حذف Webswitch.tk

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Webswitch.tk

Webswitch.tk می تواند به عنوان عفونت ثانویه به globasearch.com مشکوک شناخته شده. این hijacker مرورگر است که می تواند تغییر صفحه خانگی مرورگر شما و هدایت شما به Webswitch.tk مشکوک است. نیازی به گفتن نیست، این مرورگر hijacker نیاز به حذف و تنها اگر شما از بین بردن این تهدید، شما نیاز خواهد شد نگرانی در مورد rerouting غير قانوني، غير مجاز صفحه وب.

اگر شما به دنبال اطلاعات شما حذف Webswitch.tk، ما به شما که اطمینان می تواند کمک خواهد کرد که اگر hijacker همراه مرورگر حذف این موتور جستجو از مرورگر خود حذف خواهد شد. دفعات بازدید: این گزارش به یاد بگیرید چگونه به این hijacker مشکوک را از مرورگر خود حذف کنید.

Webswitch.tk  حذف Webswitch.tk

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webswitch.tk

هنگامی که شما دانلود نرم افزار نامطمئن بسته نرم افزاری Globasearch.com می تواند صفحه اصلی شما را بدون اجازه شما را ربودن. روشن است که این ابزار جستجو نامطمئن، است زیرا آن ارائه آگهي تبلیغ خدمات غیر قابل اعتماد و نصب است. Hijacker این مرورگر شما می توانید هدایت به Webswitch.tk. رابط کاربری این موتور جستجو بسیار شبیه به رابط globasearch.com به همین دلیل است که ما باور داریم که هر دو از این ابزار جستجو توسط همین شرکت ساخته شده است است. البته ما اعتقاد داریم که شما باید حذف Webswitch.tk و موتورهای جستجو هر مرتبط با آن. حتی اگر Webswitch.tk ظاهرا نتایج جستجوی گوگل را فراهم می کند، بدون هیچ دلیل که چرا شما باید hijacker مرورگر به جای google.com استفاده وجود دارد. لینک به ویکیپدیا YouTube یا Download.com شما را به حذف Webswitch.tk به تعویق یا سرب باید.

شما نمی توانید حذف Webswitch.tk خود را، مگر اینکه آن صفحه اصلی خود را hijacks، اما شما می توانید حذف globasearch hijacker اگر نمی شود در معرض به این غیر قابل اعتماد خواهید جستجو ابزار. راهنمای حذف زیر نشان می دهد چگونه به جایگزینی ابزار جستجو نامطلوب با یکی ترجیح داده. پس از انجام حذف دستی باید حذف خودکار نرم افزارهای مخرب به حذف باقی hijacker مربوط به Webswitch.tk را نصب کنید. برخی از کاربران ممکن است قادر به انجام این بخش حذف دستی است، اما اگر شما مطمئن شوید که اگر شما می توانید اجزای all hijacker دستی حذف, ما توصیه به نصب نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب.

حذف Webswitch.tkr

حذف Webswitch.tk از موزیلا Firefox:

  • راه اندازی مرورگر، به طور همزمان Alt + T را ضربه بزنید و گزینه کلیک کنید.
  • زبانه عمومی کلیک کنید, تغییر/حذف کردن URL صفحه اصلی, و روی تأیید کلیک کنید.

خاتمه Webswitch.tk از Internet Explorer:

  • مرورگر را باز، به طور همزمان Alt + T را ضربه بزنید و گزینه های اینترنت کلیک کنید.
  • کلیک بر روی زبانه عمومی در سمت چپ، تغییر/حذف کردن URL صفحه ناخواسته و روی تأیید کلیک کنید.

Webswitch.tk از Google Chrome از بین بردن:

  • مرورگر را باز، به طور همزمان ضربه بزنید Alt + F و حرکت در راه اندازی.
  • انتخاب یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات باز و تنظیم صفحات کلیک کنید.
  • رونویسی/حذف URL ارائه دهنده جستجو نامطلوب و روی تأیید کلیک کنید.
  • حرکت به ظاهر علامت نمایش دکمه صفحه اصلی و روی تغییر کلیک کنید.
  • رونویسی/حذف URL ارائه دهنده جستجو نامطلوب و روی تأیید کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webswitch.tk

پاسخ دهید