حذف WebSurveyCentral.com

دسته‌بندی نشده

WebSurveyCentral.com تبلیغات پاپ آپ مزاحم پیام هایی که در رایانه شما در هنگام بازدید از وب سایت های تجاری نشان ممکن هستند. در بسیاری از موارد، هنگامی که آنها را وارد ebay و آمازون و خارج شده و دیگر سایت های خرید مردم چنین اطلاعیه ها متوجه. اگر شما فکر می کنید که شما ببینید تبلیغات WebSurveyCentral.com زیرا این وب سایت را نشان می دادن آنها را برای شما، شما اشتباه است. از آنجا که شما را به دانلود افزونه مرورگر مرتبط است که به طور معمول نصب شده بر روی اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم مرورگر فریب بودند آنها را ببینید. به منظور جلوگیری از تبلیغات WebSurveyCentral.com، باید این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را حذف کنید.

چگونه WebSurveyCentral.com تبلیغات بازشو ظاهر می شود بر روی کامپیوتر من?

WebSurveyCentral.com تبلیغات بازشو افزونه مرورگر است که به طور معمول بر روی اینترنت در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه پخش ایجاد می شود. این روش بحث های مختلف در اینترنت را آغاز کرده است اما هنوز هم محبوب است زیرا آن را برای مردم نصب این برنامه ها که آنها هرگز روی رایانه های خود آگاهانه دانلود می ساخت استفاده می شود. به منظور اجتناب از بارگیری در چنین، شما باید سعی کنید نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید و این جعبه چک است که می گویند که شما توافق برای دانلود این نرم افزار را پاک کنید. اگر شما از دست رفته این جعبه، شما می توانید حذف تبلیغات بازشو WebSurveyCentral.com با کمک این راهنما:

چگونه برای حذف تبلیغات پاپ آپ WebSurveyCentral.com

به منظور حذف تبلیغات بازشو WebSurveyCentral.com، شما باید پیدا کردن و حذف این افزونه مرورگر است که آنها را باعث می شود. برای آن، ما توصیه می کنیم سیستم با انتشار ضد جاسوس اسکن اول از همه. SpyHunter برای آن استفاده کنید. پس از اتمام یک اسکن این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 • نرم افزار به تازگی نصب شده از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها را پاک کنید:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/عزل برنامه، دنبال به تازگی نصب شده برنامه های کاربردی رایگان و آنها را پاک کنید.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.
 • تعمیر هر یک از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, را انتخاب کنید “ابزار”–> “پسوند”.
 2. اینجا دنبال DP1815 LyricsSay-1، LyricXeeker پلاس HD 1.3، BetterSurf، LyricsGet، PassShow، LyricsBuddy-1، AlLyrics، ElectroLyrics 1 a2zLyrics 1 Feven 1.8 Websteroids ScorpionSaver HD-Plus 3.5 و سایر پسوندهای ناشناخته و خلاص شدن از آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.

دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSurveyCentral.com

پاسخ دهید