حذف Webzoom

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Webzoom

Webzoom هنوز سخت برنامه کاربردی دیگری ایجاد شده به اشخاص ثالث است. آن را به عنوان یک ابزار است که قادر است کاربر زوم در هر تصویر در اینترنت تبلیغ. در حالی که این بسیار مفید برای تلفن های موبایل، شما باید بدانید که کارشناسان رایانه ادعا می کنند که این نرم افزار قابل اعتماد نیست.

آن همه مرورگرهای اصلی (Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا) تاثیر می گذارد و اغلب بیشتر تحریک کننده تر از مفید است. اگر شما از طریق زیر مقاله شما پیدا خواهد کرد که چرا ما توصیه می کنیم برای پاک کردن Webzoom.

web zoom حذف Webzoom

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webzoom

Webzoom چکار می کند؟

دلیل آن می توانید با زوم در تصاویر Webzoom برنامه متوسط سخت است که تنها از نرم افزارهای مشابه، متفاوت است. این شما را با هزار تن از تبلیغات که ترش به مرور خود را ارائه. تبلیغات تحریک کننده خود هر دقیقه تا زمانی که شما درخواست برای اقامت در سیستم شما اجازه می دهد شما را در اینترنت صرف را دنبال کنید. اگر شما مایل به گشت و گذار مسالمت آمیز خود را بازیابند شما باید Webzoom را حذف کنید.

حقیقت را بگویید، برخی از کاربران تبلیغات بسیار مفید پیدا کنید. فقط تا زمانی که سیستم خود را آلوده به بدافزارها را دریافت با این حال، آنها که فکر می کنم. شما هم باید بدانید که این نرم افزار بررسی نه اشخاص ثالث است که Webzoom برای تبلیغات محصولات و صفحات خود استفاده کنید. پس از کلیک روی آگهی اشتباه، شما ممکن است شکست خورد به وب سایت مخرب. چنین تغییر جهت در اغلب نتایج در تروجان و ویروس و keylogger و کرم، نصب و غیره است که البته به طور جدی سیستم شما را خراب خواهد شد. اگرچه Webzoom مضر است، در کوتاه مدت، شما باید از تبلیغات ارائه شده باقی بماند. بهترین چیز برای از بین بردن Webzoom خواهد بود.

چگونه Webzoom را وارد کنید سیستم شما?

Webzoom نفوذ کامپیوتر شما با نرم افزار شارژ رایگان. آخرین نرم افزار خود و یا شاخه احتمالا فرم وب سایت غیر قابل اعتماد است که توضیح می دهد که آمد به همین دلیل است که وجود دارد برنامه های اضافی در بسته همراه است. صفحات مانند softonic.com download.com soft32.com و غیره اغلب برنامه های ناخواسته و برنامه های تبلیغی خود را دریافت رایگان بصورت پول در اوردن استفاده کنید. کاربران قادر به کاهش نرم افزار، می توانید با این حال همه می دانند که تقریبا هیچ کس را به زیر فرایند نصب. برای جلوگیری از چنین برنامه هایی از ورود به سیستم شما, شما نیاز به هر مرحله از نظارت و دقت به دنبال جعبه که اطلاع رسانی در مورد برنامه های کاربردی. هنگامی که شما آنها را پیدا کنید، شما فقط نیاز به کاهش را کلیک کنید.

چگونه به حذف Webzoom

اگر قانونی ضد جاسوسافزار در کامپیوتر خود ندارید توصیه می کنیم در حال حاضر خرید و استفاده از آن برای پاک کردن Webzoom. برای کاربران که مایل به انجام حذف Webzoom خود ما تهیه دستورالعمل گام به گام است که شما را زیر پیدا کنید. البته ما شما که دستي که در این صورت شما هنوز هم باید برای استخدام یک ابزار امنیتی برای حذف Webzoom موفق نباشد ممکن است هشدار می باید.

حذف Webzoom

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • باز کردن منوی شروع و دسترسی به کنترل پنل.
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید.
 • حذف Webzoom.

ویندوز 8

 • حرکت مکان نما به گوشه سمت راست صفحه نمایش.
 • روی تنظیمات کلیک کنید و کنترل پنل را ضربه بزنید.
 • حذف یک برنامه را باز کنید.
 • حذف Webzoom.

ویندوز ایکس پی

 • شیر شروع و باز کنترل پنل.
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها.
 • خاتمه Webzoom.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webzoom

پاسخ دهید