حذف Win 8 Antivirus 2014

Fake Antispyware

دستورالعمل در مورد حذف Win 8 Antivirus 2014

Win 8 Antivirus 2014 آنتی ویروس جعلی، که در حال حاضر به عنوان ضد جاسوس-سرکش برچسب شده است. مثل این برنامه مشروع است اگرچه از نگاه اجمالی در این برنامه و قابلیت های آن به نظر می رسد ممکن است، در واقع این انگل جدی رایانه است که ممکن است سعی کنید شما فریب و دور گرفتن پول خود است. Win 8 Antivirus 2014 به Rogue.FakeRean-Braviax, همچنین به عنوان شناخته شده Braviax، خانواده، که معمولا اطراف با کمک اسب تروا گسترش تعلق دارد.

پس از نصب، این برنامه مخرب آغاز تغییرات سیستم و هر بار که شما آن را شروع اسکن کامپیوتر شروع می شود. علاوه بر این، آن را نشان می دهد صدها هشدار جعلی که اطلاع از پرونده های آلوده که در سیستم پنهان شده است. علاوه بر این، Win 8 Antivirus 2014 و ربودن مرورگر شما ممکن است شروع به مسدود کردن وب سایت های خاص با نمایش هشدار گفت که آنها را نا امن هستند. مراقب باشید که چنین اطلاعیه ها جعلی و اختراع که عفونت های که در آنها ذکر شده است. اگر شما بر روی آن تبلیغات کلیک کنید، شما می توانید به خرید وب سایت شما به خرید نسخه کامل این برنامه را ارائه دهد هدایت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 8 Antivirus 2014

این است که چگونه این scareware است پول مردم swindling است. با راه، Win 8 Antivirus 2014 trickily خود را از حذف توسط كارفرمايان هر برنامه مشروع امنیت شما سعی می کنید برای اجرای محافظت می کند. تولید جعلی اعلان گفت که این برنامه آلوده به ویروس تروجان BNK.Win32.Keylogger.gen است و آن را مسدود می کند. لطفا به خاطر که همه هشدارها که ناشی Win 8 Antivirus 2014 جعلی هستند و باید نادیده گرفته باشید. اعتماد این ضد جاسوس-سرکش و حذف آن را بلافاصله پس از تشخیص. برای این کار، ما به شدت شما را به نصب معتبر ضد جاسوس و حذف Win 8 Antivirus 2014 توصیه.

چگونه Win 8 Antivirus 2014 می تواند آلوده به کامپیوتر من?

به همین ترتیب برای دیگر سرکش ضد-spywares، Win 8 Antivirus 2014 داخل سیستم بدون مجوز کاربر پرسیده می شود. به طور معمول این scareware از طریق وب سایت خراب شده که هک شد و سپس به نصب برنامه های مخرب به رایانه های ضعیف امن تنظیم تبلیغ می شود. علاوه بر این، Win 8 Antivirus 2014 هدف خود سیستم کامپیوتر با کمک اسب تروا که پنهان در داخل برنامه ظاهر مشروع و به روز رسانی را وارد کنید. اگر شما بر روی بروز رسانی آلوده یا سعی کنید برای دانلود برنامه های آلوده، شما همچنین می توانید Win 8 Antivirus 2014 را روی رایانه خود نصب. به محض این که وجود دارد، می شود آن را و سپس شروع نمایش ساختگی هشدار گزارش در مورد عفونت های سایبر حق دور. مراقب باشید که این برنامه scareware یا سرکش ضد جاسوس که قصد شما بر این باورند که کامپیوتر شما به طور جدی آلوده و که شما مجبور به خرید مجوز جعلی خود را است. بسیار محتمل است که شما ممکن است فریب می توان به باور است که کامپیوتر شما را در خطر است. با این حال، به شدت به چشم پوشی از همه اعلان ها که شما را به خرید مجوز Win 8 Antivirus 2014 چون شما را سست خواهد شد پول خود را برای هیچ پیشنهاد شما توصیه می کنیم. برای جلوگیری از این، استفاده از جایگزین ضد جاسوس و حاصل کنید که کامپیوتر شما فقط با این سرکش آلوده است.

چگونه به حذف Win 8 Antivirus 2014

در صورت Win 8 Antivirus 2014 جعلی هشدار نه کمر زمان انجام و حذف این ضد جاسوس-سرکش. برای این کار، ما با تکیه بر یکی از کسانی که spywares ضد معتبر توصیه: SpyHunter. اگر مسدود شده است و آنها نمی تواند راه اندازی شما می توانید سعی کنید استفاده از این کد ثبت نام است که با نسخه های قبلی این گروه ویروس ها مشغول به کار بود: 3425 814615 3990. پس از آن با استفاده از اسکن کامل سیستم را اجرا کنید و فایل های آلوده را از رایانه خود حذف.

اگر شما نمی توانید این برنامه ها راه اندازی، استفاده از این مراحل:

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را به حالت ایمن با شبکه. فقط راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و به محض این که شروع به بوت کردن، شروع به فشار F8 بارها و بارها.
2. loggin به عنوان کاربر همان که شما در حالت عادی ویندوز بودند
3. در حال حاضر بر روی اینترنت اکسپلورر و یا دیگر مرورگر کلیک کنید و اجرا به عنوان’ یا “اجرا بعنوان سرپرست” را انتخاب کنید، کلمه عبور حساب کاربری خود را وارد کنید (در صورت نیاز).
4. دانلود Spyhunter. آن را به کشتن فرآیندهای مخرب Win 8 Antivirus 2014 و حذف فایل های خود را راه اندازی کردیم.

حذف Win 8 Antivirus 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 8 Antivirus 2014

پاسخ دهید