حذف Win32:adware.gen

دسته‌بندی نشده

Win32:adware.gen چیست؟

Win32:adware.gen به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا برنامه های ناخواسته است که مرورگر شما پر از اطلاعات بی فایده, نصب نوار ابزار بدون اجازه شما و سوابق شما عادات اینترنتی طبقه بندی شده است. این برنامه ممکن است ویژگی های منفی دیگر مانند مرورگر. Win32:adware.gen به منظور ایجاد سود توسط هدایت کاربران به صفحات و نتیجه افزایش ترافیک خود را ساخته شده است. برنامه های ناخواسته که هیچ ارزش بنابراین شما باید Win32:adware.gen از سیستم های کامپیوتری خود را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win32:adware.gen

Win32:adware.gen چگونه کار می کند؟

مانند پاپ آپ، آگهی ها، لینک ها و حمایت Win32:adware.gen مرورگر شما با تبلیغات مختلف را سیل خواهد شد. مهم نیست که آن را سایت شما بازدید شما هنوز هم دید adverts. آن را به عنوان سازگار با Internet Explorer Firefox موزیلا و Google Chrome نوارابزارها، در تمام مرورگر شما نصب برنامه ممکن است. Win32:adware.gen همچنین ممکن است تنظیمات مرورگر مانند صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض را تغییر دهید. علاوه بر این، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به جمع آوری اطلاعات شخصی در مورد عادات مرور خود را که بدان معنی است که داده ها مانند آنچه شما را جستجو کرده اند و سایت های که بازدید کرده اید می تواند به شخص ثالث فروخته شده و یا مورد استفاده برای شخصی سازی تبلیغات شما را مشاهده کنید. چرا که صفحات شما به هدایت کنید ممکن است امن، شما باید جلوگیری از کلیک کردن روی هر یک از آگهی ارائه شده. شما در صفحه خراب است که نرم افزارهای مخرب و دیگر ترفندها مجازی حمایت می کنند می تواند در نهایت.

چگونه من بود Win32:adware.gen دست آوردن؟

دستیابی به Win32:adware.gen که دشوار است اگر شما دانلود برنامه های نرم افزار رایگان و شاخه را از وب سایت ها مانند CNET، Softonic، Brothersoft و دیگران است. نرم افزار آزاد معمولا همراه با برنامه های اضافی ناخواسته و اگر شما به اندازه کافی توجه در طول فرایند نصب شما با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا hijacker مرورگر و یا هر دو ممکن است در نهایت پرداخت می آید. است که چرا شما همیشه باید نصب پیشرفته را انتخاب کنید و تمام برنامه های اضافی که شما غیر ضروری و یا مشکوک بردارید.

چگونه به حذف Win32:adware.gen

بهتر است به استفاده از ابزار حذف تروجان در هنگام برخورد با نرم افزار ناخواسته (به عنوان مثال Spyhunter) است. ضد برنامه های مخرب می تواند اسکن کامپیوتر شما، تشخیص تهدید و دائم Win32:adware.gen را حذف کنید. همانطور که آن نیز به عنوان ابزار پیشگیری از نرم افزارهای جاسوسی و تروجان توابع آن نیز اطمینان حاصل کنید که سیستم شما باقی می ماند در آینده پاک و حفاظت شده است. اگر با این حال، می خواهید به خلاص شدن از شر Win32:adware.gen دستی شما اول اسکنر تروجان تشخیص برنامه های ناخواسته (وجود دارد می تواند بیش از یک) می توانید استفاده کنید و سپس ارائه دستورالعمل های زیر را حذف Win32:adware.gen.

حذف Win32:adware.gen

خاتمه Win32:adware.gen از ویندوز ایکس پی / 7 و ویستا

1. دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی “آغاز”
2. انتخاب افزودن یا حذف برنامه های نصب/لغو نصب برنامه
3. را انتخاب کنید Win32:adware.gen
4. حذف نصب/لغو نصب کلیک کنید

از بین بردن Win32:adware.gen از ویندوز 8

1. انتقال مکان نما به سمت راست پایین
2. بر روی تنظیمات کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
3. را انتخاب کنید برنامه حذف
4. حذف Win32:adware.gen /

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win32:adware.gen

پاسخ دهید