حذف Websearch.searchtheglobe.info

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Websearch.searchtheglobe.info

Websearch.searchtheglobe.info hijacker مرورگر یا یک ویروس تغییر مسیر طبقه بندی شده است. اگر چه از نظر فنی یک ویروس نیست آن هنوز هم برخی از اختلالات جدی می شود. Hijacker ممکن است وارد سیستم خود خسته شده اید، تغییر تنظیمات مرورگر خود، باعث تغییر مسیر و تبلیغات در مرورگر شما ظاهر می شود و به همین ترتیب. آن را به عنوان بخشی از برنامه های ناخواسته است که شما ممکن است با دیگر نرم افزار رایگان نصب شده می آید. رایگان نرم افزار با کاربردهای مختلف ناخواسته مانند adware و مرورگر هواپیماربایان سفر شناخته شده است.

اگر شما در هنگام نصب آن دقیق نیست، شما اجازه می دهد این برنامه به کامپیوتر شما وارد کنید حتی بدون تحقق آن. Websearch.searchtheglobe.info سازگار با تمام مرورگرهای وب بزرگ، بنابراین شما قادر به خلاص شدن از آن با تعویض به سادگی به دیگری است. نگه داشتن مرورگر هواپیماربایان در سیستم شما هرگز ایده خوبی است به همین دلیل است که ما پیشنهاد می کنیم به محض این که شما می توانید شما خاتمه Websearch.searchtheglobe.info است.

Websearch.searchtheglobe.info 1 حذف Websearch.searchtheglobe.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchtheglobe.info

Websearch.searchtheglobe.info چگونه کار می کند؟

هدف اصلی هر hijacker مرورگر سایت های مرتبط آن است. Websearch.searchtheglobe.info هر گونه متفاوت است. آن همه چیز آن را برای تبلیغ کنندگان آن می تواند انجام دهد. اول از همه، این برنامه خواهد شد صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید. آن همچنین برگه جدید را جایگزین ممکن است. اگر شما سعی می کنید چیزی با استفاده از ارائه دهنده جستجوی شما متوجه خواهد شد که شما نه با نتایج اصلی ارائه شده است. در عوض، نتایج با تبلیغات پر خواهد شد و لینک حمایت مالی. شما همچنین مختلف پاپ آپ و آگهی ها و در متن آگهی و پاپ unders و دیگر تبلیغات در هر صفحه ای که باز می کنید را ببینید. لطفا به یاد داشته باشید که این تبلیغات ممکن قابل اعتماد. شما می تواند با تبلیغات نادرست ترویج بدافزارها و نرم افزارهای جاسوسی به عنوان ابزارهای مفید ارائه. شما همچنین ممکن است این کلاهبرداری دیگر مجازی با هدف دسترسی به اطلاعات شخصی شما و یا شما به هدر رفتن پول خود را فریب روبرو می شوند. ماندن از مطالب تجاری تا زمانی که شما را حذف Websearch.searchtheglobe.info اگر شما می خواهید به کامپیوتر شما و داده های خصوصی امن نگه دارید.

اگر چه موضوع اصلی را با Websearch.searchtheglobe.info با امنیت آنلاین، شما همچنین حریم خصوصی شما نگران باید باشد. Hijacker با استفاده از کوکی ها برای جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را. آن rec0rds چه صفحات شما بازدید چه مدت شما را بر روی آنها، بماند چه و به همین ترتیب جستجو. این داده ها استفاده می شود برای شخصی سازی تبلیغات در مرورگر شما ظاهر می شود. است که چرا شما نباید است تعجب است که برخی از تبلیغات بیشتر مفید تر از دیگران به نظر می رسد. هنوز شما آنها را بدون توجه به آنچه که آنها ترویج ماندن توصیه می کنیم. علاوه بر این، به خاطر تمام مازاد adverts که Websearch.searchtheglobe.info شما را فراهم می کند, اتصال به اینترنت خود قابل ملاحظه ای آهسته ممکن است. هیچ دلیلی باید خواهید حفظ hijacker نصب شده با توجه به تمام ویژگی های آن منفی وجود دارد. از بین بردن Websearch.searchtheglobe.info از مرورگرهای خود را حق دور.

چگونه به حذف Websearch.searchtheglobe.info

به منظور خلاص شدن از Websearch.searchtheglobe.info و تمام اجزای آن، شما باید نرم افزار که آن را همراه با آمد و بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را پاک کنید. است که اگر می خواهید به Websearch.searchtheglobe.info به صورت دستی حذف کنید. دستورالعمل های دقیق دستي زیر ارائه شده است و شما برای استفاده از آنها هستند. با این حال، به خصوص اگر شما برنامه های ناخواسته دیگر نصب شما باید آگاه باشید از این واقعیت است که این راه حل همیشه موثر ممکن است. است که چرا ما نشان می دهد شما برای حذف خودکار گزینه به جای.

به Websearch.searchtheglobe.info به طور خودکار, شما باید دانلود ابزار ضد بدافزارها. پس از نصب ابزار آن اجرای سیستم اسکن و تشخیص همه تهدیدات احتمالی. سپس Websearch.searchtheglobe.info و عفونت های دیگری از سیستم شما حذف خواهد شد. نرم افزار امنیتی نیز اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر شما توسط محافظ آن را از انگل مبتنی بر اینترنت مختلف مانند تروجان ها، نرم افزارهای جاسوسی، کرم، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و به همین ترتیب در آینده حفاظت شده باقی می ماند را.

حذف Websearch.searchtheglobe.info

مرحله 1: حذف Websearch.searchtheglobe.info

ویندوز ایکس پی

• شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
• برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا و ویندوز 8

• تنظیمات شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
• انتخاب برنامه و حذف کنید

مرحله 2: تنظیمات مرورگر شما را بازیابی

Internet Explorer

• کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

• Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox

Google Chrome

• Alt + F تنظیمات → → → پیشرفته نمایش تنظیمات بازنشانی تنظیمات → تنظیم مجدد.دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.searchtheglobe.info

پاسخ دهید