ویروس حذف Websearch.webisgreat.info

Browser Hijacker

Websearch.webisgreat.info چیست؟

Websearch.webisgreat.info موتور جستجو غیرقابل اعتماد است که به راحتی بر روی کامپیوتر خود بدون مجوز مناسب خواسته نشان می باشد. مهم نیست که میرسد قابل اعتماد به نظر میرسد که آن را به سختی می تواند جایگزین گوگل، یاهو و مشابه موتورهای جستجو. مراقب باشید اگر این صفحه را به جای خود شروع صفحه یا پیش فرض موتور جستجو یافت که آن را ممکن است بازگشت تغییر نتایج جستجو، صفحه نمایش آگهی های تجاری و حتی ممکن است شروع به جمع آوری اطلاعات درباره واژه های جستجو بیشتر وب سایت ها و فعالیت های مشابه بازدید. این یک دلیل بسیار ساده – Websearch.webisgreat.info انجام شده است به برخی از درآمد آسان برای سازندگان آن. اگر شما می خواهید برای محافظت از اطلاعات شخصی شما را، شما باید به چنین برنامه های جلوگیری. دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.webisgreat.info

هدف این hijacker است که نمایش تبلیغات به هنگامی که کاربران جستجو در حال ساخت است. از آنجا که به نظر می رسد Websearch.webisgreat.info مانند بسیاری از موتورهای جستجو، بسیاری از کاربران سعی کنید با استفاده از آن. متاسفانه، آن مرور خود را بسیار سازنده را ندارد. در واقع، شما بسیاری از وب سایت های ناخواسته است که نه حتی عبارت های جستجوی شما مربوط به ممکن است دیدن آن است. سازندگان ویروس Websearch.webisgreat.info برای افزایش ترافیک صفحات پول هستند. با این حال، اما آن تجربه جستجوی کاربران پیچیده.

ميانگين پیشگیری بهترین علیه ویروس Websearch.webisgreat.info و بسیاری از هواپیماربایان مرورگر است که بیشتر مراقب باشید به هنگامی که شما دانلود هر گونه نرم افزار به سیستم خود را است. اگر شما برای تغییر ارائه شما صفحه شروع و یا تغییرات دیگر در سیستم شما را در طول فرایند نصب, شما که حاضر مطمئن شوید. معمولا, شما باید نگزینید جعبه چک قبل از تایید چند در برخی از مراحل نصب و راه اندازی، بنابراین مطمئن شوید شما نه پرش آنها را.

چگونه برای حذف Websearch.webisgreat.info

اگر مرورگر شما در حال حاضر آلوده بود، به محض این که شما آن را تشخیص حذف ویروس Websearch.webisgreat.info. برو به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف نصب همه برنامه های نصب شده در همان روز به عنوان مشکلات ظاهر شد. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه برای حذف ویروس Websearch.webisgreat.info از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Websearch.webisgreat.info را از لیست حذف

چگونه برای حذف ویروس Websearch.webisgreat.info از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Websearch.webisgreat.info از Google Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Websearch.webisgreat.info

پاسخ دهید