حذف WebSpades

دسته‌بندی نشده

WebSpades حذف

هنوز یکی دیگر به طور گسترده ای گسترش برنامه ناخواسته (توله سگ)، که به تجاری تبلیغات بازشو و اعلان ها را نمایش می دهد WebSpades است. آن همچنین به عنوان برنامه نوع سخت می توان طبقه بندی. دلیل اصلی که چرا تصمیم گرفت کارشناسان امنیتی به طبقه بندی آن مانند است که WebSpades hijacks تمام مرورگرهای وب، ارتشاح رایانه خود خسته شده اید و ممکن است حتی شروع falsifying نتایج موتورهای جستجو، به منظور به درایو ترافیک وب سایت تحت حمایت است که پرداخت به سازندگان آن. با این حال، نشانه بارز ترین ویروس WebSpades که کامپیوتر شما نفوذ کرده است آن مقدار زیادی از پاپ آپ تحریک کننده در متن آگهی و تبلیغات تصویری دیگر است. مهم نیست داغ بی ضرر به آنها نگاه کنید، زیرا ممکن است آنها را با لینک های مختلف است که شما ممکن است منجر به وب سایت های خطرناک و حتی آلوده به ویروس پر روی آنها را توصیه نمی. WebSpades به همان سرعتی که شما می توانید حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSpades

چگونه می توانید WebSpades به نظر می رسد بر روی کامپیوتر من?

بزرگترین امکان اضافه کردن این برنامه ناخواسته است که دانلود و نصب اخبار مشکوک، sharewares یا سایر برنامه های شخص ثالث. این روش توزیع فریبنده “بسته بندی” نامیده می شود. بنابراین کارشناسان امنیتی همیشه توصیه هنگام نصب برنامه های رایگان و مشکوک از وب محتاط تر بودن برنامه های رایگان با انواع مختلف برنامه های ناخواسته یا adwares حتی مانند این یکی پر ممکن است. شما باید تمام مراحل نصب را دنبال کنید، برداشتن علامتگذاری تمام لوازم جانبی اضافی است که همراه با برنامه شما در حال نصب است.

webspades حذف WebSpades

با انجام این کار، شما شانس بهتری برای جلوگیری از این برنامه های ناخواسته داشته باشد. اگر شما در حال تجربه غیرقابل کنترل پنجره های بازشو (آگهی توسط WebSpades، معاملات توسط WebSpades، طراحی شده توسط WebSpades، آورده به شما توسط WebSpades، و غیره) یک شانس بزرگ است که سیستم شما سخت حمله با WebSpades وجود دارد. هنگامی که شما آن را متوجه همیشه WebSpades را حذف کنید.

چگونه برای حذف تبلیغات پاپ آپ WebSpades

نداره برای شما برای ترک این آگهی پشتیبانی افزونه در رایانه شما. به منظور حذف WebSpades, دستورالعمل زیر را دنبال کنید. شما همچنین باید سیستم خود را با استفاده از ابزار مشروع و قابل ضد جاسوس اسکن – SpyHunter توصیه می کنیم.

نرم افزار رایگان عزل ناشناخته از طریق اضافه کردن/حذف برنامه های لیست. استفاده از آن، این دستورالعمل ها:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا به دنبال WebSpades و دیگری به تازگی نصب شده نرم افزار رایگان.
 3. “حذف تغییر” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

WebSpades را از مرورگرهای اینترنتی از بین بردن:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 • Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “ضمیمهها”, پیدا کردن پسوند های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل آشغال.
 • در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSpades

پاسخ دهید