حذف WebSmart App

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد WebSmart App حذف (پاک WebSmart App)

WebSmart App فرمت رایگان مرورگر است که وعده به منظور ارتقاء تجربه است، اما در واقع آن تنها تولید تعداد زیادی تبلیغات آزار دهنده و تلاش برای تغییر جهت کاربران به وب سایت تحت حمایت. این برنامه معمولا همراه با انتخاب نرم افزار بدون حتی پرسیدن کاربران اجازه نصب.

این یکی از دلایل چرا WebSmart App در طبقه بندی به عنوان یک برنامه ناخواسته است. یک بار در داخل آن تولید آگهی های بازرگانی و هنگامی که شما برای مرور اینترنت آنها را نمایش می دهد. برحذر باشید پس از آن بهتر بر روی آنها کلیک کنید که این تبلیغات واقعا امن نیست.

web smartapp  حذف WebSmart App

دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSmart App

به آنها را متوقف کند، شما باید WebSmart App را از رایانه خود حذف کنید. ما ارائه آموزش در زیر این مقاله چگونه آن را انجام دستی. برای حذف خودکار شما را به دانلود قابل اعتماد ضد برنامه های مخرب و اجرای اسکن کامل سیستم با آن داشته باشد. ما توصیه می کنیم با استفاده از Spyhunter یا یکی دیگر از ابزار مشروع امنیت.

چرا باید WebSmart App حذف کنم

اگر WebSmart App در حال حاضر به مرورگر شما نصب شده اند، هنگامی که شما برای مرور اینترنت شما تن از تبلیغات تصادفی دریافت خواهید کرد. چون سخت آهنگ سابقه مرور خود و جمع آوری اطلاعات درباره علایق شما را بیشتر از این تبلیغات به جستجوهای قبلا ساخته شده و یا با توجه به خود را وب سایت های پر بازدید ترین مربوط خواهد شد. مراقب باشید که می تواند همچنین این اطلاعات به اشخاص ثالث منتقل می کند و شما را به دیگر مبارزات بازاریابی مربوط شامل. بنابراین نه تنها آن نقض حریم خصوصی خود را، اما می تواند منجر به ایجاد مسائل دیگر.

تبلیغات توسط WebSmart App معمولا ارائه تخفیف و یا کوپن های مختلف گرفتن که به فروشگاه آنلاین می تواند قرار گیرد. همانطور که شما را آشفته تر از واقع شدن هر گونه کمک خواهد متاسفانه شما آنها را بسیار مفید را پیدا کند. علاوه بر این، شما باید به خاطر داشته باشید که برخی از تبلیغات توسط WebSmart App شما تغییر مسیر به طور بالقوه خطرناک صفحات داشته باشد. اگر شما نمی خواهید برای دریافت سیستم خود را آلوده, شما باید از آنها بماند.

مشکل WebSmart App تبلیغات معمولا ناشی میشود پس از نصب برخی از نرم افزارهای آزاد به سیستم خود را مانند موسیقی و ویدئو بازیکن, دانلود زیرا این سخت است که از طریق برنامه های کاربردی نرم افزار ترویج مدیران، سازندگان پی دی اف، و غیره. برای جلوگیری از نصب آن، شما باید پرداخت توجه بیشتر به مراحل نصب نرم افزار خود را. همیشه حالت نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید و مطمئن شما را قبول ندارند اگر آنها آشنا به شما اضافه کردن هر گونه برنامه های اضافی.

اگر سیستم شما در حال حاضر تحت تاثیر قرار, WebSmart App اسرع باید حذف کنید. استفاده از راهنمای ارائه شده در زیر یا اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد ضد بدافزارها. فراموش نکنید که تنظیمات تمام مرورگرهای آسیب دیده بازیابی. آموزش چگونه به آن را نیز در زیر ارائه شده است.

حذف WebSmart App

removal instructions en حذف WebSmart App

دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSmart App

پاسخ دهید