Win 7 Security Cleaner Pro حذف

Fake Antispyware

Win 7 Security Cleaner Pro چیست؟

Win 7 Security Cleaner Pro برنامه سرکش آنتی ویروس است که به کامپیوتر بدون رضایت کاربران می شود و تلاش می کند تا آنها را قادر به rip کردن است. این برنامه به شما فکر می کنید که سیستم شما آلوده بد است و سپس شما به خرید چیزی کاملا بی فایده را تلاش می کند. نرم افزار روش های روی حیله و تزویر برای دسترسی به کامپیوتر استفاده می کند. آن استخدام ویروس تروجان به infiltare به سیستم و سایت اینترنت های جعلی اسکنر های آنلاین نمایش سیستم شما آلوده است می گوید که ممکن است استفاده کنید. در نهایت، پیروزی 7 Securt پاک طرفدار دانلود و نصب نسخه کامل آن به منظور تمیز کردن تمام عفونت توصیه.

علاوه بر این، tection Win 7 Security Cleaner Pro اطلاعیه امنیتی مختلف است که فایل های مشکوک بر روی کامپیوتر شما را شناسایی کرده اخطار نمایش می دهد. که فقط یک نوع از تاکتیک های که استفاده از برنامه ها به منظور به دست آوردن اعتماد و متقاعد کردن کاربران کامپیوتر به خرید چیزی جعلی سرکش است. با این حال، این برنامه قادر به شناسایی یا حذف هر گونه تهدید خطرناک است. بعضی از پیام هایی که شما دریافت خواهید کرد هنگامی که آلوده می اینجا هستید:

این برنامه بر روی سیستم های در حال اجرا سیستم عامل ویندوز 7 ظاهر می شود. نسخه های قدیمی تر از ویندوز امن هستند یا به عنوان سرکش این نسخه چند است و ممکن است به تغییر نام خود را با توجه به سیستم عامل دستگاه هدفمند. برنامه هایی که باعث مشکلات مشابه با وجود نام های مختلف.

ثبت نام کد برای Win 7 Security Cleaner Pro

به عنوان مرحله اختیاری شما زیر کلید مجوز برای ثبت نام Win 7 Security Cleaner Pro و توقف هشدار تقلبی استفاده کنید.
Win 7 Security Cleaner Pro کلید ثبتی:

  • 9443-077673-5028
  • 3425-814615-3990
  • 2233-298080-3424
  • 1147-175591-6550

لطفا به خاطر داشته باشید که وارد کردن کد بالا ثبت نام خواهد شد باشید نه حذف Win 7 Security Cleaner Pro که شما قادر خواهید بود برای تکمیل ما راهنمای حذف آسان تر از کامپیوتر شما، در عوض آن فقط هشدار جعلی متوقف خواهد شد.

Win 7 Security Cleaner Pro تحت هیچ شرایطی پرداخت نیست. اگر توسط هر فرصتی شما که در حال حاضر، تماس با شرکت کارت اعتباری شما و اختلاف این اتهامات را به منظور جلوگیری از ایجاد هر گونه مزایای برای مجرمان اینترنتی انجام داده اند. حذف Win 7 Security Cleaner Pro با استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter اسرع به یاد داشته باشید که جاسوس یاب شما ارتقا به آخرین نسخه آن به منظور حذف فرم تمام تهدیدات رایانه بسیار مهم است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Security Cleaner Pro حذف

پاسخ دهید