حذف Win 8 Antispyware 2014

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد حذف Win 8 Antispyware 2014

Win 8 Antispyware 2014 یک برنامه ضد جاسوس افزار سرکش است که متعلق به خانواده Braviax و FakeRean از جنایتکاران و مجرمین است. بسته به سیستم ویندوز خود را آن می تواند نام آن به برنده 7 Antispyware 2014 یا پیروزی ایکس پی Antispyware 2014 را تغییر دهید. سرکش ضد تروجان از طریق فایل پیوست ایمیل اسپم, تبلیغات جعلی توزیع شده است و همراه بارگیری. Win 8 Antispyware 2014 شبیه به پیروزی SystemBytes 8 سال 2015 سیریوس برنده 8 Antispyware Rango 8 ضد جاسوسی و برخی دیگر است.

این برنامه ها جعلی متعلق به همان خانواده و همچنین قادر به تغییر نام خود را. به محض این که شما متوجه رایانه آلوده است، شما باید تمرکز بر روی پیدا کردن راهی برای Win 8 Antispyware 2014 را از سیستم خود حذف کنید.

Win 8 Antispyware 2014 removal حذف Win 8 Antispyware 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 8 Antispyware 2014

Win 8 Antispyware 2014 چگونه کار می کند؟

آن ها در حال حاضر ذکر شده است، وجود دارد بسیاری از راه های ممکن برای چگونه یک برنامه مثل این می تواند کامپیوتر خود را وارد کنید. اگر شما قابل اعتماد ضد مخرب ابزار نصب شده، آن را بسیار آسان به ناخواسته رایانه آلوده است. شما در حال دانلود ضمیمه ایمیل است که واقعی به نظر می رسد، اما معلوم می شود مخرب ممکن است. یا شما ممکن است روی آگهی جعلی و به نرم افزارهای مخرب نفری، صفحه وب هدایت شود. برای جلوگیری از که شما نیاز به حفاظت از سیستم های مناسب و حفظ آن در همه فعال بار.

هدف اصلی Win 8 Antispyware 2014 این است که فریب شما به هدر رفتن پول خود را. یک بار در سیستم، آن شروع اسکن جعلی است که “عفونت و خطاهای مختلف در کامپیوتر شما پیدا خواهد شد”. شما با یک لیست از مسائل غیر موجود است که ظاهرا می توان تنها با سرکش ثابت ارائه خواهد شد. نرم افزار حتی آن یک گام بیشتر طول می کشد. نه تنها آن شما را با اطلاعات غلط اسکن فراهم می کند بلکه همچنین سیل دسکتاپ با هشدار های مختلف است که ادعا می کنند که کامپیوتر شما آلوده است و پیشنهاد به خرید نسخه کامل برنامه. قیمت نرم افزار ممکن است متفاوت باشد. با این حال، به شدت علیه خرید آن توصیه می کنیم. شما به سادگی پول خود را هدر و همچنین افشای اطلاعات مالی خود را به مجرمان اینترنتی. در عوض، شما Win 8 Antispyware 2014 خود خاتمه باید.

چگونه به حذف Win 8 Antispyware 2014

اگر می خواهید Win 8 Antispyware 2014 را از سیستم خود حذف کنید، شما باید دانلود و نصب ابزار حذف تروجان قدرتمند. ابزار ضد بدافزار رایانه خود را اسکن و شناسایی تمام قطعات از عفونت. بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد هر گونه اثری از سرکش بودن پشت سر گذاشت Win 8 Antispyware 2014 بطور کامل از بین بردن آن خواهد شد. دانلود نرم افزار امنیتی و حذف جاسوس یاب 8 سال 2014 برای خوب، شما باید راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را در حالت ایمن با شبکه. در اینجا است که چگونه شما می توانید.

حذف Win 8 Antispyware 2014

  1. کلید Windows را فشار داده و حرکت دادن مکان نما به سمت راست پایین
  2. کلیک بر روی تنظیمات و رفتن به تغییر تنظیمات کامپیوتر
  3. عمومی را کلیک کنید و فشار دهید دکمه راه اندازی مجدد در حال حاضر
  4. عیب یابی را انتخاب کنید و رفتن به گزینه های پیشرفته
  5. کلیک کنید تنظیمات راه اندازی را انتخاب کنید راه اندازی مجدد و شیر F5
  6. باز کردن مرورگر خود و دریافت ضد بدافزارها.

حذف Win 8 Antispyware 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 8 Antispyware 2014

پاسخ دهید