حذف Windows AntiBreach Patrol

Fake Antispyware

Windows AntiBreach Patrol برنامه سرکش آنتی ویروس است که مجرمان اینترنتی به منظور سرقت پول از تصادفی کاربران طراحی شده است است. برنامه معمولا با استفاده از ویروس تروجان برای دسترسی به سیستم های کامپیوتری تصادفی و متعلق به خانواده FakeVimes از جنایتکاران و مجرمین که به تازگی منتشر کرده است ویندوز گشت آنتی ویروس, ویندوز نرم افزار دفاع کیت، ویندوز دفاع استاد و تعداد دیگر تقلبی برنامه. همه آنها تحت طرح مشابه کار می کنند. در ابتدا، آنها اسکن رایانه شما را برای عفونت وانمود، ارائه لیستی از تهدیدات ظاهرا بر روی دستگاه شما شناسایی و، در نهایت، پیشنهاد خرید مجوز خود را به منظور حذف تمام شناسایی عفونت.

Windows AntiBreach Patrol حذف Windows AntiBreach Patrol

دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows AntiBreach Patrol

Windows AntiBreach Patrol برنامه امنیتی جعلی است که توسط fraudsters فریب کاربران کامپیوتر شکی به آن نداریم و کاملا نابود کردن عملکرد کامپیوتر ایجاد شده است. Windows AntiBreach Patrol تلاش برای تظاهر به برنامه ضد ویروس مشروع باشد اما در واقع قادر به افزایش امنیت کامپیوتر و محافظت از آن را از هر نوع از عفونت های مخرب نیست. پس از نصب بر روی کامپیوتر هدف، Windows AntiBreach Patrol آغاز اسکن سیستم جعلی و گزارش نتایج مخرب در تلاش برای ترساندن قربانیان به فکر رایانه های خود را با تهدیدات امنیتی مختلف آلوده جعلی. Windows AntiBreach Patrol همچنین امنیت کاذب پاپ آپ پیام های هشدار درباره مشکلات رایانه به عنوان روش روی حیله و تزویر برای کاربر کامپیوتر به دنبال یک راه حل موثر برای تعمیر سیستم های کامپیوتری نشان می دهد.

به عنوان یک ابزار برای سیستم رایانه آسیب دیده از تهدیدات مخرب گفته یافت Windows AntiBreach Patrol ارائه می دهد قربانی به ثبت نام برای نسخه مجاز قرار نرم افزار های ضد ویروس سرکش. نتایج اسکن و اطلاعیه امنیتی داده Windows AntiBreach Patrol فریبنده و نادرست است; بنابراین، کاربران کامپیوتر آنها بدون شک رد می کند. کاربران کامپیوتر باید هرگز دانلود و صرف پول در Windows AntiBreach Patrol زیرا کلاهبرداری آنلاین به پول pilfer و آسیب به سیستم های کامپیوتری استفاده می شود. هنگامی که بر روی سیستم کامپیوتر شناسایی شده است امداد سرما را مخرب محققان توصیه کاربران کامپیوتر به برنامه معتبر ضد بدافزارها به حذف Windows AntiBreach Patrol را انتخاب کنید از کامپیوتر خطر بیافتد.

Windows AntiBreach Patrol همچنین بلوک ترین برنامه های خود را مشروع و هنگامی که شما سعی می کنید برای اجرای آنها را تولید اعلان های امنیتی جعلی. پرهای ادعا می کنند که کامپیوتر خود را شامل ده ها تن از ویروس است که می تواند آسیب به سیستم شما و همچنین توصیه می کند مانع حمله با خرید نسخه کامل Windows AntiBreach Patrol. در اینجا این است که چه پیامی اگر شما سعی کنید به باز کردن اینترنت اکسپلورر خود شما دریافت خواهید کرد:

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
Internet Explorer
C:program filesinternet exploreriexplorer.exe

C:program filesinternet exploreriexplorer.exe
is suspected to have infected your PC.
This type of virus intercepts entered data and transmits them to a remote server.
Recommended: Please click “Prevent attack” button to prevent all attacks and protect your PC

شما باید این پیام را هرگز یا اسکنر توسط ویندوز گشت AntiBreach برای اعطا شده است. آنها فقط بخشی از کلاهبرداری است که تلاش برای فریب پول خود را دور است. اگر چه خانواده FakeVimes بسیاری از تجربه زمانی که آلوده کردن سیستم های جدید، شما می توانید کامپیوتر خود را از عفونت خود را با برنامه های آنتی ویروس و antispyware خوب جلوگیری کند. در صورتی که سیستم شما حمله شده است، به زودی به عنوان شما می توانید شما Windows AntiBreach Patrol باید حذف.دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows AntiBreach Patrolremoval instructions en حذف Windows AntiBreach Patrol

پاسخ دهید