حذف Websearch.webisawsome.info

Browser Hijacker

چگونه برای حذف Hijacker Websearch.webisawsome.info از کروم/اینترنت اکسپلورر/FF

Websearch.webisawsome.info ویروس hijacker مرورگر است که باعث می شود تغییرات در خود اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم بدون اجازه شما است. این برنامه توسط مجرمان اینترنتی تبلیغات وب سایت های مختلف با حمایت مالی و سود از لینک های وابسته طراحی شده است. همراه با برنامه های رایگان مختلف که کاربران از اینترنت دانلود می تواند نصب شده است.

webisawsome حذف Websearch.webisawsome.info دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.webisawsome.info پس از نصب، این برنامه شما صفحه اصلی و پیش فرض موتور جستجو برای Websearch.webisawsome.info تغییر. اگر چه این وب سایت به نظر می رسد مانند بسیاری از ارائه دهندگان جستجو، اعتبار آن کاملا مشکوک است. مشکل درباره این موتور جستجو است که قادر به ارائه نتایج جستجوی قابل اعتماد نیست. این شامل تن از وب سایت های تجاری و هنگامی که شما برای مرور اینترنت تبلیغات تولید. شما به پایان خواهد رسید تا بازدید از وب سایت با حمایت مالی و سود برای مجرمان اینترنتی. مهمتر از همه، شما به جای Websearch.webisawsome.info با سایر وب سایت ها قادر خواهد بود.

از آنجا که این برنامه برای رایانه های همراه با برنامه های کاربردی دیگر نصب شده است، شما باید بدانید که چگونه برای جلوگیری از چنین infiltrations در آینده. اساسا، شما باید پرداخت توجه بیشتر زمانی که رفتن را از طریق مراحل نصب برنامه های مورد نظر خود را. مطمئن شوید که نصب سفارشی را انتخاب کنید و ببینید چه چیزی شما را در قبل از ادامه کار با آن موافقت. هرگز موافق به نصب هیچ نرم افزار اضافی است که برای شما ناآشنا یا تغییرات دیگر را در سیستم خود را که احتمالا می تواند پیامدهای ناخواسته به ارمغان بیاورد.

برای حذف ویروس Websearch.webisawsome.info به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. همچنین توصیه می شود برای حذف نصب همه برنامه های نصب شده در همان روز به عنوان مشکلات ظاهر شد. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه برای حذف ویروس Websearch.webisawsome.info از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Websearch.webisawsome.info را از لیست حذف

چگونه برای حذف ویروس Websearch.webisawsome.info از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Websearch.webisawsome.info از Google Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.webisawsome.info

پاسخ دهید