حذف Win 7 Antivirus 2014

Fake Antispyware

راهنمای در مورد حذف Win 7 Antivirus 2014

Win 7 Antivirus 2014 سرکش برنامه ضد جاسوس افزار است که متعلق به یک گروه قدیمی از ویروس ها به عنوان Braviax شناخته شده است. در واقع ما در حال حاضر که ویروس hailing از این گروه از تهدیدات دوباره نشان داده نمی متقاعد شده اند. با این حال، به نظر می رسد که ما در اشتباه بودند. اگر Win 7 Antivirus 2014 ارتشاح کامپیوتر, آن شروع به آغاز اعلان های گمراه کننده است که قرار است به مردم بر این باورند که رایانه های خود را به طور جدی آلوده می شوند.

سرکش این هر زمان که شما راه اندازی مجدد رایانه شما کار خود را شروع می شود و اسکنر سیستم جعلی است که گزارش درباره یک لیست طولانی از ویروس ها اختراع نشان می دهد. شما مورد تروجان ها, adware, دیگر جنایتکاران و مجرمین و تهدیدات اینترنتی مشابه زمانی که داشتن Win 7 Antivirus 2014 ویروس بر روی کامپیوتر خود آگاه گردد. البته بعد از گزارش در مورد تهدیدات این سرکش آنها برای شما حذف نمی کند. برای این روش شما به پرداخت یک مقدار مشخصی از پول خواسته خواهد شد. که شما در حال حاضر undertood ممکن است دلیل آن رفع کامپیوتر شما اما شما هرگز برای مجوز Win 7 Antivirus 2014 باید پرداخت. که باید اجرا مشروع ضد جاسوس و ببینید چه آن را می یابد. اگر آن را به آخرین نسخه آن به روز است, شما در مورد این سرکش به اطلاع رسانی و Win 7 Antivirus 2014 ویروس برای شما حذف خواهد شد.

win 7 protection 2014  حذف Win 7 Antivirus 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Antivirus 2014

چگونه Win 7 Antivirus 2014 می تواند آلوده به کامپیوتر من?

Win 7 Antivirus 2014 درست مثل بسیاری از دیگر تهدیدات سایبری جدی پخش شده است. اگر شما همچنان به بازدید از وب سایت غیرقانونی روی تبلیغات مشکوک یا دانلود پیوست های ایمیل، گمراه کننده شما نیز با این تهدید پنهان در کامپیوتر شما ممکن است در نهایت. لطفا سعی کنید برای جلوگیری از همه تبلیغات شما برای امنیت کامپیوتر خود را به بررسی رایگان ارائه یا چون شما فرصت برای دریافت مقداری پول ایمیل گفت که شما پیوست آن باید بررسی. علاوه بر این، اگر شما واقعا می خواهید برای جلوگیری از نفوذ Win 7 Antivirus 2014 است یا جلوگیری از دیگر تهدیدات سایبری، شما باید معتبر ضد جاسوس افزار روی رایانه خود نصب و آن روز همه زمان نگه دارید. اگر Win 7 Antivirus 2014 سیستم hijacks، رجیستری و فایل های خود قطره. علاوه بر این، آن شروع نمایش جعلی سیستم اسکنر و سپس نشان می دهد چنین مردم و هشدار های مشابه:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Win 7 Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

واضح است، این و دیگر تبلیغات نمایش داده شده توسط Win 7 Antivirus 2014 اختراع و تنها برای فریب مردم به خرید نسخه مجوز آن استفاده می شود. اگر شما در حال حاضر آن را خریداری, ما شما که بی فایده است و شما فقط پول خود را به scammers داده اند اطمینان می تواند. دلیل آن ممکن است ویروس های دیگر بر روی آن دانلود لطفا نمی نگه داشتن این برنامه بر روی کامپیوتر شما. اگر کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده است، شما فقط باید راهنمای زیر را دنبال و رفع آن:

چگونه به حذف Win 7 Antivirus 2014

چگونه می توانید Win 7 Antivirus 2014 را از رایانه خود حذف کنید بسیار دشوار است زیرا آن فایل ها به صورت تصادفی به نام عدم حضور خود را بر روی سیستم استفاده می کند. همین دلیل است که آن بسیار توصیه می شود با استفاده از ابزارهای خودکار ضد بدافزارها هنگامی که تلاش برای حذف چنین تهدید. استفاده از این کد را به ویروس شما فکر می کنید که شما خریداری مجوز اگر مسدود شده و آنها را راه اندازی کند: 3425 814615 3990. پس از آن با استفاده از اسکن کامل سیستم با SpyHunter اجرا و فایل های آلوده را از رایانه خود حذف.

اگر شما نمی توانید این برنامه ها راه اندازی، استفاده از این مراحل:

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را به حالت ایمن با شبکه. فقط راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و به محض این که شروع به بوت کردن، شروع به فشار F8 بارها و بارها.
2. loggin به عنوان کاربر همان که شما در حالت عادی ویندوز بودند
3. در حال حاضر بر روی اینترنت اکسپلورر و یا دیگر مرورگر کلیک کنید و اجرا به عنوان’ یا “اجرا بعنوان سرپرست” را انتخاب کنید، کلمه عبور حساب کاربری خود را وارد کنید (در صورت نیاز).
4. دانلود Spyhunter. آن را به کشتن فرآیندهای مخرب Win 7 Antivirus 2014 و حذف فایل های خود را راه اندازی کردیم.

حذف Win 7 Antivirus 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Antivirus 2014

پاسخ دهید