حذف Webssearches

Browser Hijacker

Webssearches چیست؟

Webssearches، همچنین به عنوان شناخته شده istart.Webssearches.com، hijacker مرورگر است که متعلق به خانواده Qvo6 است. آن توسط EMG فناوری محدود توسعه داده شد و با find.com کلید, که هنوز hijacker دیگر همراه بوده است. Webssearches شبیه به یک موتور جستجو مشروع ممکن است، با این حال، این مورد وجود دارد. آن وارد سیستم شما و تغییر تنظیمات مرورگر بدون اجازه شما.

آن را به عنوان سازگار با تمام مرورگرهای محبوب صرف نظر از کدام یک استفاده می کنید، شما هنوز قادر خواهید بود برای جلوگیری از عفونت. علاوه بر تغییرات تنظیمات شما نیز تغییرات دیگر مانند هجوم تبلیغات تجاری، آهسته تر اینترنت اتصال، تغییر مسیر صفحات ناآشنا و بیشتر متوجه خواهید شد. هیچ دلیلی که چرا شما باید تحمل این تغییرات ناخواسته وجود دارد. به محض این که شما می توانید Webssearches را خاتمه دهد.

websearches search حذف Webssearches

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webssearches

Webssearches چگونه کار می کند؟

هنگامی که Webssearches در حال حاضر در سیستم، شما متوجه خواهید شد که صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را با Webssearches.com جایگزین شده است. در این صفحه شما را کاملا چند دکمه های دسترسی سریع و آگهی ها را ببینید. در حالی که دیگران لینک به صفحات وب کمتر شناخته شده و نه لزوما قابل اعتماد برخی از دکمه ها را به سایت های معروفی مانند فیس بوک و یوتیوب، منجر شود. اگر شما سعی می کنید با استفاده از موتور جستجو ارائه شده شما را با نتایج تغییر است که شامل آگهی های مختلف و لینک حمایت مالی ارائه. است که چرا ما توصیه می کنیم شما آن را جلوگیری از. همان می رود برای تبلیغات شما در صفحه اصلی hijacker و همچنین به عنوان هر صفحه که باز می کنید را ببینید. آگهی شما را با ارائه شده است را می توان به راحتی اشتباه. آنها شما به وب سایت خراب شده که در آن شما می توانید کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده می شود. اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد، Webssearches را حذف کنید.

از دیگر امکانات hijacker شامل ردیابی کوکی های خود را به جمع آوری اطلاعات در مورد رفتار خود را آنلاین. این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سفارشی تبلیغات شما در مرورگر خود ببینید. آن همچنین به شخص ثالث فروخته می شود. علاوه بر این، اگر شما در سیستم خود را Webssearches بلکه احتمال دارد که شما نیز باید نرم افزار ناخواسته شروع سریع یا SupTab نامیده می شود است. چیز دیگری که شما باید آگاه باشید از این است که hijacker تغییر هدف خط در میانبرهای مرورگر شما درست مثل aartemis.com nationzoom.com و دیگر برنامه های مشابه است. شما باید برای رفع آن، هنگامی که شما از Webssearches خلاص.

چگونه برای حذف Webssearches از کامپیوتر من?

روشن است که شما نیاز به حذف Webssearches، سوال این است که چگونه می خواهید به انجام آن است. شما باید دو گزینه: حذف دستی یا اتوماتیک. در صورت انتخاب گزینه اول شما باید برای حذف برنامه ای است که همراه با hijacker آمد و سپس شما باید برای تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر و تغییر خط هدف. دستورالعمل در مورد چگونگی به تکمیل این وظایف حق ارائه شده است این مقاله ضربه. اگر فکر می کنید که شما دانش کامپیوتر به اندازه کافی ندارید و یا اگر شما می خواهید به 100% مطمئن است که hijacker برای همیشه رفته، شما برای حذف خودکار Webssearches عوض باید بروید.

اگر شما می خواهید برای حذف Webssearches به طور خودکار، شما باید یک ابزار پیشگیری و حذف تروجان را دانلود کنید. هنگامی که شما انجام دهید، شما قادر خواهید بود به سیستم شما را برای پرونده ها و برنامه های بالقوه مضر و ناخواسته اسکن. پس از اسکن کامل است، شما وجود دارد هر کدام باید خاتمه Webssearches و همچنین به عنوان عفونت های دیگر قادر به. علاوه بر این، ضد تروجان هم کامپیوتر خود را از تهدیدات آنلاین مشابه در آینده محافظت می کند.

پاک کردن Webssearches

مرحله 1: حذف Webssearches.com و برنامه های مرتبط

ویندوز 8

 1. حرکت دادن مکان نما به سمت راست پایین
 2. رفتن به تنظیمات -> کنترل پنل
 3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 4. انتخاب نرم افزار ناخواسته
 5. لغو نصب/تغییر را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا و ویندوز ایکس پی

 1. روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 2. لغو انتخاب برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
 3. نرم افزار انتخاب و عزل و حذف را کلیک کنید

مرحله 2: حذف Webssearches.com از مرورگرهای

Internet Explorer

 1. روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و باز کردن گزینه های اینترنت
 2. تنظیم صفحه اصلی جدید خود را در بند عمومی
 3. افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید و دوباره روی نماد را کلیک کنید
 4. پاک کردن در نوار ابزارها و پسوندها افزودنی های ناخواسته
 5. رفتن به ارائه دهندگان جستجو و حذف Webssearches

موزیلا Firefox

 1. در منو کلیک کنید و گزینه انتخاب کنید
 2. تغییر صفحه اصلی خود را در بند عمومی
 3. بازگشت به منو و افزودنی را کلیک کنید
 4. از بین بردن ناخواسته پسوندهای
 5. کلیک بر روی آیکون ارائه دهنده جستجو توسط کادر جستجو
 6. مدیریت موتورهای جستجو را انتخاب کنید و حذف Webssearches

Google Chrome

 1. در منو کلیک کنید و تنظیمات را باز کنید
 2. مجموعه صفحات کلیک کنید و تغییر صفحه اصلی خود
 3. مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید
 4. خاتمه Webssearches
 5. برو به برنامه های افزودنی و افزودنی های ناخواسته را حذف کنید

مرحله 3: ویرایش میانبر مرورگر شما

 1. راست کلیک بر روی میانبر و خواص را انتخاب کنید
 2. رفتن به تب میانبر و پیدا کردن خط هدف
 3. بخش Webssearches را حذف کرده و روی تأیید کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webssearches

پاسخ دهید