حذف WeDownload Manager

دسته‌بندی نشده

WeDownload Manager چیست؟

WeDownload Manager نصب نرم افزار که قرار است به روند دانلود سریع تر و راحت تر است. این وب سایت رسمی خود را در جایی که آن را به دست می شود می تواند. این برنامه سازگار با تمام سیستم های ویندوز و مک است متاسفانه، آن برای توزیع برنامه های مخرب نیز مشروع آنهایی که استفاده می شود. بنابراین شما نه کورکورانه دانلود باید اعتماد.

علاوه بر این، این برنامه نیز به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم توابع. آن ممکن است شما را با محتوای نا امن دارند به همین دلیل است که توصیه می شود به محض این که شما می توانید شما خاتمه WeDownload Manager ارائه. به منظور انجام بنابراین شما می توانید استفاده از ابزار حذف تروجان یا WeDownload Manager دستی از بین بردن.

weDownloader manager window حذف WeDownload Manager

دانلود ابزار حذفبرای حذف WeDownload Manager

WeDownload Manager چگونه کار می کند؟

یک بار WeDownload Manager می شود دسترسی به سیستم شما, شما متوجه افزایش تعداد آگهی های مختلف. آگهی ها و بازشو بینابینی، ویدئو و در متن آگهی را تبدیل به بخش عظیمی از مرور خود را. آگهی در هر صفحه شما را ببینید و نه لزوما راستگو ممکن است ظاهر می شود. می تواند شما را به برخی از کلاهبرداری های مجازی مانند دانلود نرم افزارهای مخرب به عنوان یک نرم افزار ارائه شده خار به روز رسانی و یا افشای اطلاعات شخصی خود را با وارد کردن بخت آزمایی جعلی. هر چیزی تا زمانی که WeDownload Manager در سیستم خود را در تبلیغات می بینید باور نمی.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از برنامه های مشابه در آینده شما به خاطر نرم افزار رایگان که باید نگه دارید و شاخه اغلب همراه با برنامه های کاربردی مختلف ناخواسته می آید. ممکن است به جلوگیری از آنها را اگر شما توجه بیشتر به فرایند نصب و نگاه را از طریق اطلاعات در EULA است. هر زمان که شما می توانید شما نیز باید نصب پیشرفته را انتخاب کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود نرم افزار اضافی بردارید و اجازه دسترسی تنها به برنامه هایی که شما در اصل می خواستم برای به دست آوردن. برای نرم افزار ناخواسته است که در حال حاضر در سیستم شما، شما باید WeDownload Manager را حذف کنید و به مرور عادی بازگشت.

چگونه برای حذف WeDownload Manager از کامپیوتر من?

WeDownload Manager معمولا و همراه با برنامه های دیگر مانند SmartPCFix, Mobogenie, نوار ابزار AVG حفاظت می آید، این امر می تواند بهترین برای استفاده از ابزار ضد تروجان است که رایانه خود را اسکن و شناسایی تمام برنامه های ناخواسته و از بین بردن WeDownload Manager همراه با آنها. ابزار های امنیتی نیز سیستم شما در آینده حفظ خواهد شد. اگر با این حال، می خواهید پاک کنید WeDownload Manager دستی شما به خوبی انجام دهد. شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید. مطمئن شوید برای حذف برنامه های ناخواسته دیگر نیز هست. اگر شما نمی دانید چه هستند، استفاده از اسکنر تروجان است که آنها را برای شما تشخیص می دهد.

حذف WeDownload Manager

ویندوز ایکس پی

 • روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • علامت نرم افزار ناخواسته و حذف را کلیک کنید

WeDownload Manager uninstall حذف WeDownload Manager

ویندوز 7 و ویستا

 • باز کردن منوی شروع و انتخاب کنترل پنل
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
 • نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 • پیروزی + R را فشار دهید و وارد کنترل پنل
 • روی OK کلیک کنید
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 • نرم افزارهای ناخواسته را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف WeDownload Manager

پاسخ دهید