حذف WebSparkle

دسته‌بندی نشده

WebSparkle چیست؟

WebSparkle سخت است که نمایش پاپ تا تبلیغات با کوپن و تخفیف محصولات و خدمات مختلف در مرورگرهای کامپیوتر آلوده است. اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم را تاثیر می گذارد. برنامه های آن به کامپیوتر با استفاده از روش های ناعادلانه ارتشاح به نرم افزار ناخواسته بالقوه محسوب است. این برنامه با ابزار رایگان که در اینترنت در دسترس هستند همراه.

اهداف اصلی WebSparkle به اطلاعات در مورد کاربران مرور فعالیت و هدایت کاربران به سایت های تجاری هستند. بعد اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را ارسال آن به اشخاص ثالث که آن برای اهداف بازاریابی استفاده می شود می تواند. هدایت به وب سایت های تجاری، پول WebSparkle از لینک های وابسته و ایجاد ترافیک و رتبه بندی صفحه برای این صفحات.

برای جلوگیری از این نرم افزار مزاحم شما باید به کل و به ویژه نصب فرآیندهای بیشتر اهمیت دهد. بسیاری از زمان, شما می توانید ببینید چه برنامه هایی که به نصب در یکی از مراحل نصب اضافه شده است. آنها را با دقت دنبال و انتخاب گزینه های نصب هر گونه ابزار ناآشنا را تغییر دهید.

چگونه برای حذف WebSparkle

اگر آن را در حال حاضر دسترسی به سیستم خود را کردم، به محض این که شما آن را بر روی کامپیوتر شما تشخیص حذف WebSparkle. شما باید برای اجرای یک اسکن کامل سیستم با یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter یا هر ابزار مشروع. فراموش نکنید که این ارتقا به جدیدترین نسخه آن را برای اطمینان از بهترین تشخیص و حذف برنامه های ناخواسته.دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSparkle

پاسخ دهید