Win64/Patched.A

Trojan

Win64/Patched.A تشخیص برای فایل های مخرب که نویسنده مخرب است رمزگذاری برای دور زدن برنامه های آنتی ویروس است. تروجان نیز آلوده ویندوز مولفه ای است و آن را به انجام وظایف مخرب وصله. این عمل توسط Win64/Patched.A همچنین عملیات مخرب داخل کامپیوتر آلوده ایدز. ویندوز مولفه ای است و قصد آسیب دیده ممکن است از انواع این تروجان متفاوت.

به طور معمول، Win64/Patched.A می رسد بر روی کامپیوتر با استفاده از عفونت های دیگری مانند تروجان ها و ویروس ها. آن را بر روی کامپیوتر مخفیانه با استفاده از آسیب پذیری های شناخته شده در سیستم کاهش یافته است. نمونه های رایانه کاربران هنگام بازدید سایت مخاطره آمیز بگیرد Win64/Patched.A به که وجود دارد. در این راه اندازی نرم افزارهای مخرب نویسنده روش نام درایو توسط دانلود به طور خودکار فرایند نصب تروجان در کامپیوتر بازدید کننده استفاده می کنند.

اگر مخرب کپی فایل های مشروع یک موجود رونویسی تشخیص Win64/Patched.A نیز ممکن است اعمال شود. در صورتی که مورد، پرونده ممکن است Windows به نقص باعث حذف تروجان و تمیز کردن امکان پذیر نیست. جایگزین کردن فایل تروجان با نسخه اصلی از دیسک فشرده Windows ممکن است کمک به حل مسئله. همچنین مهم است که به سمت چپ اسکن آنتی ویروس مطمئن که وجود داشته باشد نه بیشتر تروجان را به داخل کامپیوتر اجرا است.

علائم عفونت Win64/Patched.A چيست؟

فعالیت های Win64/Patched.A بر روی سیستم پنهان بماند. نشانه مرئی تنها می تواند هشدار هشدار و تشخیص از برنامه ضدویروس نصب شده.

Win64 Patched A2 Win64/Patched.A

این روش برای حذف Win64/Patched.A

را دنبال کنید
راه اندازی مجدد رایانه در حالت ایمن با شبکه های

-پس از روشن کردن برق کامپیوتر درست قبل از شروع ویندوز F8 را فشار دهید.
-از انتخاب، حالت ایمن با شبکه را انتخاب کنید.استفاده لطفا از صفحه کلید های جهت دار بالا/پایین برای حرکت بین انتخاب و enter را برای ادامه فشار دهید.

SafeMode Networking Win64/Patched.A

اسکن و فایل های Win64/Patched.A و روند حذف با Spyhunter ضد-بدافزار

برای حذف Win64/Patched.A Spyhunter ضد بدافزارها با کلیک روی دکمه زیر دانلود کنید. این ابزار در خلاص شدن از تروجان ها، ویروس ها و بدافزارها موثر است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win64/Patched.A

1. بعد از دانلود، برنامه با استفاده از تنظیمات پیش فرض نصب کنید.
2. در پایان نصب, که آن را به روز رسانی لازم دانلود مطمئن شوید.
3. پس از بروز رسانی کامل است. ابزار راه اندازی خواهد شد.
4. کاملا رایانه را اسکن و حذف همه تهدید شناسایی شده توسط این برنامه ضد مخرب.

پاسخ دهید