حذف Websearch.thesearchpage.info

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Websearch.thesearchpage.com

Websearch.thesearchpage.com hijacker مرورگر است که می تواند بیش از مرورگر شما و تغییر تنظیمات خود را بدون اجازه شما است. برنامه مخرب نیست، اما آن شما را به برخی مسائل مربوط به امنیت آنلاین را افشاء کند. Hijacker سازگار با تمام مرورگرهای است بنابراین شما قادر به جلوگیری از اثر خود را که شامل محتوای تجاری ریدایرکت به صفحات ناآشنا ابزارهای جستجو تغییر و غیره.

ممکن است به عنوان شناخته شده است به همراه با نرم افزار رایگان و شاخه سفر که شما برنامه توسط حادثه نصب شده است. ما پیشنهاد می کنیم به محض این که شما می توانید شما را حذف کنید Websearch.thesearchpage.com.

Websearch.thesearchpage.info removal حذف Websearch.thesearchpage.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.thesearchpage.info

Websearch.thesearchpage.com چگونه کار می کند؟

یک بار hijacker دسترسی به کامپیوتر شما می شود، تغییر صفحه اصلی، صفحه برگه جدید و پیش فرض موتور جستجو برای Websearch.thesearchpage.com. سایت خود را نه خیلی شبیه. قبل از اینکه شما ممکن است فکر می کنم که اگر شما هرگز شبیه موتورهای مواجه می شوند مفید است. که با این حال، چنین نیست. وب سایت تبلیغات جعلی در آن است که شما هنوز در تحت هر شرایط باید کلیک کنید. اگر شما سعی می کنید چیزی را در جعبه جستجو وارد شما را به گوگل هدایت. واضح است که هیچ نقطه ای در داشتن این ارائه دهنده شما فقط جستجو در گوگل به طور مستقیم می توانید استفاده وجود دارد.

سایر علائم است که نه قابل توجه بیش از حد مقدار محتوای تبلیغاتی است. مرورگر شما با مختلف پنجره های بازشو، تبلیغات، آگهی ها، در متن آگهی، تبلیغات تصویری و غیره آب گرفتگی خواهد شد. یکی از چیزهایی است که شما باید در ذهن داشته باشیم که این adverts ممکن قابل اعتماد است. درست مثل آگهی در صفحه اصلی hijacker داده های تجاری دیگر نیز ممکن است تقلبی باشد. اگر شما به دنبال یک لینک خراب شما کامپیوتر خود را با نرم افزارهای جاسوسی و تروجان آلوده ممکن است و یا به برخی از کلاهبرداری اینترنتی در معرض. برای اینکه مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد، شما باید Websearch.thesearchpage.com را خاتمه دهد.

چگونه به حذف Websearch.thesearchpage.com

ممکن است تا حدودی از روی حیله و تزویر به خلاص شدن از شر Websearch.thesearchpage.com، زیرا hijacker نه تنها تغییر تنظیمات, اما همچنین خط مورد نظر خود را ویرایش می کند. اگر شما انتخاب می کنید به Websearch.thesearchpage.com به صورت دستی حذف کنید شما را برای لغو نصب برنامه کاربردی که آن را بخشی از تنظیمات مرورگر خود را تنظیم مجدد و رفع خط مورد نظر خود را داشته باشد. دستورالعمل در مورد چگونگی تکمیل هر سه این وظایف زیر ارائه شده است. اگر با این حال، شما می خواهید یک راه حل قابل اطمینان تر, شما باید دانلود و اجرای ابزار ضد بدافزارها. این تشخیص اجزای all hijacker و پاک کردن Websearch.thesearchpage.com یک بار و برای همه. به نگرانی در مورد تهدید مشابه در آینده به عنوان برنامه های امنیتی کامپیوتر شما از حفاظت را داشته باشد.

حذف Websearch.thesearchpage.com

مرحله 1: حذف Websearch.thesearchpage.com

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 • جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • خاتمه دادن نرم افزار ناخواسته

مرحله 2: حذف Websearch.thesearchpage.com از مرورگرهای

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox

Google Chrome

 • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

مرحله 3: خط مورد نظر خود را تغییر دهید

 • بر روی میانبر مرورگر خود را کلیک راست کرده و Properties را انتخاب کنید
 • میانبر زبانه را انتخاب کنید و خط مورد نظر را بیابید
 • پاک کردن تمام متن پس از iexplore.exe/firefox.exe/chrome.exe
 • اعمال و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.thesearchpage.info

پاسخ دهید