حذف Websearch.swellsearch.info

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Websearch.swellsearch.info

Websearch.swellsearch.info hijacker مرورگر مزاحم است که مرورگر شما بدون اجازه شما تحت تاثیر قرار است. آن را با برنامه های کاربردی دیگر نرم افزار رایگان توزیع شده می شود. هنگامی که کامپیوتر شما آلوده می شود، hijacker تنظیمات مرورگر خود را اصلاح می کند.

همچنین دیگر تغییرات ناخواسته مانند تبلیغات و تغییر مسیر باعث می شود. بنابراین شما قادر به جلوگیری از آن پس از نصب کامل شده است برنامه ناخواسته می تواند هر مرورگر محبوب تاثیر می گذارد. هدف اصلی آن این است که افزایش درآمد تبلیغات توسط بهره برداری از ترفندهای مختلف فریبنده. ما مصرانه از شما برای پاک Websearch.swellsearch.info به زودی به عنوان شما می توانید.

Websearch.swellsearch.info 1 حذف Websearch.swellsearch.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.swellsearch.info

Websearch.swellsearch.info چگونه کار می کند؟

هواپیماربایان Websearch بسیاری وجود دارد که همه را در همان شیوه ای عمل می کنند. آنها را وارد کامپیوتر شما و شروع به ترویج حامیان خود را. Websearch.swellsearch.info هیچ تفاوتی ندارد. آن را به عنوان صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض تعیین میشود. هر بار که شما آنلاین شما توسط صفحه ای که حاوی هیچ چیز اما کادر جستجو استقبال می کنند. اگر شما پرس و جو در کادر وارد کنید، شما به گوگل هدایت کنید. شما همچنین می توانید به سایت های دیگر کمتر قابل اعتماد تغییر مسیر و یا آنها ممکن است پاپ آپ از هیچ.

تغییرات تنظیمات فقط یکی از ویژگی های نرم افزار ناخواسته است. یکی دیگر از چیزی است که شما ملزم به توجه است میزان افزایش داده های تجاری. شما دید تبلیغات پاپ آپ، آگهی ها و لینک هر کدام صفحه شما را در زمین حمایت مالی. در واقع, شما احتمالا بیش از یک آگهی در سایت مراجعه کنید. توجه داشته باشید که adverts همه قابل اعتماد نیست. هیچ راهی برای اگر تبلیغات است که به نظر می رسد بسیار برای شما مفید واقع مشروع می دانیم. Hijacker محتوای آن را ترویج تایید کند تا شما را در لینک های در معرض خطر خود کلیک کنید. ما پیشنهاد می کنیم اگر شما نمی خواهید به عواقب مالی رنج می برند و یا کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده شما اجتناب از آنها. برای hijacker، شما باید Websearch.swellsearch.info بدون تاخیر خاتمه دهد.

چگونه به حذف Websearch.swellsearch.info

اگر شما مایل به از بین بردن Websearch.swellsearch.info از مرورگر خود، شما نیاز به کشف کردن که برنامه به عهده ظاهر آن است. ممکن است که چند نرم افزار ناخواسته در سیستم شما وجود دارد, که در این صورت ما به شما توصیه دانلود ابزار حذف تروجان. نرم افزار خواهد شد سیستم خود را اسکن، شناسایی همه برنامه های بی فایده و Websearch.swellsearch.info همراه با آنها را حذف کنید. اگر با این حال، شما مایل به Websearch.swellsearch.info به صورت دستی حذف کنید، شما دستورالعمل های زیر را استفاده کنید. برای پیدا کردن برنامه ای را که شما نیاز به حذف در مرحله 1، شما می توانید دانلود اسکنر تروجان رایگان میزبانی در صفحه وب ما.

حذف Websearch.swellsearch.info

مرحله 1: خاتمه Websearch.swellsearch.info

8/7 و ویندوز ویستا

  • حرکت دادن مکان نما به پایین به سمت راست/کلیک کنید در شروع
  • انتخاب تنظیمات → کنترل پنل در انتخاب کنترل پنل
  • لغو انتخاب یک برنامه تحت برنامه
  • نرم افزار ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن شروع منو و در صفحه کنترل، کلیک کنید
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
  • حذف را انتخاب کنید و بر روی نرم افزار کلیک کنید

مرحله 2: حذف Websearch.swellsearch.info از مرورگرهای

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox

Google Chrome

  • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → پیشرفته بازیابی → → حذف تنظیمات شخصی

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.swellsearch.info

پاسخ دهید