Win 7 Defender Plus 2013 حذف

Fake Antispyware

Win 7 Defender Plus 2013 برنامه سرکش آنتی ویروس است که وانمود به تشخیص عفونت های مختلف امنیتی غیر موجود بر روی کامپیوتر کاربر است. این نرم افزار آنتی ویروس جعلی از یک خانواده از جنایتکاران و مجرمین به نام Braviax Win 7 Defender Plus 2013 کلاهبرداری توسط مجرمان اینترنتی به اسکورت پول از کاربران کامپیوتر unsuspecting ایجاد شده است. هنگامی که این اسکنر های امنیتی جعلی ارتشاح کامپیوتر کاربر آن را در یک سیستم عامل تنظیمات رجیستری را تغییر دهد و خود را تنظیم می کند بنابراین شروع در هر راه اندازی سیستم، علاوه بر آن مدیر وظیفه کاربر غیر فعال و اجرای نرم افزار نصب شده مسدود می کند. اسکن امنیتی جعلی و کاذب تروجان تشخیص لیست نشان داده شده توسط این نرم افزار آنتی ویروس جعلی به زور رایانه کاربر به فعال کردن نسخه “کامل” استفاده می شود.

برابر اطلاع که چنین چیزی به عنوان نسخه کامل Win 7 Defender Plus 2013 – پرداخت برای نسخه کامل این نرم افزار تقلبی وجود ندارد به ارسال پول را برای مجرمان اینترنتی. توجه کنید که اسکنر ها امنیتی سرکش از خانواده Braviax قادر به تطبیق نام خود را بر اساس چه سیستم عامل آنها آلوده هستند–برای مثال این برنامه خاص جعلی آنتی ویروس بر روی یک کامپیوتر در حال اجرا سیستم عامل ویندوز ایکس پی خود را به عنوان مدافع ایکس پی به 2013 علاوه نشان می. اگر شما می بینید Win 7 Defender Plus 2013 اسکن رایانه شما را برای عفونت های امنیتی و تولید پنجره های بازشو هشدار امنیتی مختلف که کامپیوتر خود را با برنامه های آنتی ویروس جعلی است که تلاش برای ترساندن شما را به خرید آلوده می توانید مطمئن باشید آن کلید مجوز بی فایده است – آن را نادیده گرفت و از بین بردن این اومدی از کامپیوتر شما.

در حالی که Win 7 Defender Plus 2013 مانند یک برنامه آنتی ویروس مشروع در واقع ظاهر ممکن است آن را به هر چیز مشترکی با برنامه های امنیتی واقعی ندارد–این اومدی که فقط وانمود به تشخیص نرم افزارهای مخرب و عفونت ویروس است که بر روی کامپیوتر کاربر موجود نیست. اغلب چنین برنامه های سرکش با استفاده از درایو توسط بارگیری و تروجان ها پخش می شده است. برای جلوگیری از نفوذ توسط چنین امنیتی جعلی اسکنر یک سیستم عامل شما و همه برنامه های نصب شده به روز، باید باشیم همچنین فراموش نکنید که برای استفاده از برنامه های آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار مشروع. اگر در یک کامپیوتر است که در حال حاضر با Win 7 Defender Plus 2013 آلوده شما نباید پرداخت برای آن است که نسخه کامل – استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و از بین بردن این اومدی از سیستم عامل خود را.

جعلی پیام های اخطار امنیتی تولید شده توسط Win 7 Defender Plus 2013:

تهدید حریم خصوصی! نفوذ جاسوس افزار شناسایی شده است. سیستم خود را آلوده است. یکپارچگی سیستم در معرض خطر است. داده های خصوصی می تواند توسط اشخاص ثالث، از جمله رمزهای عبور و اطلاعات کارت اعتباری به سرقت رفته. اینجا را کلیک کنید برای انجام تعمیر امنیت.

ربودن سیستم! تهدید امنیتی سیستم تشخیص داده شد. سیستم شما ممکن است در حال حاضر آسیب رساندن ویروس یا نرم افزارهای جاسوسی. جلوگیری از عفونت و از دست دادن داده ها یا سرقت با اجرای اسکن امنیتی رایگان.

خطر سیستم! امنیت سیستم خود را در خطر است. تهدیدات حفظ حریم خصوصی را شناسایی کرده. نرم افزارهای جاسوسی، کی لاگر ها و تروجان ها در پس زمینه الان کار ممکن است. انجام اسکن عمیق و حذف در حال حاضر, اینجا کلیک کنید.

Win 7 Defender Plus 2013 مسدود فایروال هشدار Win 7 Defender Plus 2013 کرده است برنامه را از دسترسی به اینترنت. اینترنت اکسپلورر با تروجان BNK.Win32.Keylogger.gen خصوصی داده ها می تواند توسط اشخاص ثالث، از جمله رمزهای عبور و اطلاعات کارت اعتباری به سرقت رفته آلوده است.

واقعیت در حال هیچ یک از مسائل گزارش واقعی ، و تنها مورد استفاده برای ترساندن شما را به خرید Win 7 Defender Plus 2013 و سرقت اطلاعات مالی شخصی شما.

به عنوان بخشی از مکانیزم دفاعی آن Win 7 Defender Plus 2013 ویندوز سیستم تاسیسات، از جمله وظیفه مدیریت ویندوز و ویرایشگر رجیستری غیر فعال است و شما را از اجرای برنامه های خاصی است که می تواند منجر به حذف آن مسدود می کند.
این آنتی ویروس سرکش انجمن های فایل های ویندوز را تغییر داده است و در حال حاضر هر زمان که شما در حال تلاش برای باز کردن و یا نصب برنامه Win 7 Defender Plus 2013 برنامه از شروع بلوک و در عوض یک اعلان جعلی که در آن فایل آلوده است که گزارش خواهد شد نمایش داده خواهد شد.

اگر کامپیوتر شما با Win 7 Defender Plus 2013 آلوده است، سپس شما این صفحه نمایش شاهد: Win 7 Defender Plus 2013 Win 7 Defender Plus 2013 حذف Win 7 Defender Plus 2013 Reg Key Win 7 Defender Plus 2013 حذف Win 7 Defender Plus 2013 اومدی ، و شما باید هر گونه هشدار است که ممکن است تولید این نرم افزار مخرب را نادیده گرفت.
تحت هیچ شرایطی شما باید به این خرید نرم افزار امنیتی سرکش به عنوان این می تواند منجر به سرقت هویت, و اگر شما، شما باید با بانک خود تماس بگیرید و اختلاف اتهام بیان کرد که برنامه اومدی و ویروس کامپیوتری است.

ثبت کد برای Win 7 Defender Plus 2013

به عنوان مرحله اختیاری, شما مجوز کلیدی زیر برای ثبت نام Win 7 Defender Plus 2013 و توقف هشدار جعلی استفاده کنید.

Win 7 Defender Plus 2013 کلید ثبتی:

  1. 9443 077673 5028
  2. 3425 814615 3990
  3. 2233 298080 3424 576 577 578 579 1147 175591 6550

لطفا در نظر داشته باشید که وارد کردن کد بالا ثبت نام خواهد شد نگه داشتن نیست حذف Win 7 Defender Plus 2013 که شما قادر خواهید بود برای تکمیل ما راهنمای حذف آسان تر از کامپیوتر شما، در عوض آن فقط هشدار جعلی متوقف خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Defender Plus 2013 حذف removal instructions en Win 7 Defender Plus 2013 حذف

پاسخ دهید