حذف Win 7 Protection 2014

Fake Antispyware

Win 7 Protection 2014 چیست؟

Win 7 Protection 2014 سرکش برنامه ضد جاسوس افزار است که بر روی کامپیوتر شما بدون دانلود آن وجود دارد ممکن است نشان دهد است. اگر شما متوجه آن اسکنر ها و هشدارها که کامپیوتر شما به طور جدی آلوده و که شما مجبور به خرید نسخه مجوز آن برای از بین بردن آنها می گویند، به این معنی است که کامپیوتر شما آلوده است. اگر این مورد وجود دارد، مهم ترین چیز این است که چشم پوشی از هشدار Win 7 Protection 2014 و اسکنر های سیستم است که به طور معمول گزارش درباره یک لیست طولانی از ویروس ها اختراع شده اما به طور جدی به دنبال.

به خاطر بنابراین قادر به تشخیص تروجان ها، adwares دیگر جنایتکاران و مجرمین و تهدیدات اینترنتی مشابه این برنامه دارد هیچ ویروس پایگاه داده باشید. اگر شما آن را بر روی کامپیوتر های مختلف دو اجرا، شما به وضوح می خواهد بود که این نشان می دهد همان هشدار و گزارش در مورد ویروس ها همان را ببینید. علاوه بر این، Win 7 Protection 2014 scareware که به مردم خرید نسخه مجوز آن است. همین دلیل است که آن را می گوید که شما مجبور به خرید نسخه مجوز آن اگر می خواهید به تعمیر کامپیوتر خود را. البته این فقط یک طرح برای سرقت پول مردم استفاده می شود است. بسیار به چشم پوشی از هشدار و Win 7 Protection 2014 را از رایانه خود حذف شما توصیه می کنیم. که شما می توانید هر یک از برنامه های که در زیر آورده شده است استفاده کنید.

win 7 protection 2014 screenshot حذف Win 7 Protection 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Protection 2014

چگونه Win 7 Protection 2014 می تواند آلوده به کامپیوتر من?

درست مثل برنده 7 آنتی ویروس سال 2014 Win 7 Protection 2014 ویروس عمدتا با استفاده از جعلی اطلاعیه های پاپ آپ ارائه مردم به رایانه های خود را به بررسی رایگان پخش شده است. توجه داشته باشید تا شما باید بسیار مراقب باشید که چنین تبلیغات غیر قانونی و یا بر روی وب سایت مشروع نشان دادن ممکن است. علاوه بر این، شما با این ویروس از طریق هرزنامه دریافت ممکن است آلوده. اگر شما یک ایمیل که سعی در متقاعد کردن شما برای دانلود آن فایل پیوست دریافت، شما باید چک دو فرستنده. همچنین، زیرا آنها به راحتی شما که ایمیل جعلی و برای گسترش این ویروس به عنوان Win 7 Protection 2014 استفاده می شود نشان می دهد می تواند اشتباهات تایپی یا دستور زبان نگاه کنید. فقط به عنوان نام آن پیداست، این برنامه به دنبال سیستم های ویندوز را آلوده. پس اگر شما با استفاده از ویندوز 7، شما باید بسیار با احتیاط با این سرکش. روشن ترین نشانه ای که کامپیوتر شما تحت تاثیر قرار بود نمایش چنین است و اعلان های مشابه:

Win 7 Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

اگر فکر می کنید که کامپیوتر خود را توسط این ضد جاسوس-سرکش تحت تاثیر قرار بود باید هشدار آن را نادیده بگیرد و هرگز پرداخت هزینه برای مجوز Win 7 Protection 2014. زیرا با ساخت پرداخت شما نه تنها پول خود را به scammers را ممکن است ما را هم بگویید. شما همچنین ممکن است اطلاعات کارت اعتباری شما و داده های شخصی دیگر به آنها آشکار. لطفا اگر شما رنج می برند از ابزارهای جعلی و سیستم اسکنر، راهنمای زیر را دنبال کنید و حذف ویروس Win 7 Protection 2014 بدون اتلاف وقت خود را.

چگونه به حذف Win 7 Protection 2014

اگر می خواهید به خاتمه Win 7 Protection 2014 از کامپیوتر شما، شما باید که شما به دنبال راهنمای دستي توصیه نمی یاد داشته باشید. چون که شما می توانید حذف فایل های اشتباه و صدمه به کامپیوتر شما است. که ما با استفاده از ابزارهای خودکار ضد بدافزارها مانند SpyHunter توصيه شود. استفاده از این کد را به ویروس شما فکر می کنید که شما خریداری مجوز اگر مسدود شده و آنها را راه اندازی کند: 3425 814615 3990. پس از استفاده از آن, اجرای اسکن کامل سیستم با یکی از ضد spywares و فایل های آلوده را از رایانه خود حذف.

اگر شما نمی توانید این برنامه ها راه اندازی، استفاده از این مراحل:

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را به حالت ایمن با شبکه. فقط راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و به محض این که شروع به بوت کردن، شروع به فشار F8 بارها و بارها.
2. loggin به عنوان کاربر همان که شما در حالت عادی ویندوز بودند
3. در حال حاضر بر روی اینترنت اکسپلورر و یا دیگر مرورگر کلیک کنید و اجرا به عنوان’ یا “اجرا بعنوان سرپرست” را انتخاب کنید، کلمه عبور حساب کاربری خود را وارد کنید (در صورت نیاز).
4. دانلود Spyhunter. آن را به کشتن فرآیندهای مخرب Win 7 Protection 2014 و حذف فایل های خود را راه اندازی کردیم.

حذف Win 7 Protection 2014دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Protection 2014

پاسخ دهید