حذف WebSearchy.com

Browser Hijacker

WebSearchy چیست؟

WebSearchy طبقه بندی شده به عنوان hijacker مرورگر است. تنظیمات مرورگر خود را صفحه اصلی خود و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر می دهد. WebSearchy است سازگار با تمام مرورگرهای محبوب موزیلا و گوگل Chrome و اینترنت اکسپلورر. WebSearchy.com Tomoon، شرکت توسعه داده شد بسیار شبیه به هواپیماربایان مرورگر دیگر مانند شیرین صفحه زوم ملت و دیگران است. آن است که توسط بودن همراه با برنامه های نرم افزار و در بسیاری از موارد کاربران حتی که آنها موافقت نصب آن ندانید توزیع شده است. WebSearchy قابل اعتماد نیست. هدف اصلی از هر مرورگر hijacker به پول هزینه کاربر کامپیوتر است. اگر شما ندانسته به دست آورد hijacker قبل از آن هر گونه خسارت ندارد شما WebSearchy از کامپیوتر شما حذف باید.

remove websearchycom حذف WebSearchy.com

چگونه WebSearchy کار می کند؟

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده, WebSearchy.com اگر آن را با نرم افزار رایگان یا شاخه همراه سیستم کامپیوتر شما می توانید وارد کنید. این روش توزیع بسیار محبوب در میان مرورگر هواپیماربایان فنی شما را مطلع هستند که شما از نصب آنها است. در واقع، اما نه هر کس همه اطلاعات ارائه شده در برنامه جادویی نصب را بررسی می کند و اجازه می دهد تا برخی از برنامه ها حتی بدون تحقق آن نصب می شود. اگر شما نمی خواهید برای مقابله با مرورگر هواپیماربایان یا دیگر برنامه های ناخواسته شما باید سفارشی یا نصب پیشرفته را انتخاب کنید و همه برنامه کاربردی های غیرضروری نگزینید. دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSearchy.com

اگر شما در حال حاضر نصب WebSearchy با این حال، شما تغییرات زیر متوجه خواهید شد. صفحه اصلی و موتور جستجوی خود را بدون اجازه شما جایگزین خواهد شد. شما قادر خواهید بود آنها را به صورت دستی. نتایج جستجو ارائه شده توسط WebSearchy.com به این موتور جستجو اصطلاح خاص هستند، آنها تقلید یاهو نتایج جستجو. چه تر است, نتایج جستجو علاوه بر این تبلیغات در شکل سمت راست لینک بالا نتایج واقعی تغییر خواهد کرد. متاسفانه لینک ارائه شده توسط WebSearchy آنچه شما انتظار می رود ممکن است. WebSearchy تایید نمی کند صفحات آن را ترویج محتوای آن صفحات امن و یا احترام ممکن است. نیازی به گفتن نیست، وب سایت ها ممکن است حاوی داده های توهین آمیز یا برنامه های مخرب حتی که کامپیوتر شما آلوده ممکن است. شما نمی باید در هر یک از لینک ارائه شده اگر شما می خواهید برای حفظ کامپیوتر شما امن توسط WebSearchy کلیک کنید.

اقدامات فوق ناخواسته توسط hijacker گرفته شده باید به اندازه کافی برای شما می خواهید برای خلاص شدن از شر WebSearchy. اما تنها در صورتی که شما تا به حال هر شک و تردید، شما نیز باید بدانید که WebSearchy جمع آوری اطلاعات خود را با ردیابی کوکی های خود را. WebSearchy ادعا می کند که آنها تنها غیر شخصی مانند سابقه مرور شما مشخصات سیستم خود و جمع آوری داده ها. متاسفانه, هیچ راهی برای کاملا مطمئن شوید که وجود دارد. و حتی اگر واقعی شما نمی ممکن است بخواهید برای به اشتراک گذاشتن اینترنت فعالیت خود را با WebSearchy و یا سایر اشخاص ثالث است که اطلاعات شما می تواند به فروخته است.

WebSearchy ممکن است به عنوان یک موتور جستجو مشروع ترویج یا تجربه یک ابزار است که به مرور خود را بهبود بخشد، اما همانطور که می بینید، وجود دارد بيشتر به آن. جنبه اول است که شما باید نگرانی روش توزیع آن است. برنامه های مشروع و مفید همراه با نرم افزار رایگان یا شاخه نرسیده. علاوه بر این، ویژگی های دیگر از hijacker مانند تغییر مرورگر تنظیمات و داده های جمع آوری نیز آن را مشکوک شوید. اگر شما می خواهید به کامپیوتر شما و اطلاعات شخصی خود را ایمن نگه دارید باید حذف WebSearchy.com با استفاده از ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها و به محض این که شما می توانید تنظیمات مرورگر خود را بازیابی.

چگونه برای حذف WebSearchy

اگر می خواهید به حذف WebSearchy شما می توانید آن را با انتخاب یکی از دو گزینه انجام دهد. یکی از اولین این است که دانلود و نصب ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی قدرتمند مانند SpyHunter و اجازه دهید آن را انجام تمام کار. SpyHunter را شناسایی و از بین بردن WebSearchy و تمام اجزای آن است. آن همچنین اسکن کامپیوتر برای تهدید دیگر. چه تر است, شما هرگز به نگرانی در مورد رایانه خود را به عنوان SpyHunter آن را از حملات آنلاین آینده حفاظت آلوده شدن داشته باشد. اگرچه حذف خودکار WebSearchy تنها راه برای اطمینان از که شما تهدید به طور کامل حذف شما نیز WebSearchy دستی از طریق کنترل پنل می توانید حذف کنید. هنگامی که شما دسترسی به کنترل پنل با کلیک روی شروع، شما قادر خواهید بود به اضافه کردن/حذف برنامه ها در ویندوز XP را انتخاب کنید و یا لغو نصب برنامه در سیستم عامل های ویندوز دیگر. بعد، شما را انتخاب کنید WebSearchy.com و حذف آن از کامپیوتر خود را داشته باشد. پس از شما پاک کنید WebSearchy شما نیز تنظیمات مرورگر خود را بازیابی می شود. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر ارائه شده است.دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSearchy.com

WebSearchy حذف

Internet Explorer

 1. باز کردن مرورگر خود
 2. روی نماد چرخ دنده
 3. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید
 4. تنظیم مجدد بر روی زبانه پیشرفته کلیک کنید
 5. رفتن به ریست تنظیمات Internet Explorer
 6. حذف تنظیمات شخصی کلیک کنید و سپس تنظیم مجدد
 7. ببندید و “موافق” را کلیک کنید

موزیلا Firefox

 1. باز کردن مرورگر خود
 2. روی راهنما کلیک کنید
 3. به اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید
 4. تنظیم مجدد Firefox کلیک کنید چند بار
 5. روی پایان کلیک کنید

گوگل Chrome

 1. باز کردن مرورگر خود
 2. روی گوگل منوی Chrome
 3. ابزار را انتخاب کنید و رفتن به پسوند
 4. WebSearchy را با کلیک کردن روی سطل کنار آن حذف

پاسخ دهید