با حذف کنید Websearch.searchsun.info در اسرع.

چگونه به حذف Websearch.searchsun.info از کامپیوتر شما?

همیشه دو راه برای مقابله با hijacker مرورگر وجود دارد. شما می توانید حذف Websearch.searchsun.info به صورت خودکار یا دستی. توصیه می کنیم اولین گزینه که همیشه خوب تا سیستم خود را مجددا آلوده می به ضد مخرب ابزار (به عنوان مثال Spyhunter) بر روی کامپیوتر شما است. ابزار حذف تروجان قابل اعتماد خواهد شد خاتمه hijacker مرورگر و تمام اجزای آن، اسکن کامپیوتر شما برای سایر عفونت و حفظ آن در آینده. با این حال، شما همچنین hijacker دستی می توانید حذف. به خاطر که پس از حذف Websearch.searchsun.info از طریق کنترل پنل شما همچنین باید مرورگر خود را تنظیم مجدد داشته باشید. دستورالعمل حذف کتابچه راهنمای کاربر از hijacker زیر ارائه شده است.

Websearch.searchsun.info حذف

Websearch.searchsun.info فسخ از ویندوز XP و 7 و ویستا

1. باز کردن منوی شروع (واقع در منوی شروع)
2. رفتن به افزودن یا حذف برنامه ها / لغو نصب برنامه
3. Websearch.searchsun.info را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید / راست کلیک بر روی Websearch.searchsun.info و آنها را حذف کنید

پاک کردن Websearch.searchsun.info از ویندوز 8

1. برنده + R را فشار دهید.
2. نوع کنترل پنل
3. روی “موافق” را کلیک کنید.
4. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
5. حذف Websearch.searchsun.info

Websearch.searchsun.info از مرورگرهای خلاص:

تنظیم مجدد اینترنت اکسپلورر

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر
2. بر روی ابزار کلیک کنید
3. انتخاب گزینه های اینترنت
4. باز کردن زبانه پیشرفته
5. تنظیم مجدد را کلیک کنید.
6. جعبه و دوباره تنظیم مجدد را کلیک کنید

تنظیم مجدد موزیلا فایرفاکس

1. باز موزیلا فایرفاکس
2. روی کمک
3. انتخاب اطلاعات عیب یابی
4. تنظیم مجدد فایرفاکس دو بار کلیک کنید
5. بر روی پایان کلیک کنید

تنظیم مجدد Google Chrome

1. باز کردن مرورگر خود
2. فشار دهید Alt و F
3. تنظیمات را انتخاب کنید.
4. نمایش تنظیمات پیشرفته را کلیک کنید.
5. بر روی بازنشانی کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchsun.info

پاسخ دهید