حذف Win32:Dropper-gen[Drp]

Trojan

چه Win32:Dropper-gen [Drp]?

Win32:Dropper-gen [Drp] تشخیص نام توسط ایست برای شناسایی برنامه های مضر است که با هدف به رها کردن سایر فایل های مخرب بر روی کامپیوتر آلوده است. حضور Win32:Dropper-gen [Drp] ماشه می تواند خسارت بیشتر بر روی کامپیوتر توسط دلربا دیگر تهدیدات از سرور از راه دور است.

هدف اصلی این تروجان مخرب متفاوت است که ظرفیت ترابری گسترده ای بر روی کامپیوتر هدف استقرار است. فایل ها کاهش یافته و می تواند به سیستم باعث می تواند متغیر باشد. نویسنده باید کد خاص برای زمانی که تروجان و کجا به واکشی بدافزارها. بنابراین خسارت آن را می توانید به کامپیوتر فرد نامشخص است. با این حال، آن را متوجه شده است که نوع Win32:Dropper-gen [Drp] در این تاریخ بیشتر تمایل به گسترش برنامه های سرکش و باج ویروس ها.

چگونه Win32:Dropper-gen [Drp] با این نسخهها کار?

Win32:Dropper-ژنرال [Drp] است توسط نویسنده نرم افزارهای مخرب برای اعزام به راحتی ساخته شده است. معمولا فایل به صورت پیوست به پیام های ایمیل تظاهر به قانونی برنامه و یا فایل های معمولی برای اشتباه قربانیان خود را می آید. یک بار اعدام Win32:Dropper-تماس با ما [Drp] ژنرال سرور از راه دور و دانلود دیگر نرم افزارهای مخرب. پیش از این، تروجان مطمئن است که آن را مجموعه به خطر بیافتد کامپیوتر برای ارتباط با دور زدن فایروال ویندوز اجازه می دهد می سازد.

از بین بردن Win32:Dropper-gen [Drp] باید در یک بار اجرا می شود. ما روش حذف در این صفحه برای حذف این ویروس از کامپیوتر آلوده برشمرد. ما به شدت توصیه که شما را کامل اسکن با استفاده از آنتی ویروس و ضد برنامه های مخرب اجرا. این ابزار دانلود از لینک زیر داده شده است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Win32:Dropper-gen[Drp]

پاسخ دهید