حذف Widgi Toolbar

دسته‌بندی نشده

Widgi Toolbar برنامه های ناخواسته به عنوان سخت طبقه بندی است. معرفی شده به عنوان یکی از اجزای اینترنت اکسپلورر و در اغلب موارد همراه با به روز رسانی IE، دریافت آن شروع می شود تحت تاثیر کامپیوتر خراب توسط آن کم کردن سرعت، اجازه دادن به نرم افزارهای مخرب بیشتر داخل یا ایجاد وقفه با هشدار بی معنی. به محض این که مدیریت آن را بر روی سیستم Widgi Toolbar ایجاد برخی از ورودی ها در رجیستری شما چه با مداوم راه اندازی آن پایان. توجه داشته باشید که آن را روی رایانه شما کار مگر و تا زمانی که شما آن را حذف خواهد نمود. مهم برای از بین بردن آلوده تمام فایل ها و پوشه ها به دلیل گرایش این اومدی به برخی از فایل های خود را مخفی است که Widgi Toolbar را حذف. ما توصیه می کنیم شما با استفاده از معتبر ضد جاسوسافزار حذف Widgi Toolbar.

ما حجم بالایی از ایمیل های مربوط به پسوند مرورگر اینترنتی با عنوان “Widgi Toolbar بستر” پرداخته شده است، برخی از ایمیل های رابطه با بالا بردن متن ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. Widgi Toolbar پلت فرم نرم افزارهای مخرب به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نرم افزارهای جاسوسی است که می تواند ویندوز رجیستری Widgi Toolbar به نصب مجدد بر روشهای حذف ساده باعث ایجاد طبقه بندی شناخته شده است. شما می خواهید به حذف و غیر فعال کردن Widgi Toolbar پلت فرم از برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت و همچنین از رجیستری سیستم عامل

چگونه به غیر فعال کردن و حذف پسوند پلت فرم Widgi Toolbar

گوگل کروم

 • کروم باز، کلیک بر روی آیکون تنظیمات و حرکت را به ابزار > پسوند.
 • پلت فرم Widgi Toolbar را از لیست برنامه های افزودنی و حذف را کلیک کنید و یا غیر فعال کردن را انتخاب کنید.

مایکروسافت اینترنت اکسپلورر

 • دکمه Tools کلیک کنید و سپس افزودنی های مدیریت.
 • در زیر نمایش، همه افزودنی را کلیک کنید. یا نوار ابزارها و پسوندها.
 • پلت فرم Widgi Toolbar را از لیست نرم افزار انتخاب کنید و غیر فعال کردن کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

  • در نوار منو در بالا. دسترسی به ابزار > فایرفاکس اضافه کنید. اگر شما نوار منو در بالای موزیلا فایرفاکس را ببینید (یعنی: فایل، ویرایش، مشاهده و تاریخچه و نشانک ها و ابزار، کمک) راست کلیک کنید مساحت بالا پنجره مرورگر و بررسی “نوار منو”.
  • از اینجا شما پسوند، افزونه ها، و غیره به عنوان نشان داده شده در سمت چپ زبانه ها توانید غیرفعال کنید.
   Widgi Toolbar بستر های نرم افزاری تحت بند پسوند

واقع شده است

 • غیر فعال کردن و حذف Widgi Toolbar پلت فرم توسعه

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Widgi Toolbar

پاسخ دهید