حذف Websearch.soft-quick.info

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Websearch.soft-quick.info

Websearch.soft-quick.info hijacker مرورگر است که می تواند وارد سیستم شما بدون اطلاع شما و تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون رضایت شما است. آن همچنین می توانید تبلیغات و آگهی به نتایج جستجوی خود و همچنین دیگر صفحاتی که بازدید می کنید اضافه کنید. این است که به منظور افزایش ترافیک سایت خود مرتبط انجام شده است.

Hijacker شناخته شده است برای جمع آوری اطلاعات در مورد اینترنت گشت و گذار عادات ضبط وب سایت بازدید می کنید، چه مدت شما را بر روی آنها، چه شما و به همین ترتیب جستجو برای اقامت. این اطلاعات برای شخصی سازی تبلیغات درج شده استفاده می شود. آن خواهد شد به نفع شما در هر راه است و بسیاری از اختلالات غیر ضروری می شود که شما uninstalll Websearch.soft-quick.info توصیه می کنیم خواهد بود.

Websearch soft quick info حذف Websearch.soft quick.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.soft-quick.info

Websearch.soft-quick.info چگونه کار می کند؟

Websearch.soft-quick.info بیش از مرورگرها و جایگزین صفحه اصلی خود و همچنین شما ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را طول می کشد. همه مرورگرهای محبوب وب از جمله Google Chrome، موزیلا Firefox و Internet Explorer را تحت تاثیر قرار. Hijacker با کمک نرم افزار رایگان و شاخه توزیع می شود. اگر شما دانلود نرم افزار رایگان از سایت های مانند cnet.com softpedia.com brothersoft.com و مشابه آن، شما را به برنامه های ناخواسته اجرا ملزم به. این برنامه به نرم افزار متصل شده و معمولا به عنوان پیشنهادات اضافی می آیند. اگر شما نیست به طور خاص رد این پیشنهاد، شما اجازه می دهد hijacker مرورگر نصب کنید حتی بدون تحقق آن.

از علائم قبلا ذکر شد، شما نیز باید میزان افزایش تبلیغات است که هر که سایت شما بازدید می شوند متوجه. تبلیغات پاپ آپ و آگهی ها و لینک و غیره شامل. مشکل اصلی با آنها این است که آنها بررسی نیست هر کسی است. این به این معنی که آنها می تواند تقلبی باشد. اگر شما کلیک بر روی آگهی های جعلی شما تصادفی سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب و یا زمین در صفحه با برخی از کلاهبرداری مجازی می تواند آلوده. این چیزی است که شما باید به آرامی نیست. ما پیشنهاد می کنیم شما را از Websearch.soft-quick.info که از این اتفاق جلوگیری خلاص.

چگونه به حذف Websearch.soft-quick.info

دو گزینه برای شما به از را انتخاب کنید به حذف Websearch.soft-quick.info می آید وجود دارد. شما می توانید Websearch.soft-quick.info دستی یا خودکار خاتمه دهد. اگر دستي را انتخاب می کنید، باید دستورالعمل زیر را دنبال کنید. در گام اول شما نیاز به حذف Websearch.soft-quick.info مربوط به نرم افزار. اگر شما مطمئن نیستید آنچه که، شما همیشه می توانید دانلود اسکنر تروجان رایگان است که آن را برای شما مشخص خواهد شد. یا بنابراین شما مجبور به انجام آن خودتان شما می تواند مخرب جلوگیری و حذف ابزاری است که Websearch.soft-quick.info از بین بردن به طور خودکار، به دست آوردن. ابزار ضد تروجان هم کامپیوتر شما محافظت از عفونت های دیگر شما ممکن است برخورد آنلاین نگه دارید.

حذف Websearch.soft-quick.info

حذف Websearch.soft-quick.info

ویندوز 8/7 و ویستا

 • تنظیمات و شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • نرم افزار های مشکوک را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

حذف Websearch.soft-quick.info از مرورگرهای

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد دنده → آیکون تنظیمات اینترنت → → “زبانه پیشرفته”
 • حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید
 • تنظیم مجدد کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → Firefox تازه
 • انتخاب Firefox تازه
 • پایان را کلیک کنید

Google Chrome

 • Alt + F تنظیمات → → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات را کلیک کنید
 • تنظیم مجدد را انتخاب کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.soft-quick.info

پاسخ دهید