Win32:Crypt-OUI

Trojan

Win32:Crypt-OUI تروژانی كه خسارت های بزرگ به ارمغان می آورد به رایانه زمانی که نه حق دور خارج شده است. اگر چه مانند ویروس است که تکرار نیست، این تروجان قادر به آلوده و سایر پرونده های روی دستگاه خطر بیافتد آسیب است. شانس است که برنامه های ضد ویروس شما ممکن است Win32:Crypt-OUI [Trj] اگر آن را با جدیدترین در پایگاه داده اجرا تشخیص وجود دارد. نرم افزار امنیتی منسوخ شده یا منسوخ شده را تشخیص حضور Win32:Crypt-OUI [Trj] شکست بخوریم.

از بسیاری جهات چگونه یک کامپیوتر با تروجان این مبتلا می شود وجود دارد. آن است که اغلب به برنامه های دیگر که شما می توانید دانلود از سرورهای عمومی وصل شده است. پیام های اسپم ایمیل نیز توسط مهاجم تهدید استقرار استفاده می شود. علاوه بر این، لینک های آینده از منابع مختلف مرورگر وب خود را به صفحه مخرب است که دریافت Win32:Crypt-OUI را به کامپیوتر خود را بدون اطلاع قبلی اشاره نمود. تروجان شدت تاثیر می گذارد سیستم در حال اجرا تحت ویندوز.

مشکلات معمولا برخوردهای صورت گرفته با Win32:Crypt-OUI معمولی به عفونت های دیگر است. این ممکن است تغییر، حذف و یا پنهان کردن فایل ها در کامپیوتر. این تهدید مهارت برای تغییر تنظیمات مختلف است که می تواند باعث ویندوز برای عملکرد درست است. در موارد بدتر سیستم Win32:Crypt-OUI کم کردن سرعت یا تولید خاص خرابی به ویندوز اجرا نشود.

برای حذف Win32:Crypt-OUI راهنمای نوشته شده در این صفحه را دنبال کنید. دانلود همه ابزار اساسی و برنامه اسکن و حذف تروجان از کامپیوتر آلوده.

Win32:Crypt-OUI خودکار ابزار تشخیص (توصیه می شود)

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win32:Crypt-OUI

پاسخ دهید