حذف WindApp

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد WindApp برداشتن است

آزمایشگاه تحقیقاتی ما می گوید که WindApp ناخواسته برنامه که معمولا همراه با حباب حوض سخت است. این برنامه به عنوان یک فرمت برای مرورگر وب تبلیغات توابع. این به این معنی که WindApp کمک می کند تا حباب حوض نمایش تبلیغات تجاری تر هر زمان که شما دسترسی به اینترنت. اگر چه این برنامه کامپیوتر افراطی تهدید امنیتی ممکن است شما برای حذف WindApp از سیستم خود را چون نرم افزار بسیار سرزده و آن سهوا ممکن است نشت اطلاعات غیر شخصی خود را به اشخاص ثالث بدخواه تشویق می شوند.

بیشتر چه, برخی از برنامه های امنیتی WindApp برای دانلود تروجان مشکوک. این نشان می دهد که این نرم افزار توانایی برای اتصال به اینترنت پشت سر خود را و برای دانلود و آپلود فایل است. در حالی که بسیاری از مشکل ممکن است، اگر WindApp استخدام این توانایی برای نمایش آگهی های بازرگانی اگر برنامه بهره برداری می شود توسط مجرمان اینترنتی آن ممکن است تبدیل به بخشی از شبکه توزيع نرم افزارهای مخرب. در نتیجه، شما می تواند با بدافزارها آلوده یا تجربه جدی سرقت اطلاعات. این تنها نشان میدهد چگونه مهم آن این است که حذف WindApp و دیگر برنامه های ناخواسته در زمان.

WindApp  حذف WindApp

دانلود ابزار حذفبرای حذف Remove WindApp

اگر آن را توسط اشخاص ثالث بدخواه سوء استفاده می شود به همه چیز را به حساب WindApp احتمالا مخرب روی رایانه خود نصب ممکن است. بعد، این برنامه همیشه به طور خودکار شروع می شود و آن را بر روی کامپیوتر شما به عنوان بخشی از دانلود همراه نصب شده است. بنابراین، WindApp giveaway مرده که شما را باید نرم افزار ناخواسته پردازنده است. در بالا از آن، این نرم افزار ناخواسته تبلیغاتی که می تواند باعث کند شدن رایانه شما و اجازه نمی دهد شما برای مرور اینترنت به درستی نمایش می دهد. همه در همه، روشن است که شما باید WindApp را بلافاصله حذف است.

وقتی WindApp را از رایانه خود حذف حذف حباب حوض نیز حاصل. همانطور که در بالا ذکر شد، فرصت خوبی است که کامپیوتر شما پر از نرم افزار ناخواسته وجود دارد. اگر برنامه های ناخواسته و که مفید بگویم می توانید رایانه خود را اسکن با اسکنر SpyHunter رایگان.

پس از حذف کتابچه راهنمای کاربر، سیستم خود را یک بار با یک ابزار ضد ویروس مجاز را بررسی کنید. چون یکی از بهترین راه برای اطمینان از کامپیوتر شما امن و مطمئن است که شما باید اسکن کامل سیستم به طور منظم، انجام دهد. اگر شما هر گونه سوال در مورد چگونگی حذف WindApp یا نحوه برخورد با دیگر نرم افزار ناخواسته، به ما ترک نظر زیر این توضیحات را دریغ نکنید.

ما با ارائه دو مجموعه از دستورالعمل در مورد چگونه به حذف نرم افزار ناخواسته. اولین مجموعه به شما می گوید چگونه خاتمه WindApp از طریق کنترل پنل. مجموعه دوم دستورالعمل روش حذف جایگزین نرم افزار است که می تواند به تقریبا هر برنامه کاربردی را به شما ارائه می دهد.

حذف WindApp

ویندوز 8

  • حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش.
  • تنظیمات روی نوار جذابیت و به کنترل پنل بروید.
  • حذف یک برنامه را باز کنید و حذف WindApp.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • باز کردن منوی شروع و کنترل پنل کلیک کنید.
  • به حذف یک برنامه و از بین بردن WindApp.

ویندوز ایکس پی

  • دکمه شروع را کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • دسترسی به افزودن یا حذف برنامه ها و WindApp را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Remove WindApp

پاسخ دهید