حذف Win32:MultiPlug

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Win32:MultiPlug

تشخیص نام Win32:MultiPlug توسط این ضد ویروس AVG آنتی ویروس مایکروسافت ملزومات امنیتی آنتی ویروس ایست و بسیاری از دیگر نرم افزار های امنیتی استفاده می شود. نام برنامه های تبلیغاتی پشتیبانی و یا نرم افزار ناخواسته بالقوه را نشان می دهد. در اکثر موارد, این برنامه به عنوان نوار ابزار یا افزونه های مرورگر ظاهر می شود و توانایی آلوده همه مرورگرهای اصلی.

اگرچه آگهی پشتیبانی برنامه های مخرب نیست، کارشناسان رایانه توصیه به اجازه دهید آنها را در سیستم شما باقی بماند. در واقع شایع ترین توصیه این است که Win32:MultiPlug از سیستم خود حذف اسرع.

Win32MultiPlug removal حذف Win32:MultiPlug

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win32:MultiPlug

Win32:MultiPlug چکار می کند؟

اول از همه، شما باید درک است که هدف اصلی هر سخت را به اشخاص ثالث و محصولات خود را همچنین به افزایش ترافیک به صفحه خود را ترویج. را که مزاحم شما در آگهی که احتمالا شما را در هر پنجره ای که باز می کنید دنبال غرق خواهد شد. کاربران معمولا تبلیغات بسیار آزار دهنده است که چرا آنها خیلی سریع به نگاه راه هایی برای خلاص شدن از شر Win32:MultiPlug را پیدا کنید.

با این حال، مشکل اصلی با پشتیبانی تبلیغات است این واقعیت است که آنها هیچ مسئولیتی بر محتوای تبلیغات یا صفحات است که شما را وارد کنید پس از کلیک روی تبلیغات. در نتیجه، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم اشخاص ثالث را بررسی و آنها را ناشناخته باقی می ماند. چنین سیاست نادیده این برنامه بسیار جذاب برای سایبر crooks می سازد. می باید آن را روشن است اگر صفحه مخرب را وارد که شما قطعا آن چیزی است که شما باید انجام دهید همه چیز برای جلوگیری از آلوده به بدافزارها را دریافت خواهد شد. امنیت کامپیوتر شما را در معرض خطر و خاتمه Win32:MultiPlug.

چیز دیگری مزاحم مورد سخت نرم افزار ردیابی آن را انجام است. معمولا فعالیت های آنلاین خود را به منظور به دست آوردن توانایی سفارشی کردن تبلیغات و اما شرح برنامه است، اما آن نیز سهام دانش به دست آمده با اشخاص ثالث. این باعث می شود اطلاعات خود را به راحتی در دسترس به هر کسی که مراقبت برای به دست آوردن آن و این چیزی است که شما باید اجازه می دهد نیست. البته، شما همیشه می توانید گسترش اطلاعات شما توسط مراقبت از Win32:MultiPlug حذف توقف.

علاوه بر تمام این جنبه های منفی از برنامه پشتیبانی، شما نیز باید که آن احتمالا وارد کامپیوتر خود را در بسته نرم افزاری نرم افزار رایگان است که چیزی را نرم افزار قابل اعتماد نیست به خاطر. حذف Win32:MultiPlug در یک بار.

چگونه به حذف Win32:MultiPlug

در این مقاله ما شما را با دستورالعمل گام به گام در مورد چگونگی حذف Win32:MultiPlug حاضر. این راهنمای آسان به دنبال و باید شما مقابله با این مشکل کمک کند. البته شما همیشه می تواند برای نصب نرم افزار امنیتی کامپیوتر معتبر و اجازه دهید آن را انجام Win32:MultiPlug خودکار حذف انتخاب کنید.

پاک کردن Win32:MultiPlug

ویندوز ایکس پی

 • مطبوعات شروع دکمه (در نوار وظیفه) و به کنترل پنل بروید.
 • افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و تغییر یا حذف برنامه ها را کلیک کنید.
 • انتخاب و عزل Win32:MultiPlug.

ویندوز 8

 • در صفحه مترو UI برای دسترسی به صفحه کلیک راست کنید.
 • همه برنامه های باز و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حرکت به حذف یک برنامه و راست Win32:MultiPlug.
 • حذف برای از بین بردن نرم افزارهای ناخواسته را انتخاب کنید.

ویندوز ویستا و یا ویندوز 7

 • لوگوی ویندوز (در نوار وظیفه) برای دسترسی به منوی “آغاز” کلیک کنید.
 • شیر کنترل پنل و برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
 • Win32:MultiPlug راست کلیک کنید.
 • حذف به منظور حذف adware را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win32:MultiPlug

پاسخ دهید