Why do I see this page ویروس حذف

Malware

“Why do I see this page” ویروس عفونت کاملا آزار دهنده است که کاربر را مسدود می کند هنگامی که او تلاش می کند تا رسیدن به فیس بوک و گوگل و یوتیوب و ebay و سایت های مشابه است. این تهدید سایبری است که همچنین به عنوان مرورگر hijacker می توان طبقه بندی، متعلق به گروه بررسی ویروس ها است که به افراد مختلف پاسخ کامل با مسدود کردن سایت های آنها می خواهند را وارد کنید و سپس آنها را هدایت به دامنه های ناخواسته را دنبال. شما در این مورد شنیده ام ممکن است وب سایت مسدود شده شده است برای شما لطفا در نظر سنجی برای این برنامه کاربردی را ببندید و یا کامل لطفا بررسی سریع به ادامه زیرا ما در حال حاضر اعلام کرده اند درباره این badwares پر کنید. البته شما باید موافق هرگز با ارائه شماره تلفن و اطلاعات بیشتر شبیه است که شخصی چون شما ممکن است تبدیل به یک قربانی سرقت هویت را وارد کنید. علاوه بر این, شما باید مرورگر hijacker حذف از سیستم بدون هر گونه تاخیر.

why do i see this page Why do I see this page ویروس حذف

چگونه من با “Why do I see this page” آلوده می تواند?

Why do I see this page? -توجه به هشدار لازم است نشانگر روشن که کامپیوتر شما آلوده با نرم افزارهای مخرب است که میزبان های ویندوز hijacks فایل. از زمانی که این ویروس تغییر فایل میزبان و منكر یا محدود دسترسی به وب سایت های زیر:

  • فیس بوک
  • eBay
  • مای اسپیس
  • Tumblr
  • توییتر
  • گوگل
  • یوتیوب

IMDB

 • و بسیاری از دیگر سایت

 

همانطور که ذکر کرده اند. ویروس ‘Why do I see this page’ متعلق به رده هواپیماربایان مرورگر. شما هنگام بازدید از سایت های غیر قانونی یا مورد مصالحه قرار باز اسپم و یا به سادگی دانلود نرم افزار رایگان بر روی کامپیوتر شما آلوده می تواند. هنگامی که آن را داخل سیستم می شود، تغییر فایل میزبان وجود دارد و شروع به مسدود کردن وب سایت های خاص. بنابراین، اگر شما نمی تواند رسیدن به فیس بوک یا جیمیل، در واقع هیچ مشکلی وجود دارد با سایت. شما فقط نیاز به حذف ویروس ‘Why do I see this page’ از سیستم شروع به استفاده از آنها به عنوان قبلا. اگر به سادگی نادیده گرفته, شما خواهید دید اخطار بزرگ که می خواند:

لطفا دور ویروس “Why do I see this page” ماندن و هرگز دنبال آن گمراه کننده فرمان زیرا شما ممکن است پیدا کردن که در این ویروس سرقت رفته است اطلاعات بانکی و simlar اطلاعات!

اگر شما قادر به دسترسی به یکی از سایت های ذکر شده در زیر و یا به عنوان مثال انجمن مورد علاقه شما و کسب می کنید این اعلان “Why do I see this page؟” عوض سپس شما باید از نو خلق کردن یا تمیز کردن ویندوز میزبان فایل. لطفا توجه داشته باشید که این ویروس را برای همه یکسان نیست. من چند نمونه که بیش از فایل میزبان فقط ديدن در بر داشت. ویروس هم نصب یک افزونه مرورگر وب ناخواسته و در یک مورد خاص، من حتی پیدا کردم Trojan.Droppper نصب شده بر روی کامپیوتر من. میزبان فایل کروبی را می توان به سختی به عنوان چیزی جدید معرفی شده. مانند تروجان ransom عفونت، جز این که در این مورد شما باید بررسی کنید که شما اول انسان با انجام یک نظرسنجی سریع باشد آن بسیار زیبا است. خوب، من در واقع انجام این نظرسنجی اما هنوز could’t دسترسی هر یک از این سایت ها، پس از آن فقط یک عفونت است آن را حتی بدتر–کلاهبرداری غیر کار.

شما ممکن است بپرسید که چگونه آنها انجام مسدود کردن سایت های محبوب مانند? پاسخ خیلی ساده است. هر وب سایت است خود آن را آدرس آی پی, برای مثال اگر شما facebook.com نوع مرورگر وب شما می شما به سرور اصلی فیس بوک است. Scammers اینجا, آنها اساسا دستور مرورگر وب خود را به استفاده از چه فایل میزبان تغییر یافته و در نتیجه تمام این سایت ها از طریق scammmers’ وب سرور که در آن آنها تزریق Why do I see this page هدایت می شوند? -توجه لازم هشدار. لطفا توجه داشته باشید که مرورگر وب شما نمایش داده می شود هنوز هم آدرس درست اما محتوای کاملا متفاوت است.

اگر کامپیوتر شما آلوده است، در صفحه دستورالعمل پیروی نمی کنند و پر کردن در هر نظرسنجی ها، به خصوص کسانی که برای اطلاعات شخصی بپرسید برای عنوان مثال آدرس ایمیل یا شماره تلفن.

Why do I see this page را حذف کنید؟ ویروس از کامپیوتر شما، لطفا حذف دستورالعمل زیر را دنبال کنید. امیدوارم که این کمک می کند. اگر شما هر گونه سوال یا شاید شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن روش حذف است که برای شما کار می کرد، لطفا به ترک نظر زیر. موفق باشید و آنلاین امن است!

چگونه برای حذف “Why do I see this page”

به منظور حذف “Why do I see this page” ویروس اسکن کامپیوتر خود را با برنامه های معتبر ضد بدافزارها. شما می توانید سعی کنید با استفاده از SpyHunter. این ویروس ممکن است غیر فعال کردن نرم افزار مشروع، اگر شما نمی تواند راه اندازی برنامه های شما، بنابراین سعی کنید راه اندازی مجدد کامپیوتر به حالت ایمن با شبکه اول. فقط راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و به محض این که کامپیوتر شما فعال می شود، شروع به ضربه زدن F8. در حال حاضر حالت ایمن با شبکه گزینه با استفاده از صفحه کلید خود را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Why do I see this page virus removal instructions en Why do I see this page ویروس حذف

پاسخ دهید