حذف WhiteCoupon

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف WhiteCoupon

WhiteCoupon برنامه پشتیبانی است که نام آن را تصادفی می باشد. بنابراین شما را شگفت زده اگر اتفاق می افتد که باید نرم افزار در لیست برنامه های نصب شده تحت نام های مختلف تا حدودی نشان داده می شود. WhiteCoupon بر موتور JustPlugIt است که آن را شبیه به این برنامه ها به عنوان Smartones، LionSales، SaleMaker، WowCoupon، Deal4me و دیگران است.

سخت است که معمولا با کمک نصب کننده ها IntallRex Amonetize و Vittalia منتشر می شود. نصب کننده اغلب در سایت های که جعلی دانلود دکمه های اشتراک گذاری فایل ظاهر می شود. مهم است که شما ماندن تبلیغات مشکوک و صفحات است. ما توصیه می کنیم که شما را از WhiteCoupon خلاص کنید حق دور.

دانلود ابزار حذفبرای حذف WhiteCoupon

WhiteCoupon چگونه کار می کند؟

برنامه پشتیبانی شروع می شود به محض این که آن را می شود دسترسی به کامپیوتر شما شما سیل با تبلیغات مختلف. نرم افزار نمایش تبلیغات پاپ آپ لینک و داده های تجاری دیگر مهم نیست که کدام صفحه را بازدید می کنید. در تمام وب سایت های مورد علاقه خود را تبلیغات را ببینید. با این حال، که شما نگه داشتن در ذهن که این تبلیغات ممکن است نا امن باشد مهم، است. بنابراین به راحتی می تواند جعلی سخت محتوای آن را ترویج تایید نمی کند. اگر شما مایل به قربانی به نوعی کلاهبرداری مجازی شما هدایت روشنی تمام آگهی های ارائه شده توسط WhiteCoupon از باید.

همانطور که به در حال حاضر ذکر شده است، WhiteCoupon از طریق بسته های نرم افزاری نرم افزار رایگان و شاخه توزیع می شود. اگر نرم افزار را از سایت های غیر قابل دانلود شما نیاز به اطمینان که شما هر گونه برنامه های غیر ضروری اضافی همراه با آن دست آوردن. شما باید انتخاب کنید حالت پیشرفته نصب و عدم انتخاب همه برنامه های نا شناخته. سفر WhiteCoupon با چنین برنامه های ناخواسته به عنوان EZDownloader Mystartsearch.com Websearch.searchfix.com و دیگران. بسیار محتمل است که شما یکی یا بیشتر از این برنامه ها بر روی کامپیوتر شما می باشد. ما نشان می دهد WhiteCoupon و برنامه های ناخواسته اضافی بدون تردید را حذف می کنید.

چگونگی حذف WhiteCoupon از کامپیوتر من?

دو گزینه را انتخاب کنید که آن را به WhiteCoupon حذف می آید وجود دارد. شما می توانید آن را به صورت خودکار و یا دستی حذف کنید. اگر دستي را انتخاب می کنید، شما باید به حذف WhiteCoupon از طریق کنترل پنل. حذف باید آن را از Internet Explorer حذف کنید، اما شما باید برای از بین بردن WhiteCoupon از موزیلا Firefox و Google Chrome خود. دستورالعمل زیر شما را با این کارها کمک می کند. اگر از سوی دیگر شما تصمیم به رفتن با حذف خودکار, شما باید به صورت ضد مخرب ابزار و پیاده سازی آن. هنگامی که شما انجام آن را اسکن کامپیوتر شما، همه تهدیدات بالقوه شناسایی و پاک کردن WhiteCoupon به طور خودکار. آن را می کنند همچنین مطمئن است تا زمانی که شما نگه داشتن آن نصب شده که کامپیوتر شما حفاظت شده باقی می ماند.

WhiteCoupon به صورت دستی حذف کنید

1. WhiteCoupon را از ویندوز حذف:

ویندوز 8, 7 و ویستا

  • پیروزی + تحقیق ورودی → “کنترل” → → OK عزل برنامه → → WhiteCoupon را پاک کنید

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → WhiteCoupon →

2. حذف WhiteCoupon از پسوند:

موزیلا Firefox

  • منوی افزودنی → → پسوند WhiteCoupon → حذف →

Google Chrome

  • منو → → ابزار بیشتر پسوند WhiteCoupon → → سطل زباله می تواند → آیکون را حذف کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف WhiteCoupon

پاسخ دهید